.

.

Со попуст
Casamino Киселини [Казеин Киселина hydrolysate], 2 Килограми

Casamino Киселини [Казеин Киселина hydrolysate], 2 Килограми

DEN 9948.48

Од стока
Во магацинот

Производ се продава за истражување или за понатамошно производство, употреба само, не за храна или дрога.CAS Број : 91079-40-2. Вообичаено Име : Казеин киселина hydrolysate.Казеин Киселина Hydrolysate е хлороводородна киселина се вари на казеин кој содржи мали количини на cystine и Триптофан.Сите витамини се елиминирани од страна на acidification третман.Обезбедува извор на аминокиселини како хранливи материи за одгледување на различни организми толерантни на високо сол услови.Супстанција Име : Казеин киселина hydrolysate CAS Број : 91079-40-2 Растворливи во : Вода Продавница на : на Собна Температура.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1511.04

Посебни Превозот Информации : Овој производ, може да не биде достапен за 1 или 2 ден превозот поради сојуз

DEN 14930.40

Предмет : Калциум Глицерофосфат.Хемиска Формула : C3 H7 Ca O6 P.CAS Број : 27214002 Хемиски Сад Материјал : Чисто Ста

DEN 1079.76

Име на производ : (E)Cinnamic киселина.АБЕЛ : 140103 МФ : C9 H8 O2 MW : 148.16 Чистота : 99%.Примена : Cinnamic киселина по себе е е

DEN 359.76

Одобрени за користење во органско храна и ГМО,слободни.Премиум Храна Одделение Лимонска Киселина.Одлич

DEN 908.88

Растворливи во вода (50 mg / m L).На собна Температура, продавница под азот.Белиот Прав 2Mercaptoethane Sulfonic Киселин

DEN 311.76

500m L шише на хлороводородна киселина.Хемиска за општа намена лабораторија и образовни употреба.Секое ши