.

.

Со попуст
TE Конективност Терминали 058 PIN REC 26-22 .010PTPPHBZ (Пакување од 15000)

TE Конективност Терминали 058 PIN REC 26-22 .010PTPPHBZ (Пакување од 15000)

DEN 1665.60

Од стока
Во магацинот

Спецификација за производ : Производителот : TE Connectivity Ro HS : Ro HS Compliant Product : Барел Terminals Type : -Жица Мерач : 26 AWG до 22 AWGStud/Tab Size : -Престанок Стил : Crimp Mounting Стил : Wire Gender : Female Insulation : Insulated Color : -Контактирајте со Позлата : Tin Contact Материјал : -Пакување : Reel Material : Phosphor Bronze Mounting Агол : Straight Brand : TE Конективност / AMPWire Мерач Max : 22 AWG.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 388.56

Име на производ : Изолирани Crimp Терминал;Модел : FDFD2250;Материјал : Метал, ПВЦ.Боја : Сина;Max.Актуелни : 15 A;Вку

DEN 9787.20

Отстранете може да биде вметната и отстранети од машки табот без употреба на средства за помали инстали

DEN 503.76

Топлина се Намали Терминал има најлон изолација, освен задник splices се винил.Лемење на ракавите се полиол

DEN 777.60

EU Ro HS : Снабдувач Непотврдени ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 8536.30.80.00 Тип : Backshells Влез Големина на (mm) :

DEN 919.20

Спецификација : Производител : TE Connectivity Product Категорија : Terminals Ro HS : YProduct : Брз Disconnects Stud / Tab Size : 6.35 mm x 0.81 mm W

DEN 1720.80

Квалитетот терминали за години на сигурен сервис.Едб позлатен annealed хеликоптер за подобрување на отпорн

DEN 310.80

✔️ИЗДРЖЛИВОСТ Секој терминал карактеристики дебел конзервирани бакар барел, што е отпорен на корозиј

DEN 1047.84

Butted СпоевиИзградба Спречува Разделување Под Максимален Притисок.Внатрешни Барел Serrations Зафат Жици Цврс