.

.

Со попуст
Orly Сомот Калеидоскоп Совршен Пар Појавување На Лак Плус Gelfx Дуо Комплет, 2 Count

Orly Сомот Калеидоскоп Совршен Пар Појавување На Лак Плус Gelfx Дуо Комплет, 2 Count

DEN 352.80

Од стока
Во магацинот

2 ѕвонење сјај.Ноктите лак е високо пигментирани и долготрајни.Гел е чип отпорни и брзо сушење.Додадете некои одблесокот на вашиот живот со Совршен Пар Појавување на Лак + Gel FX Дуо Комплет Сомот Калеидоскоп од Orly.Orly е лидер во ноктите иновации за над 40 години.Од зачнување на безвременски помине изгледа како Оригиналниот француски Маникир, да врвни боја, третмани, и дизајни, Orly секогаш ќе ги импресионира.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 191.76

Revlon е револуционерна 2чекор Color Stay Гел Завист Longwear Помине Глеѓ систем носи салон за убавинаквалитет гел

DEN 335.52

Празни лак Шишиња 5 / 7 / 10 / 20 шишиња сет,разни капацитет да се избере : 5ml,7ml,10ml,15ml.Симпатична големина е лес

DEN 239.76

Огледало третман.Answer : ___________________________ NOTE : Со гел лак, ве молиме секогаш да се применуваат тенок слој секо

DEN 599.76

Совршен за домашна употреба или професионална употреба.Може да се користи на природни нокти и лажни нок

DEN 330.00

Вегетаријанци, без Суровост.Не Се Токсични.Не содржи Toluene, DBP) или Формалдехид.Бојата е Светло Розова Роз

DEN 376.80

Можеме да видиме многу искра во вашиот иднината со Сјај Дена Напред, на аметист и holographic сјајот сенка!.Сј

DEN 815.76

Не избрише горниот слој и база на школка во собата, двојна заштита за вашите нокти Грб без избрише topcoat, и

DEN 212.88

Одете на лекар ако во очите или устата.Искриват прст 3.Припаѓаат на УВ впие исклучување гел лак...

DEN 151.20

100% Сосема нов и висок квалитет.Нови Стилови 3 D Spider Помине Гел лак.Направете вашиот стојат изгледа единст

DEN 191.76

Им даде на вашите нокти гламурозна се третираат со нашите гел лак кој обезбедува одлична боја и висок сј

DEN 347.52

Lechat совршен натпревар ув / led дуо колекции & lechat боја менување на расположение гел колекција Ув гел и поја

DEN 136.32

Исто така, можете да ја користите вашата инспирација за да се создаде подобро помине уметност со друга б

DEN 228.00

долготрајни се носат.во согласност боја во секоја сенка imagineable.професионален квалитет.DBP, Toluene, & Формалд

DEN 384.72

Здравствени и еколошки : Направен од здрави состојки, безопасни смола, тоа е без мирис, безопасни за нокт

DEN 276.00

Просек за LED 120180 секунди.Натопете исклучување Гел лак : Гел лак за полнење треба да се излечат, под ноктит

DEN 384.00

НУР Е МЕТАЛЕН / ТРЕПЕТ СЕ ЗГОЛЕМИ ЗЛАТО НОКТИТЕ БОЈА.ОДИ НА МАЗНИ & СУШИ БРЗО.ФОРМУЛИРАН ЗА ВЕГЕТАРИЈАНЦИ

DEN 215.76

Брзо сушење и долготрајна Формула.Лак лак е исклучителна бренд од Москва, Русија со фантастичен произво

DEN 239.76

Солидна гел ви донесе сјај заврши, мазен изглед и беспрекорна покриеност.тоа може да трае до 14 до 21 ден и

DEN 719.76

★ ПОМИНЕ ПОПРАВКА Ова sculpting polygel помине градител ги зајакнува ноктите, додека за заштита на природните

DEN 359.76

Кога полска беше стои за време, тоа ќе се смират и ќе ги одделува.♦Мултицел : Allstarry помине лак shaker специја