.

.

Со попуст
WONER Вратот Duster & Фризерски Кејп

WONER Вратот Duster & Фризерски Кејп

DEN 214.80

Од стока
Во магацинот

【УДОБНО НАЈЛОН МАТЕРИЈАЛ】берберот ртовите се направени на удобно, лесни, вода-отвратителен најлон материјал. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】Ги чисти, машина за миење топло, или хемиско чистење.На фризер кејп е лесно да се чисти и суви брзо. 【Мала ТЕЖИНА & ТРАЈНИ】салонот кејп е направен од мала тежина материјал, кој е само 110g.Сепак , тоа е исклучително издржлив и не може да биде уништена, освен со раце. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Двете салон кејп и вратот duster се направени од високо квалитетна Најлон.На Најлон влакната на вратот duster се нежна и мека на чувствителна кожа.WONER Вратот Duster.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 384.00

Чистење глава е направен од микрофибер материјал, кој е еднократно и лесно да се чисти.Поради прирачник

DEN 336.00

Пакетот Вклучува Dustpan & Четка Сет Карактеристики и Придобивки Флексибилни усна согласува да површини за

DEN 407.76

Материјал : ПП,фини влакна s.багра.Големина Тежина : Труби : 15.735 инчи (4089 cm),0.14 фунти (65 g) Медиум : 23.653 инчи (601

DEN 215.76

Погоден за чистење во насекаде, како дом, автомобил, канцеларија и така натаму.Изработени од ПОЛИПРОПИЛ

DEN 468.00

Отстранување на Прашина : Пердув duster ги апсорбира и ги фаќа прашина, што го прави совршено осветлување п

DEN 383.76

Сигурни и долготрајна Употреба – Нашите антена пол се карактеризира со тешкидолжност и лесен дизајн, к

DEN 174.24

материјал:мека микрофибер.материјал:мека микрофибер,должина околу 10.4 инч.Пакет на 9pcs,3 бои, 3pcs секоја

DEN 2413.68

Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има мн

DEN 239.76

★ 【Што може да duster не】Постојат секогаш некои високо место каде што не може да се исчисти со нив лесно, т

DEN 431.76

Креативно дизајнирани и одлични за бришење прашина бришење прашина низ дома или патио.Цврсто везени и т

DEN 114.72

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 243.12

Доловува нечистотија, прав и домашно милениче коса.Машина перат.Голем плус на секое домаќинство.Удобно

DEN 95.04

Стапици и се заклучува до 3x повеќе прашина отколку пердув duster.Илјадници меки влакна функција прашина за

DEN 599.76

Монтажни Прашина Алатки може да се избегне ризикот од паѓање, додека одржување на куќата чиста и хигиен

DEN 1778.40

【Чистење на Таванот Фанови】Загрижени за чистење на таванот фанови?Rocktex Триаголник Duster дизајн е направ

DEN 214.80

♒✔Силно комплет пилешко пердуви, без lint ♒ Кога ќе одат во празно место, држете се справи со двете раце и

DEN 227.76

Електростатско акција која го привлекува и има прашина.Не ќе нула и да е неалергиски рака мие.Рака мие.Г

DEN 263.76

На микрофибер duster главата adsorbs прашина, се минимизира паѓа прашина.BENDABLE DUSTER : раководителот на микрофибе

DEN 119.76

Големината работи мали, pls цел големина нагоре.47" Ракав : 63cm / 24.Мантил жените водоотпорен мантил жените swi

DEN 1583.76

Прикачување на држачот за било кој стандарден навој НИ четка или метла рачка, менгеме прашина лист на фл

DEN 167.76

Влажна или Сува Употреба : се Направени од мека микрофибер, оваа мини монтажни микрофибер глава може да