.

.

Со попуст
Тоа е S'More Како Тоа Три-Термички лак - 0.5 oz Полна Големина Шише

Тоа е S'More Како Тоа Три-Термички лак - 0.5 oz Полна Големина Шише

DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

Термички Полски.Се применуваат во 2-3 Палта За Најдобар Изглед.Не содржи Toluene, Формалдехид или Dibutyl Phthalate.Станот Четка за Лесна Апликација.Полна Големина 15 ml Шише.Еден пар на греам крекери е изведена со чоколадо омекнат со топлина.На bonfire е aglow, гори се додека имате идеален red hot жар за создавање на таа слика-совршен печено манчмелоуто.Сите сендвич заедно, оваа gooey лекување е камперски оган мора да се има!Тоа е S'more Како Што е tri-термички полски, која започнува како млечно чоколадо браун блескав со светли аурора трепет.Како вашите раце топли, огнен црвено дава начин на светлината орхидеи, додека трепет покажува исклучи flashy злато и зелени тонови.Тип : Tri-Термички w/Аурора Трепет База : 5-Слободен Сјајот Оптоварување : Микро Сјајот Големина : Микро Препорачува Палта : 2 Капути Белешки : За најдобри резултати се следи со брз-сува врвот грб.Tri-термички полирање се осетливи на ладни и топлина.За најдобри резултати, чувајте ги на ладно, темно област и не дозволувајте да седат во топла поштенски сандачиња или автомобили.Нека полски прилагоди на собна температура за најдобри резултати.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 167.76

Безбедност Насока, Пред да аплицираат, да земе кожа тест и почекајте неколку минути да се провери за але

DEN 144.00

НЕКОЈ ПОМЕК СТРАНА НА НЕОНСКИ.Овие пастелни засенчени печат полирање ќе удар вашиот ум + топи ќе срце.ЕЛ

DEN 136.32

Исто така, можете да ја користите вашата инспирација за да се создаде подобро помине уметност со друга б

DEN 212.88

Одете на лекар ако во очите или устата.Искриват прст 3.Припаѓаат на УВ впие исклучување гел лак Капаците

DEN 239.76

Солидна гел ви донесе сјај заврши, мазен изглед и беспрекорна покриеност.тоа може да трае до 14 до 21 ден и

DEN 456.00

Гумена База на ООН.Покажува одлични резултати во примена и да се носат.Совршено smooths површината на нокти

DEN 352.80

2 ѕвонење сјај.Ноктите лак е високо пигментирани и долготрајни.Гел е чип отпорни и брзо сушење.Додадете

DEN 986.40

Чанта Гордост Нова подобрена формула и пакување.Висок сјај заврши во секоја боја може да се замисли...

DEN 271.92

Професионален квалитет.Направен во САД.Античип.Овој долготраен, сигурен и стилски гел лак од Orly не е оби

DEN 455.76

【Противалергиски и Животната срединапријателски】 Melodysusie впиеоф гел лак е направен од 9 ToxinСлободен Сос

DEN 228.00

долготрајни се носат.во согласност боја во секоја сенка imagineable.професионален квалитет.DBP, Toluene, & Формалд

DEN 382.80

Големина : 1oz.Може да се користи со гел, лак, натопи прав, acrylics и повеќе!.Направен во САД.Без Суровост (Убав

DEN 151.20

100% Сосема нов и висок квалитет.Нови Стилови 3 D Spider Помине Гел лак.Направете вашиот стојат изгледа единст

DEN 1027.20

Нула суво време.Ноктите налепница обвива трае до 7 дена со соодветна грижа.Овие нокти налепница обвива т

DEN 384.72

Здравствени и еколошки : Направен од здрави состојки, безопасни смола, тоа е без мирис, безопасни за нокт