.

.

Со попуст
KDIK Нож во Собата, 16 КОМПЈУТЕРИ Висока Јаглерод, од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож во Собата, БО Оксидација, Нема Рѓа, Остар Прибор за јадење Црна Нож во Собата со Акр?

KDIK Нож во Собата, 16 КОМПЈУТЕРИ Висока Јаглерод, од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож во Собата, БО Оксидација,

DEN 1080.00

Од стока
Во магацинот

Еден Сет за сите Сечење Потреби - Ова 16 парчиња нож сет вклучува 8" готвач нож, 8" резба нож, 8" леб нож, 8" се острат челик, 6" santoku нож, 5" алатка нож, 3.5" paring нож, 6x 4.5"стек ножеви, 3.5" нож за лупење и 5" ножици и акрил трибина, која е погодна за сите ваши сечење задачи.Премиум Квалитет Нож Set - Висока јаглерод нерѓосувачки челик сечилото се применуваат со Црна БО Оксид технологија, нож во собата е практична, остри и прецизни за сечење храна.Не рѓа, на дамки или спротивставувајќи.Стилски Нож Set - Транспарентен акрилик стојат и црна нож во собата е стилски и елегантен.Акрилик застане е простор за ефикасно складирање.Транспарентен акрилик стојат ви овозможува да видите каков вид на нож сте извлекувајќи.Ергономски Рачка - Ергономски ПП се справи со е многу удобно да се одржи.Меки, удобни се справува обезбеди сигурна потпора, нож нема да се лизга кога вашиот уред се навлажни.Услуги на клиентите за Нож Set - Контактирајте не преку Порака Доколку имате какви било прашања или проблеми во врска со нож во собата, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди сте задоволни решение.Вклучени компоненти : 14 парчиња ножеви, еден акрилик стојат, еден ножици, еден нож за лупење, и еден острат челик.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2299.20

Analyte Грофот : 35 Хемија Стандарди Анализа Тип : Канабис;Коноп.Хемиски Тип : Органски.Сад : Ampule.Дел Број Прим

DEN 2342.40

Трајни производи за Употреба Трајни и штетаотпорни, тоа ќе го спречи шасија шини од добивање сериозна, с

DEN 10410.00

5) : подобра стабилност отколку повеќето популарни бренд колони (вклучувајќи и други бренд AQ колони) на п

DEN 1521.60

【Парична казна изработка】Прецизно сечење и интерфејс обезбеди совршена применливост, погоден за инст

DEN 960.00

Супер Конзола X PC Лајт Beelink КОМПЈУТЕР : Супер Конзола PC Лајт е PC интегриран со канцеларија и игри.Batocera игр

DEN 160.56

Термички уреди со покажувач коло прекинато работи до tripped и останува во позиција off додека го ресетирате

DEN 263.76

Тавата Капак Организатор е добро направен и цврсти, и има силна носивоста Чување на решетката за тенџер

DEN 192.00

Големина : xs(45) s(6) m(78) l(10) xl(1214).Вклучува модел парчиња и шиење инструкции.Направени од страна на kwik да се

DEN 215.76

Моден стил : препознатливиот идентитет, додадете мода атмосфера.Компатибилен за WAHL 8148 8591 коса clipper.Зашти

DEN 287.04

4 мм тенок kerf дизајн.Долниот капак агол подобрува површината на квалитетот на намалување и зголемување

DEN 215.76

Моден стил : препознатливиот идентитет, додадете мода атмосфера.Компатибилен за WAHL 8148 8591 коса clipper.Зашти

DEN 602.16

Smart Дизајн, лесно да висат на ѕидот.Направен од висок квалитет на дрвени материјали, цврсти и издржливи.Б

DEN 103.68

ние се обрне внимание на совршено се комбинираат модни елементи и притиснете на ноктите, и продолжи да с

DEN 2063.76

19 инчи Бакар Автобус Бар.Обезбеди заеднички заземјување точка во рамките на Рек, Куќиште, или Кабинет.Ко

DEN 479.76

Бренд Нови Mens Титаниум Магнетни Хривнија во Убав Подарок Кутија, Антизамор, Болка.Титаниум Нерѓосувачк

DEN 256.56

Модел : R16503 AD / R16503 BD; Тип : ONOFF(SPST); Акција Тип : Latching.Крај : 4 Pin; Оценка Напон : AC 250 V 3А.Вкупната Големина : 18 x 30.

DEN 215.76

Чување на Кутии Симпатична лента за носител со деликатна кожа текстура и 300 D ПВЦ, само треба да се избриш