.

.

Со попуст
SunnyHouse Накит Мажите Титаниум Нерѓосувачки Челик Хривнија во Убав Подарок Кутија, Анти-Замор, Болка

SunnyHouse Накит Мажите Титаниум Нерѓосувачки Челик Хривнија во Убав Подарок Кутија, Анти-Замор, Болка

DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

Бренд Нови Mens Титаниум Магнетни Хривнија во Убав Подарок Кутија, Анти-замор, Болка.Титаниум Нерѓосувачки Челик.Анти-замор и Терапија Моќ.Убав Подарок Кутија.Нашите Белегзии се направена само со највисок квалитет на метали.На Титаниум Нерѓосувачки Челик е висок степен на 316 L, СКОПЈЕ (Никел слободни) Моќен постојан северна соочуваат со ласерски точка neodymium магнети значи дека тие никогаш нема да ја изгубат својата цврстина.Магнет терапија е обид да се подобри симптоми и лекување на болести природно со примена на магнетното поле на човечкото тело, ова се постигнува со употреба на терапевтски место магнети или со модерен употреба на магнетен нараквици и накит.Магнетна терапија е безбедна, неинвазивна метода на примена на магнетни полиња на телото за терапевтски цели.Тоа е резултат на брзината на лекување процеси и подобрување на квалитетот на спиење, без никакви несакани ефекти.Магнетна терапија може да се користи самостојно или во врска со вашата тековна третман.Магнетна терапија е, исто така, е резултат да биде многу ефикасен за олеснување на непријатност поради зглобовите и мускулите болката, воспалението и вкочанетост.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 287.04

4 мм тенок kerf дизајн.Долниот капак агол подобрува површината на квалитетот на намалување и зголемување

DEN 432.48

Предвидено со изолирани бариера и нозете.За употреба во Мареј оптоварување центри или ОЕМ апликации...

DEN 236.40

СВЕТАТ ВО ТЕМНИЦА Направени со 80 ронки алуминиум оксид со светат во темница лента, направени за безбедн

DEN 479.76

УЛТРА УДОБНО се НОСАТ во текот на целиот ДЕН поместена водат neoprene нуди високо ниво на безбедност за рам

DEN 263.76

Класична Црна и Бела Боја Асортиман : две солидна боја шамија scrunchies со свилен чувство, две scrunchies шамија с

DEN 602.16

Smart Дизајн, лесно да висат на ѕидот.Направен од висок квалитет на дрвени материјали, цврсти и издржливи.Б

DEN 192.00

Големина : xs(45) s(6) m(78) l(10) xl(1214).Вклучува модел парчиња и шиење инструкции.Направени од страна на kwik да се

DEN 119.76

Контакт Тип : SPST; Терминали : 2 Игли (2 Position ON / Off); Боја : црна;.Материјали : Најлон, среброобложено месинг те

DEN 160.56

Термички уреди со покажувач коло прекинато работи до tripped и останува во позиција off додека го ресетирате

DEN 263.76

[Разни Дизајн] Сосема 10 ролни washi лента и сите тие се во различен стил.На симпатична модел и живописни бои

DEN 960.00

Супер Конзола X PC Лајт Beelink КОМПЈУТЕР : Супер Конзола PC Лајт е PC интегриран со канцеларија и игри.Batocera игр

DEN 446.16

95% Памук, 5% Други Влакна.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Материјал : Направен од висококв

DEN 215.76

Моден стил : препознатливиот идентитет, додадете мода атмосфера.Компатибилен за WAHL 8148 8591 коса clipper.Зашти

DEN 215.76

30 во (ширина x должина x височина).Dimensions MUOOUM Кожа фах организатор мерки : 20.Useful MUOOUM Кожа фах организатор е д

DEN 1214.40

За Голема Измама Комерцијални Камиони.Автоматско Воздушна Кочница Гасена Прилагодувач со 1 / 2" Spline Дија