.

.

Со попуст
YXY 2Pack SATA 15P Serial ATA Моќ Кабел Машки 2X Женски со Заклучување Latch Кабелот за 2.5 3.5 SATA HDD (SATA15P 1 Машки 2. Женски со Заклучување Latch)

YXY 2Pack SATA 15P Serial ATA Моќ Кабел Машки 2X Женски со Заклучување Latch Кабелот за 2.5 3.5 SATA HDD (SATA15P

DEN 167.76

Од стока
Во магацинот

★За Хард Дискови, Цврста Состојба Диск, HDD, SSD, CD Дискови, ДВД Дискови. ★Поврзете најновите Serial ATA хард диск или оптички диск на напојување со користење на традиционални Molex LP4 порта. ★15 Pin SATA power машки 4 pin molex LP4 Моќ Кабел Адаптер за внатрешни кабел за управување. ★Едноставна plug and play инсталација со фиксна и безбедни конекции. ★Добар квалитет и прави кабел за управување полесно во вашата ситуација. 15 pin SATA да LP4 Моќ Кабел Адаптер ви овозможува да моќ 4-pin Molex уреди (јас.e.хард диск, DVD-ROM drive, add-in-картичка, итн.) од SATA моќ конектор на вашиот компјутер напојување на кабел ви овозможува да позиција на вашата уреди како што е потребно во рамките на системот случај.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 167.76

Економично решение за дополнување на SATA диск од LP4 конекција на компјутерот за напојување, кој ја елимин

DEN 239.76

Serial ATA сигнал кабел.Поврзете го вашиот highspeed Serial ATA уред со Сериски АТА контролер.Поддршка за пренос на по

DEN 2116.80

На конверзија кабелот поддржува HDD / SDD хард диск со SATA интерфејс, plug and play.Хард Диск Адаптер Кабел 2.Специф

DEN 1778.40

Оваа САС кабел може да се користи за да се поврзете на внатрешни уреди, e.г.хард диск со SATA 7pin конектор за

DEN 191.76

Интерфејс : (7+15) 22 pin SATA машки, (7 +15) 22 pin SATA Женски.Се поврзува било Serial ATA се вози со стандардите за внатрешн

DEN 696.00

msoбидиfontfamily : 'Times New Roman'.">GPU extender столб картичка има 6pin интерфејс, лесно можете да се поврзете и 6pin интерфе

DEN 191.76

* SATA III 7 Pin Serial ATA Внатрешен Машки 7 Pin Serial ATA Женски Продолжување Кабел Овој кабел се намали прегревање и да

DEN 167.76

Еден plug крајот на оваа sata кабел користи 180 степени директно преку конектор, додека други plug end карактерис

DEN 456.00

* Plug and play, и нема драјвери потребни Интерфејс Б : L4 P & 7 Pin Применливи за CD DVD / Bluray дискови и одлична за тенок

DEN 1944.00

CN, Боја : 0.5 М Мини САС 36 P SFF8087 до 4 SFF8482 конектори со 15пински SATA моќ конектор.SFF8482 страна има 15pin моќ конекто

DEN 2076.00

Пакетот Вклучува : 5 Парчиња Машки да се Женски SATA HDD Моќ Кабел 20cm sata power екстензија која ви овозможува да

DEN 1785.60

Бренд Име : IO Сртот.Модел : SYCAB40019 SATA внатрешни 'L' да e SATA надворешни 'јас' кабел за податоци.Кабел должина : 1

DEN 311.76

⚡Мини САС 36 (SFF8087) Машки се Поврзете на Контролорот, 4x SATA се Поврзете на backplane ⚡Мини САС 36 (SFF8087) се поврзет

DEN 335.76

100% Сосема Нов и Сите делови се тестирани и квалитетот контролирани пред пратката.Создадете надворешна

DEN 230.16

Направени од висококвалитетни материјали кој е издржлив за да го користите.Овој производ е добра спров

DEN 160.80

Адаптер.SATA power (М) 4 pin внатрешна енергија (М) 5.9 во.десна аглеста конектор.Startech MOLEX PWR ДА ДЕСЕН АГОЛ INT SATA CBL И

DEN 871.20

Додадете екстра SATA штекер на вашиот Напојување.На SATA power splitter кабел има SATA машки моќ конектор кој се повр

DEN 205.92

✪15 pin SATA 4 x 3 pin / 4 Pin 12 V PC случај фан splitter Y адаптер кабел : Направи на компјутер матична плоча CPU вентилато

DEN 520.80

Кабел должина : 3 PCS.Пакет : Yes.Број на модел : 15N 15n273sa.Тип : Дада Трансфер На Кабел.Производи статус : Акции.е

DEN 232.56

Сплит еден SATA моќ конектор во две па можете да моќ на повеќе уреди со вашиот постоечки напојување.Употре

DEN 117.84

[Име на производ] : Мини 4 Pin двојна хард диск кабелот за напојување [Производ должина] : 45см (главната лини

DEN 263.76

#10 Gtek# Внатрешен SATA 15Пински Машки да Машки Моќ Проширување Кабел, 0.5 м #10 Gtek# 6 G Внатрешни Мини САС SFF8087 да SF

DEN 1022.40

100% сосема нов и висок квалитет.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Ова е 7 pin SATA да СА

DEN 215.52

✪ Добие две IDE напојување конектори:За постар КОМПЈУТЕР напојување дека не треба LP4 моќност конектори,

DEN 155.76

0 HDD / SSD до компјутер преку ВидотC порта за да се олесни тестирање и трансфер на податоци ⚡ : Ако не се љубо

DEN 847.20

Име на производ : LP4 на Двоен SATA Power Кабел Адаптер.Пакет Содржина : 1 x LP4 на Двоен SATA Power Кабел Адаптер.Се кор

DEN 453.12

Поддржува М 2 модули во формат 2280, 2260, 2242 и 2230 со клучните Б или копче Б+M врз основа на SATA или PCIe.Hyper Комплет