.

.

Со попуст
Garmin Инстинкт Соларни Surf (Cloudbreak) GPS Отворено Smartwatch Моќ Пакет | со PlayBetter Моќ Банка Полначот (Големи) & HD Екран Заштитници | Surf Види Опрема | Плима Податоци, Срцето го Оцену

Garmin Инстинкт Соларни Surf (Cloudbreak) GPS Отворено Smartwatch Моќ Пакет | со PlayBetter Моќ Банка Полначот

DEN 4373.04

Од стока
Во магацинот

[GARMIN ИНСТИНКТ СОЛАРНИ СУРФААТ на ОТВОРЕНО GPS ВИДИ ПАКЕТ] - **АЖУРИРАНИ, ПОВЕЌЕ МОЌНИ МОЌ БАНКА 06/09/2021** Garmin Инстинкт Соларни Сурфаат на Отворено GPS Види, Play Better Преносни Моќ Банка Полначот (Големи, 5000m Ah), HD Екран Заштитници повторно мора да се има додаток.Никогаш не снема батерија!Со нашите Play Better Пренослив Апарат, можете да одржите вашиот види и други gadgets, се наплаќа на сите времиња.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 4079.76

Garmin Power Switch е компактен digital switch кутија која нуди удобен централизирана контрола на вашето возило е 12volt д

DEN 3072.00

Лесензакористење 5" GPS navigator вклучува детална мапа на ажурирања на сад и Канада.Едноставно на екранот мен

DEN 7199.76

На влакназајакнати полимерни случај додава сила и издржливост, како и хемискизајакната, отпорно на гре�

DEN 5877.12

Е 30 копија камера (се продава одделно), па може да се види зад вас, кога ќе се движи во обратна насока.Со dēz

DEN 2171.76

инчен TFTLCD екран на допир, практично да работат додека возите.Поддршка на максимален капацитет Nand Флеш(256

DEN 2275.20

[ПАКЕТ ВКЛУЧУВА] Замав Caddie SC300 со Глас Caddie Преносни Започне Монитор, USB Полнење Кабел, Play Better Преносни Пол