.

.

Со попуст
AQS1IAI Headlamp Леќа/Одговара За Мицубиши Grandis Светлата Покрие го Замени Пред Автомобил Светлина Авто Школка Транспарентен Абажур Светла Сенка Капи (Лево и Десно)

AQS1IAI Headlamp Леќа/Одговара За Мицубиши Grandis Светлата Покрие го Замени Пред Автомобил Светлина Авто Школка

DEN 1135.20

Од стока
Во магацинот

Материјал : пластика. /Одговара За Мицубиши Grandis.Транспарентен школка, не влијае на светлината емисија.Се создаде чиста, rejuvenated изглед.Лесно да се размонтираат и инсталирате.Боја : Лево Спецификација : Fitment : /Одговара За Мицубиши Grandis Материјал : пластични Леќи во Боја : Јасно Совршен за оние со избледени или yellowed леќи!со заштитен УВ слој кој спречува yellowing или исчезнува Заштитете го вашиот светлата на вашиот автомобил од кршење, dustproof, и водоотпорен.Пакет се Вклучени : 1 поставите Светлата Леќи на Маски Забелешка : 1. Ве молиме бидете сигурни дека овој објект ќе се вклопи вашето возило пред да ја купите. 2. Поради возраста, некои возила ќе бара нови weatherstripping зад овие леќи. 3. Без вклучена инсталација настава.Професионалната Инсталација Е Препорачливо!.

Детални спецификации

Fitment:
/Fit For Mitsubishi Grandis :
Material:
plastic
Lens Color:
Clear
Perfect for those with faded or yellowed lenses! :
with a protective UV coating which prevents yellowing or fading :
Protect your headlight of your car from breaking, dustproof and waterproof. :
Package Included:
1 set Headlight Lens Covers :
Note:
1. Please make sure this item will fit your vehicle before you purchase. :
2. Due to age, some vehicles will require new weatherstripping behind these lens. :
3. No included installation instruction. Professional Installation Is Highly Recommended! :
Додатоци на производи
DEN 1318.80

Штити од карпа штета, песокексплозија, или облачност.Штити од карпа штета, песокексплозија, или облачно

DEN 1318.80

Суптилна затемнети филм за фарови што се овозможува добра видливост во текот на ноќта.Штити од карпа шт

DEN 671.76

Чекор по чекор видео инсталација на апликацијата водич онлајн.Иако фарови може да се направи до мал дел

DEN 1318.80

Нашата Сина Боја изгледа светло сина кога е темно, но дава бела светлина, кога е осветлена од халоген све

DEN 1198.80

Јасно заштита филм, кој го штити од спротивставувајќи, sandblasting, и УВ деградација.Штити од карпа штета, пес

DEN 1053.60

Е едноставен за инсталација, лесен за употреба, економски и практични и ефективни.Ако имате било какви п

DEN 1318.80

Штити од карпа штета, песокексплозија, или облачност.Штити од карпа штета, песокексплозија, или облачно

DEN 1198.80

Јасно заштита филм, кој го штити од спротивставувајќи, sandblasting, и УВ деградација.Штити од карпа штета, пес

DEN 1198.80

Суптилна затемнети филм за фарови што се овозможува добра видливост во текот на ноќта.Штити од карпа шт

DEN 1318.80

Храбар жолта светлата се погледне во текот на денот, и одлични за белоout и магла услови.Штити од карпа шт

DEN 1198.80

Јасно заштита филм, кој го штити од спротивставувајќи, sandblasting, и УВ деградација.Штити од карпа штета, пес

DEN 314.40

Материјал : пластика / Одговара За BMW E46 318i / 320i / 325i / 325xi / 330i / 330xi (20022006).Транспарентен школка, не влијае на

DEN 398.16

БЕСПЛАТНИ 1година НЕОГРАНИЧЕН километражата гаранција за покривање на ГаражаPro предмети купени преку А

DEN 1318.80

Суптилна затемнети филм за фарови што се овозможува добра видливост во текот на ноќта.Штити од карпа шт

DEN 1318.80

Суптилна затемнети филм за фарови што се овозможува добра видливост во текот на ноќта.Штити од карпа шт

DEN 647.76

Погоден за модели : Jeep Патриот 20112016 Материјал : ABS позлата.Инсталација метод : 3 M лепило.Позиција : Предни