.

.

Со попуст
Seco 06010 PerfoMAX Indexable Вметнете Воена Вежба 1.85 Дијаметар, Модуларен Врска Месо Тело

Seco 06010 PerfoMAX Indexable Вметнете Воена Вежба 1.85 Дијаметар, Модуларен Врска Месо Тело

DEN 1396.80

Од стока
Во магацинот

Вметнете Компатибилност (Периферна) SCGX 120408. Вметнете Compatability SPGX 12 T3-С1. Долго и предвидливи алатка живот. # на Вежба внесува 2 Drill Стил SD503. Indexable внесува вежби има силна плоштадот инсерти, висока вежба телото стабилност, wiper геометрија.Долго и предвидливи алатка живот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 3071.04

WIDIA 6568897 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Инчен Вметнете 1.2187 Инчен Дијаметар 1.6535 Инчен Целокупната До�

DEN 1203.12

WIDIA 6461865 Wgc CutOff Вметнете WGC Вметнете 9.6 MM Должина, Al Ti N Карбид WC_U_M.WGC CUTOFF INSERT (ВНЕСИ).Кога ќе се купи WIDIA произ�

DEN 19320.00

За дупки до 7×ВАШИНГТОН.Силна и заморотпорни вежба телото.Робустен вметнете седишта со три поддршка кон

DEN 19320.00

За дупки до 7×ВАШИНГТОН.Силна и заморотпорни вежба телото.Робустен вметнете седишта со три поддршка кон

DEN 1358.88

Универзална Точка (ДО) геометрија наменета за флексибилност и продуктивност.Лесно вметнување на промен

DEN 1101.60

Брзо празнење на железо чипови.Директни дупчење без централна дупка.Се пробие на железо чипови и не се д

DEN 14727.36

Дупчење Алатки, стандард.Пакет Димензии : 2.36 H x 8.86 L x 2.36 W (инчи).Пакет Тежина : 2.56 фунти.Земја на Потекло : с�

DEN 1143.60

Сигурни и точни седишта, што резултира со прецизен повторливост и concentricity.За тешко, нодуларен материјал�

DEN 5636.40

Алатка За Пилоти За Counterbores.Пилот Дијаметар : 2 13 / 16 Пилот Месо Тело Со Дијаметар : 1 / 2 Овие пилоти се напра

DEN 1634.40

1.Брзо празнење на железо чипови 2.Погоден WC insert (внеси) 3.Во споредба со традиционалните малку проблемати

DEN 1756.80

Брзо празнење на железо чипови.Погоден WC insert (внеси).Директни дупчење без централна дупка.Се пробие на ж�

DEN 1196.88

Општа намена вметнете за повеќето материјал.Не се препорачува за алатка челици и висока темп легури.Вис

DEN 1242.96

WIDIA 6470839 Wgc Ритам И Пак Вметнете WGC Вметнете 10.2 MM Должина, 4.8770 MM Сечење Ширина, Al Ti N Карбид WG_U_PN.WGC GROOVING INSERT (В

DEN 2959.44

WIDIA 6693153 Врвот Вежба Модуларен X Вметнете TDMX Метрички Вметнете беа 25,5 ММ Дијаметар 33.9 MM вкупна Должина 1.63

DEN 1641.60

Брзо празнење на железо чипови.Погоден СП insert (внеси).Директни дупчење без централна дупка.Се пробие на �

DEN 1358.88

Универзална Точка (ДО) геометрија наменета за флексибилност и продуктивност.Лесно вметнување на промен

DEN 2256.00

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDINDEXABLE ВМЕТНЕТЕ ВЕЖБА.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ