.

.

Со попуст
Су Сушење Простор Крпа Рек Крпа Бар Современа Нерѓосувачки Челик 1 компјутер - Хотел Бања Пешкир Потоплите,Напон:220-240V,Боја:Сребрена (Боја : Сребро)

Су Сушење Простор Крпа Рек Крпа Бар Современа Нерѓосувачки Челик 1 компјутер - Хотел Бања Пешкир Потоплите,Напон:220-240V,Боја:Сребрена

DEN 15215.28

Од стока
Во магацинот

★ Полиран површина, без остри рабови, мазна и удобен, лесно да се користи. ★Мазен изглед и прекрасен изглед, тоа може да биде добро се совпаѓа со вашиот модерна бања објекти. ★ Тоа содржи полиците и крпа шини, има доволно простор да се одржи бања essentials, и тоа, исто така заштедува простор. ★Користење на оваа практична ѕид-монтирани крпа багажник, тоа е многу погодно да се стави крпи на рака. ★Практични бања и тоалет производи им помогне да целосно да се ослободи простор на маса и countertop.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1075.20

●Она што Ќе се Избере Крпа Барови Модерен Дизајн и Функционална Естетика Ќе Даде Безгрешното Заврши до

DEN 1826.40

Трајни, недеформирани : крпа полици употреба дебели нерѓосувачки челик, цевки, да се направи производи с

DEN 1404.00

★Крпа складирање plug кука, минималистички изглед, лесно да го инсталирате и користите, многу практични...

DEN 551.76

* Може да се ротираат за 180 ° со 2,3,4 оружје крпа багажник за на ѕид,на врата,дома ,кујна, итн Модерен минима

DEN 744.00

Опис : Карактеристики : 1 Издржливост : Овој производ е направен од високо квалитетни пластични и нерѓосу

DEN 179.04

Пластични партали виси.ГАРАНЦИЈА : Директно произведени и испорачани од страна на производителот, 100% со

DEN 938.40

[Безбедност и водоотпорен] IPX5 водоотпорен, безбедно и течењебесплатно, со користење на ултрависока темп

DEN 1127.52

7во1 Мултифункционален Стигнале ЅидМонтирани се ПовлечеОд Рек Без Punching Product Продажба Точка : Оваа Соларн

DEN 525.60

Држи вашиот крпи суви и чисти, совршен за чување на вашиот крпи, бања крпи и облека организирани во бањат

DEN 249.60

Поради Различни Мерење Алатки и Мерни Методи, Големината на Податоци Има од 1 до 3 см Грешка е Нормално, в

DEN 385.92

♥Сјајна карактеристики : Зачувате простор и чувајте ги чисти крпи и удобен.Лесно да се чисти и да се одр

DEN 1319.76

Нема Потреба да Стиска : не му наштети на ѕидот, може да се ротира за 180 степени, можат да се сместат повеќ

DEN 1653.60

Лесна инсталација, без удирање, заштеда на време и труд заштеда, задебелена прецизни оксид филм заштита,

DEN 1015.20

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од висококвалитетни материјали, цврсти и трајни, антикорозија и анти ' рѓа, пог

DEN 1127.52

Florencenid е добар живот снабдувач што се апарати за домаќинство и отворено производи како фокус.Нашето раб

DEN 4371.84

? Големина : 58cm x 21cm x 17cm (W&D&H).Висококвалитетни материјали, технологија за да се создаде рафинирани тексту

DEN 287.52

* Оваа крпа решетката е дизајниран како еден над вратата виси стил,лесен и удобен да го инсталирате.Ве мо

DEN 885.60

Карактеристики единствен отворен дизајн.Достапен во две електрични и две hydronic верзии.Карактеристики д

DEN 595.20

[Preferred материјал] Користиме високо квалитетни алуминиумски легури авијација и висококвалитетни пласти

DEN 1060.80

ЗДРАВ носи практична функција на вашиот простор при додавање на некои топлина и стил на вашиот ентериер

DEN 186.96

♠Имаат ист【модерен и робустен дизајн】 : да се зачува простор во едноставен дизајн, многу модерен и еле

DEN 312.00

? ПОСТОЈАНА ТЕМПЕРАТУРА на ГРЕЕЊЕ : Нема покритие температура range50 C ~55 C, не му наштети на кожата не му наш

DEN 230.16

Мултифункционален облека кука, може да бидат обесени безбедно и stably да се спречи предмети од паѓање Сти

DEN 362.40

Инсталација метод : ѕид виси (без удирање, удирање инсталација).Чување тип : бања пешкир, се соочуваат со

DEN 1850.40

Материјал : space алуминиум.Големина : 330 * 21,5 mm(12.99*8.46 во), 330 * 265mm(12.99*10.43 во), 330 * 320mm(12.99*12.59 во).Виси парична казн

DEN 660.00

ДОВОЛНО СКЛАДИРАЊЕ SPACEThe крпа железнички е издржлив и здрав со доволно простор за да се задоволат дневни

DEN 117.36

0% Ткаенина.Карактеристики 2 двокреветни куки (4 виси поени) да се создаде инстант складирање зад врата.Ид

DEN 530.40

Простор за Заштеда на енергија : Елегантен Изглед Не се Применува Само за да се Користи Како Крпа Бар, Но

DEN 1127.52

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од висококвалитетни материјали, цврсти и трајни, антикорозија и анти ' рѓа, пог

DEN 273.60

Начин на инсталација : perforating.Површината технологија : бакарна жица цртање.Материјал : Бакар.Крпа рек тип