.

.

Со попуст
DIY 5D Дијамант Сликарство Комплет Везови Крстот Бод Уметност Занает Платно Понуда за Дома Ѕид Оркестарот Возрасни и Деца Пет-Парче Сликарство Шума Водопад W5479

DIY 5D Дијамант Сликарство Комплет Везови Крстот Бод Уметност Занает Платно Понуда за Дома Ѕид Оркестарот Возрасни

DEN 3261.12

Од стока
Во магацинот

По завршувањето DIY дијамант сликарство е процес на постојано да се прилагоди себе си и споделување на среќните време со вашето семејство или пријатели. ♥【Долгорочна конзервација】 : Заврши DIY 5 D дијамант слики можат да се чуваат повеќе од 20 години.Производот има различни димензии, можете да изберете соодветна дијамант сликарство големина во согласност со фактичката состојба (како што ѕидот големината, просторот, големината, итн.И тоа е совршен подарок за роденден и фестивали.Искуство чувството да се биде сликар.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 359.76

Совршен за полнење Работи за вашиот уред додека сте onthego и компатибилен со БИЛО кој друг USB ТипC 2.0 Функци�

DEN 191.76

Боја : Како на слики прикажани 【БОГАТА КОМБИНАЦИЈА】основа постави алатка за дијамантски слика почетни

DEN 1708.80

Чекорпочекор фото инструкции направете го тоа едноставно да се создаде свој Woolpets.Woolpets Колекции се ранг�

DEN 1164.00

Остатокот од дијаманти може да се стави во торба за пакување.1 сет на дијамант алатки за цртање .Специфик

DEN 435.84

Crewel комплет вклучува печатени ткаенини, волна предиво, игла, и лесно да се следат инструкциите.Завршен р

DEN 5276.16

Материјал : автомобил покритие е направен од висококвалитет на оксфорд ткаенина, кои се издржливи и тра�

DEN 1300.80

Занает Резерви.Се создаде убава парче на уметноста да се прикажуваат во вашиот дом со thisneedlepoint перница з

DEN 791.76

Дополнителен Комплет : Вклучува инструкции, полн спектар на везови дополнителен комплет со сите алатки

DEN 359.76

USB ТипC е назад компатибилен●Како да знам кој USB конектор за кабел или купување?Обидувајќи се визуелно д�

DEN 215.76

Помага да се задржи лепак од брзо сушење.Овој камен може да се користи како палета за eyelash продолжување л

DEN 427.20

Вклучува плоштадот крпа coasters со печатени шема, presorted памук конец, игла, и инструкции со азбуката за персо

DEN 3600.00

ПЛАТНО : Мерки околу 13 14.5 x инчи, вклучувајќи 1.5 инчен граница.ДИЗАЈН : Stitchable област мерки околу 10 x 11.4 инчи.

DEN 739.20

Безжичниот вратата бел приемникот треба 2x1.Прилагодливи музика фреквенција, така што вашето дете може д

DEN 359.76

●Ако ви треба кабел за приклучување на USB ТипC уред и неUSBТипC периферни, исто така, утврди пристаништето

DEN 719.76

●Полнење било USB ТипC овозможено уред.●Целосна Излез начини : 5 V / 2.0 Технологија power up Работи за вашиот ур

DEN 719.76

▶[SMART ДИЗАЈН] комбинацијата на USB Порта со USB ТипC Работи за Дела за вашиот Самсунг Galaxy A9 дава дополнителн�

DEN 311.76

(14 CT : треба да се подели на нишка во 2 насоки, 11 CT : подели на 3 насоки)се Надевам дека за вашиот вид разбира�

DEN 492.00

Можете да се истражуваат интересни свеќа одлуки себе, или можете да DIY со вашите семејства или вашите пр�

DEN 719.76

▶[БРЗО ПОЛНЕЊЕ] Гарантира компатибилен со Дела за вашиот Samsung СМG980.✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Брзо, Брзо и Турбо п

DEN 294.96

По готовиот производ е завршен, платно треба да се укине и stored Package Листа : 1 x Painting1 x Plate1 x Pen1 x Glue17 Кеса x Diamon

DEN 311.76

【Лесен за Употреба】 : Пад на кристал одговара на бојата на платно во послужавник, вметнете ја вежба пен�

DEN 359.76

0 Функции кои се достапни само на поддржани модели.●Солидна Автомобил Врската го прават овој апарат сов

DEN 729.60

Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме побарај

DEN 719.76

▶[ЖИВОТ СИГУРНОСТ] Здрав поликарбонат школка, ABS Пластика, и вграден во "smart IC чип" со термо материјал диз�

DEN 455.76

3 Типови На Платна, 5 Големини Да Се Избере.Платно Само, Без Волна Или Конец Теми Пак, Не Комплет.Убава Мод�

DEN 143.76

Дигитално Печатење за Прецизно Дизајни : Јасно да се види шема и различните бои со нашата претенциознос�

DEN 263.76

Изработени од жица, зависник крајот ја зграпчува и виси на ткаенина како ќе се повлече.Потребата За Дома

DEN 576.00

Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во прв пат 【Широка Примена】Manda

DEN 501.60

Целосен Комплет + 10 LB Сет Вклучува : премиум Целосен Комплет + 10 LB сет вклучува дополнителни 10 фунти на со�

DEN 959.76

МАШИНА ВЕЗОВИ СМЕСТУВАЊЕ АЛАТКИ ги вклучува 15 сместување алатки за експерт резултати.ПРЕЦИЗНОСТ ВЕЗОВ