.

.

Со попуст
Дрвени Mallet 24 3 Двојно Prong Куки Крпа Багажник, Светлото Дабови

Дрвени Mallet 24 3 Двојно Prong Куки Крпа Багажник, Светлото Дабови

DEN 1488.72

Од стока
Во магацинот

Дрвени Mallet крпа рек ви помага да се создаде виси складирање во тоалет, перење просторија или спалната соба.Се користи во другите соби за да се поедностави складирање на сè, Од јакни, шалови, капи, пет leashes, чанти и чадори.Овие полици се совршено решение за организирање на облека, крпи, и други бања предмети.Полици се направени од цврст дабови и тешки-должност куки за дополнителна издржливост.Направен во САД.Целосно се составуваат.Лесно да се инсталира - вклучува хардвер монтажа и инструкции.Организира и ги красат со еден лесен чекор!.Дрвени Mallet крпа рек ви помага да се создаде виси складирање во тоалет, перење просторија или спалната соба.Овие полици се совршено решение за организирање на облека, крпи, и други бања предмети.Полици се направени од цврст дабови и тешки-должност куки за дополнителни издржливост, Лесно да го инсталирате - вклучува хардвер монтажа и инструкции.Целосно се составуваат.Направен во САД.Организира и ги красат со еден лесен чекор!Се користи во другите соби за да се поедностави складирање на сè, Од јакни, шалови, капи, пет leashes, чанти и чадори.Решетката е достапен во неколку дизајнер заврши и кука options да се координираат со било décor.Ограничен 1 година од производителот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 213.36

11 / 8 Инчен Центар до Центар, Проекција : 23 / 4 Инчи, Должина : 33 / 16 Инчен, Ширина : 17 / 8 Инчи.Го Бранеа Златна М

DEN 598.80

челик,од најлон 【Количество】4 пакет долго бар ѕид гаража куки со 2 пакет најлон складирање на рака...

DEN 3336.00

Еден prongs : 7" кука должина.Еден prong куки може да се одржи до 40 кг по кука додека двоен prong може да се одржи до

DEN 250.08

Производителот гаранција може да не се применува.Должина (L L1) : 100?мм.Кука Дијаметар : 6mm.Gedore 1500 H 18100 Алатка

DEN 479.76

ЌЕ СЕ ОРГАНИЗИРААТ Ние одберете ја 3 за повеќето корисни димензии на гаража куки за разновидна употреба

DEN 156.00

4" Долго 3 компјутери.Отпорен на корозија цинк позлата.Пластични сива совет за безбедност.Совршен за орг

DEN 719.76

【СитеМетал】големината на секој метал backboard е 17*4.8 инчи,со 5 парчиња портокал гума слугинката куки и 6 пар

DEN 2688.00

Складирање клип.Големина : 10мм ( 0.375 инчен ).Јаглерод Пролет Челик ZP.Metalic.Одредување на завртки се вклучен

DEN 311.76

Тип : пондерирана treble куки.Количина : 3pcs за секоја тежина.Тежина : 23g 28g 44g 50g.Остар жилет treble куки го прават

DEN 143.76

Голем Виси Кука за Гаража, Градина Алатки, Скали, Велосипеди, Јажиња и алат за Складирање.Со силна товаро

DEN 599.76

Мултицел гаража кука за одредување на различни алатки.Како скали, виткање столици, метли, лопата, велоси

DEN 62.16

Широкиот јаз, иста големина како да се спореди стандард treble.Во согласност кука око и точка создаде 100% мо

DEN 503.76

Гаража кука може да се поправи џогерите, rakes, лопата, машински алатки, метли и автомобил за перење матери

DEN 1396.80

Максималното складирање должина е 64 инчи.Спецификација : Тип : Прилагодлив Алатка Систем за Складирање

DEN 1320.00

Одлично за обврските низ дворот и имотот,како висат светла, фенери, венци, јаже, растенија, птици задолже

DEN 598.80

ТЕШКИ SLATWALL ДОДАТОЦИ Направен од тешки железни нашите slatwall алатка куки можете безбедно да се држи до 70 К