.

.

Со попуст
6 Инчен нотр дам Кошарка Логото Decal Универзитетот во нотр дам Борба против Ирски ND Отстранлив Ѕид Налепница Уметност NCAA Дома Декор

6 Инчен нотр дам Кошарка Логото Decal Универзитетот во нотр дам Борба против Ирски ND Отстранлив Ѕид Налепница

DEN 120.00

Од стока
Во магацинот

Издржливи и Repositionable Кора и Само Држи Внатрешни работи Винил Ѕид Decal.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Вистински Лиценциран Производ со БРЗА Испорака во САД Исклучиво продаваат на мало од страна на Продавачот Tywiggle.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Сите дополнителни decals брод за СЛОБОДНИ.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Било кој број од decals, во еден брод со цел следење за само $3.Печати на враќање превозот етикета.Универзитетот во нотр дам кошарка decal!.НЕ се ДРЖИ ДО : Надвор Површини Автомобили Porous Текстура Нерамни Површини Груб или Unpainted Дрво Валкани, Никотин, Мрсна, Smoky, Варовит Површини Тула или Cinder Блок Недовршени Base Grasscloth Возрасти 3+.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Бренд нови винил ѕид decal со мала умре-намалување на бела граница и позадина.Произведено во САД.Нашиот Ѕид Decals ЌЕ се држиме до : Внатре Температура Контролирана Површини се Чисти, Дури и Суви Површини се Насликани Base Изшкуркан Насликана на Дрво (не мрсна завршува) Пластика, Стакло, Метал Повеќето Позадина Нашиот Ѕид Decals.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 431.76

Fathead нуди дебел високо квалитетен винил што е отпорен на солзи, rips и исчезнува и користи нискокапи лепил

DEN 311.76

Совршен Намали decals се направени на отворено винил, постојан лепило, сликата сече на надворешната дименз

DEN 143.52

Тип На Производ : Налепница Decal.Пакет Димензии : 4" L X 8.5" W X 0.5" Х Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 0.026 Фунт

DEN 119.76

Decal пакет вклучува 1 слоган и 1 лого decal.Лепило decals се умре сече да ја креира.Печатени на премиум винил мат

DEN 120.00

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 96.00

Винил.Произведено во САД 3 инчен круг АКТ лого!.Највисок Квалитет на Официјалниот NCAA стока.Автентичност

DEN 1679.76

Примарен Производ Големина како што е прикажано е : 52"W x 33"H Ова службен Fathead доаѓа со СИТЕ дополнителни ма

DEN 671.76

Трае и до 6 години, проверете боја образец за повеќе бои, ве молиме прашајте ме за сопствени дизајни, ГОЛЕ

DEN 262.80

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите Wincraft производи.Нав

DEN 262.80

Официјално лиценцирани производ.Квалитетот на материјалите што се користат за сите Wincraft производи.Нав

DEN 115.20

3x4 Мулти Употреба Decals се држи на повеќе површини и се отстранува и еднократно.Овие разноврсна држи може

DEN 147.60

Тип На Производ : Налепница Decal.Пакет Димензии : 3" L x 12" W x 0.5" Х Земја на Потекло : сад.Пакет Тежина : 0.026 фунт

DEN 214.80

Ние recomend користење на Сува Метода за инсталација за ѕид decals.Orafol 651 Отворено (Постојан) 6 Година Временски