.

.

Со попуст
Светкава Изложување - 0.5 oz Полна Големина Шише

Светкава Изложување - 0.5 oz Полна Големина Шише

DEN 264.00

Од стока
Во магацинот

Сјајот Полски.Се применуваат во 2-3 Палта За Најдобар Изглед.Не содржи Toluene, Формалдехид или Dibutyl Phthalate.Станот Четка за Лесна Апликација.Полна Големина 15 ml Шише.Светкава Изложеност е комплексна боја менувањето на сенка, која започнува со прашливи теал боја.Од правливи теал, можеме да видиме нијанси на цијан сина и, кул purples и богата црвена магента.Овој скапоцен камен тон сенка е да не се пропушти!Тип : Мулти-Хром Сјајот Оптоварување : Никој Сјајот Големина : Никој Препорачува Палта : Најдобри во 2-3 палта, или 1 грб над црна, овој лак е еден ќе мора да се види за да се поверува!Белешки : None.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1079.52

【МАЗНО И ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ】 : MODELONES гел лак собата е лесно доволно за стартер, мазна и лесно да се приме

DEN 352.80

2 ѕвонење сјај.Ноктите лак е високо пигментирани и долготрајни.Гел е чип отпорни и брзо сушење.Додадете

DEN 456.00

Гумена База на ООН.Покажува одлични резултати во примена и да се носат.Совршено smooths површината на нокти

DEN 384.00

НУР Е МЕТАЛЕН / ТРЕПЕТ СЕ ЗГОЛЕМИ ЗЛАТО НОКТИТЕ БОЈА.ОДИ НА МАЗНИ & СУШИ БРЗО.ФОРМУЛИРАН ЗА ВЕГЕТАРИЈАНЦИ

DEN 228.00

долготрајни се носат.во согласност боја во секоја сенка imagineable.професионален квалитет.DBP, Toluene, & Формалд

DEN 335.76

Нема повеќе суво време, тестови или smudges; Се салон квалитетни резултати во минути право дома.Направени с

DEN 376.80

Можеме да видиме многу искра во вашиот иднината со Сјај Дена Напред, на аметист и holographic сјајот сенка!.Сј

DEN 575.76

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 20 УВ Гел лак Бои + Сјајни & Мат Врвот Грб + База на Грбот на 0.25 fl.оз Секој.Професионални у

DEN 311.76

До 10 дена чип отпорни боја со гел сјај заврши.Куќишта гелцевка честички даде неверојатна plumped сјајна бој

DEN 335.52

Празни лак Шишиња 5 / 7 / 10 / 20 шишиња сет,разни капацитет да се избере : 5ml,7ml,10ml,15ml.Симпатична големина е лес

DEN 287.76

6 ЕДИНСТВЕНИ БОИ : Разни 6 бои гел лак ќе облека вашиот било стил и погоден за цела сезона.Идеални за корис

DEN 479.76

Да се чува вон дофат на деца 【Лесна Апликација 】 : серија на жолта ѓумбир златен сјај гел лак сет треба д

DEN 719.76

Овој професионален 24watt LED Помине монистра светлина донесе двојно светлина сос, нејзините ниски wattage, но

DEN 1871.76

Моќен и Леснотијата на користење : Високабрзина, ниски вибрации, ниско ниво на бучава и непречено функци

DEN 222.00

100% Вистински 14ml / 0.5 мл.Бренд нови 100% чист гел формула.Најсилниот гел на пазарот и се однесува само како

DEN 549.36

【Совршен Помине Уметност Гел 】 : 12 PCS Бои Помине Уметност Гел , Цвет Мермерен Ефект на дупка со, целосно н

DEN 599.76

Совршен за домашна употреба или професионална употреба.Може да се користи на природни нокти и лажни нок

DEN 191.76

Им даде на вашите нокти гламурозна се третираат со нашите гел лак кој обезбедува одлична боја и висок сј

DEN 335.76

Единственото нешто повеќе вкусни од вашата омилена чаша со полно работно тело вино ќе биде флаширање ис

DEN 407.76

Претходно оваа година, Кина Глазура објавен верзија на магнетното лак / лак (Magnetix).Кина Глазура Magnetix коле

DEN 359.52

IAB Козметика Промоции : Купи 5 или повеќе и автоматски се квалификуваат за Приоритет Превозот во соседни

DEN 335.76

Инспириран од смарагд скапоцен камен, оваа згодна нијанса на зелената боја е обврзана да направи да се ч

DEN 191.76

Revlon е револуционерна 2чекор Color Stay Гел Завист Longwear Помине Глеѓ систем носи салон за убавинаквалитет гел