.

.

Со попуст
Исток Majik Drawstring Ранец, Торба за Салата и Кратки Патувања

Исток Majik Drawstring Ранец, Торба за Салата и Кратки Патувања

DEN 268.80

Од стока
Во магацинот

Материјал : Платно.Големина : околу 42*39 cm/ 16.5*15.4 инчи, доволно голема за да го носат мал дел што е потреби за вас.Совршен за ден излети дека само треба малку нешто да се носат телефон, копчиња, паричник во, со простор за предмети од шопинг, превоз до работа, земајќи ги во автобус.Drawstring затворање дизајн, удобно, удобен и лесен за носење, идеален подарок за децата студентот и за тинејџерски девојки.Совршен за салата, училиште, пешачење, на патување, или едноставно да се даде како партија услуги за активности.Одличен лесен за нега на кеса за чување на фитнес опрема, чевли и други предмети.Миењето не е препорачливо, бидејќи моделот е печатена копија, боите може да крварат кога ќе се мијат.Бродови од Хонг Конг.Ова е совршен торба за грицки, играчки, и патување - од парк на авионот.Оваа светла drawstring торба е идеалната големина за транспорт на нејзиниот/неговиот пливаат опрема или ЈП за полнење.Основи за салата и кратки патувања.Овој едноставен и стилски малку примерок е идеално погоден за лесно продавница далеку најважен.Стави го тоа на твојот грб и можете дури и не забележите дека е таму кога надвор кратки екскурзии или велосипед патувања.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 419.76

Симпатична и уникатен торба за на плажа одмор, голема gymnastic / камп bag Excellent светлина ранец, за превоз на не

DEN 335.76

Најголемата Карактеристика На Овој Модел Е Дека Тоа Е Издржлив И Лесен.Објектот мора да се врати во нови

DEN 419.76

Вид Напомена : ткаенина е доволно силна за да се одржи тешки работи, но јажето рамо ремени ќе го направи р

DEN 2092.80

Големина : 14.17 X 17 Инчи.Материјал : Висок Квалитет 100% Полиестер.Користете / Училиште / College / Travel / Shopping / Иска

DEN 1480.80

Тоа Е Направен Од ВисокоГустина СитеПолиестер КазнаМушка Полиестер Ткаенини, Кој Е Светлина И Силна.То

DEN 335.76

Дебела Силна String Канапи, Да Ја Зајакнат Висока Густина Pp Webbing, Патент За Долго Време Се Користи.Drawstring Диз

DEN 372.00

Отворање дизајн : отворање дизајн на пакетот џеб е најмногу погоден за повеќето луѓе за да користите одр

DEN 791.76

Торба Е Опремен Со Tpu Водоотпорен Слој Изолација, Што Е Погодно За Вас Да Се Носат Сува И Влажна Објекти В

DEN 215.76

ГОЛЕМИНА : 41 CM X 34 CM (16.14 и делови" L * 13.38" W), полиестер, коноп кабелот затворање, прилагодливи ремени, засиле

DEN 387.36

Се подготвени да се приклучат на Правда Лигата со нашиот DC Универзумот суперхерои дизајни.Официјален п

DEN 294.96

Не Постои Дополнителна Дизајн За Да Се Направат Трајни И Лесни.Повеќе Бои Се Достапни, Кликнете На "Прил

DEN 791.76

Drawcord Затворање Двојки Како Рамо Ремени, Која Може Да Се Ослободи Вашиот Рацете И Олеснување На Рамо Стре

DEN 712.56

Голем Простор Соба Главната Просторија Е Доволно Голем За Чевли, Крпа, Шишиња Со Вода, Облека, Книга; Вна

DEN 239.76

Пакетот тежина е само 4.Тежина : 0 ✔️【Најдобри Спортски Пријател】 : Тоа е совршен за да се користи како С

DEN 431.76

✿Голем Простор за Вашите Елементи : Cinch торба големина : 13.5 инчен(X 35cm 47cm) ✿Материјал : 300 D Оксфорд ткаенин

DEN 791.76

Посебна Zippered Чевли Преграда На Дното.Уникатен Печат : На Drawstring Торба Е Печатена, Од Една Страна, Печатење

DEN 1068.00

Упатство За Употреба : Drawstring Дизајн, Едноставно Повлечете Ги Двата Краја Од Јаже За Да Го Отворите, И Ги З