.

.

Со попуст
LYKYL Професионални Џемпер Хлапак Најдобро Рангирани Lint Fuzz Пилула Смена за Облека, Ткаенини и Мебел

LYKYL Професионални Џемпер Хлапак Најдобро Рангирани Lint Fuzz Пилула Смена за Облека, Ткаенини и Мебел

DEN 2122.08

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : Оваа ткаенина жилет е ергономски, па лесно можете да го одржи.На крпа нож ви овозможува брзо и лесно да се отстрани крпа подлога од вашата облека.Удобен : Пренослив, лесен, компактен, елегантен дизајн, исто така, може да се користи како домашна декорација.Мали и практични опрема, мобилни удобен контрола, лесно да се чисти, измијте мат.Предности : Миење на пропелери и отстрани crumbs во еден да одам.Прецизност ротирачки ножеви направи жилет се вклопуваат.Лесно да се ослободи од сите големи топки или топки.Широк спектар на апликации : Ова жилет може да бидат целосно отстранети.Тој избричи џемпери, палта, ракавици, шалови, ќебиња, ракавици и други ткаенини за да ги направи изгледа новиот повторно.Погоден за кратка џемпери, спортски, здолништа, марами, ќебиња итн.Lint Смена,Електрично Полнење Ткаенина и Волна Џемпер Облека Џемпери Тепих,Преносни Облека Хлапак со Три Ножеви за Ефикасна Bobbles Fuzz Отстранување.Материјал : ABS plastic Packing големина на : 15*8.6*6.2 cm Color : pink Rated напон : 110-240 V 50 Hz Nominal моќ : 3 WElectric кадифен убава и издржливи пракса товар функција type1. Идеален за чистење облека, постелнина, мебел и автомобили ентериери.2. На лепило површината е доволно силна да го реши секој проблем.3. Нерѓосувачки челик жица mesh да се обезбеди подолг животен век.Чекори за да ја користите и ослободување lint.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 239.76

Дрво Џемпер Чешли се многу лесни и мали во големина.Издржлив Материјал : Чист бакар главата, обезбедува

DEN 263.76

【Преносни Lint Ролери за Тепих】Овој пренослив тепих lint ролери доаѓа со двострано чист бакар ножеви, кои

DEN 1713.60

Specifications Material : Бакар главата и Дрвени handle Color : Дрво Color Note1 : почетна употреба е помалку од 10 степени, scrape п

DEN 1152.00

Кога ќе scrape работи со различни материјали, можете да го изберете најсоодветниот lint смена 2 парчиња метал