.

.

Со попуст
ESGT Туш Стол Тешки Бања со Задниот Потпирач Туш и Када Столче Клупата Прилагодливи Када, Туш Седиште Стари лица со Хендикеп Алуминиумска Рамка со Гумени Нозе

ESGT Туш Стол Тешки Бања со Задниот Потпирач Туш и Када Столче Клупата Прилагодливи Када, Туш Седиште Стари

DEN 4758.96

Од стока
Во магацинот

【Безбедност Стол】 : потпирачи за раце може да им помогне на старите лица и лицата со посебни потреби застане и backrest може да ги направи да се чувствувате опуштено. ★ Вашата безбедност е обезбедена благодарение на гума против пролизгување нозе кои совршено се прилагодува на сите површини, обезбедување на корисникот со стабилноста.СПЕЦИФИКАЦИЈА : Капацитет : 150kg Главен Материјал : Алуминиум, ЈП Големина : 50*42*(69~81)cm ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1*Туш столица. 【ЈП Седиште Плоча】 : седиштето површината е дизајниран со antiskid текстура, дренажа дупки на седиштето се обезбеди лесно и ефикасно мозоци.Бања столче на Мека пена поместена потпирач за дополнителна удобност.Зголемена гумени нозе, Може да се задоволат секојдневните анти-пропадна потреби.Идеален за стари лица, хендикепирани, на бремените и на пациентот.

Детални спецификации

Load Capacity:
150kg
Main Material:
Aluminum, PE
Size:
50*42*(69~81)cm
PACKAGE INCLUDED:
1*Shower stool :
Додатоци на производи
DEN 477.36

♡Се продаваат како Еден Панел : 1 панел52"W x 63"L цртан филм дрвја печатени завеса и 1 бонус појавување нереш

DEN 958.80

ХОБИ МОДЕЛ КОЛЕКЦИИ – Unassembled модели спакувани во плик со лесно да се следат инструкциите.Идеален за воз

DEN 9913.68

Lampe преносни à très високата puissance.Les quatre mèches sont intégrées, la source lumineuse est стабилна, ла durée de vie est longue et la portée est го

DEN 705.60

Направен во САД.СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШИОТ УРЕД Одржување на вашиот препродажба вредност & заштит

DEN 455.52

Spiralite3000 Спирала Двојна Гром Менгеме.Се вклопува 2" Цревото ID.Кадмиум позлатен челик.Специјално дизајнир

DEN 576.00

Стабилни перформанси, долг животен век.Со висока цврстина, не е лесно да се деформира.Дадени од страна н

DEN 288.00

За Да Се Обезбеди Задоволително Цел,Димензија На Опис.☆ Материјал : Вештачка Кожа☆ Боја : Сафир Blue Leather К

DEN 705.12

Го замени вашиот напукнато или скршено патникот страна Огледало стакло на дел од дилер цена.Пакет Димен

DEN 13243.20

★[Дизајн концепт] : Секој бебе претставува различни ефекти под внимателни појавување на различни госпо

DEN 1512.00

Дизајниран да ја ЗАЖИВЕАТ Jofit прави луксузни спортски облека За Жените од Сите Големини од Мал (XXSmall) Плу

DEN 1068.00

УДОБНОСТ И КОНТРОЛА : Мултизоната биматеријал костец.ИНДУКЦИЈА ПОЈАЧАНИ : Сечење на рабови остане поост

DEN 839.52

Ве молиме да бидат внимание дека екран заштитник е флексибилен пластичен филм, Не Калено Стакло.Анти Си

DEN 158.64

Намалување на : копиле.Должина : 10Инчен.Идеален за острат воденичен или кружни пили.Вклучува голема удоб

DEN 756.00

100Pack w / Backings & Јасно Кеси.Ќе добиете 100 Индивидуални Душеци, Backings и Кеси.Киселина Слободни, Бела Core 4Ply Душе

DEN 808.56

Поддржува True RMS и NCV за безбедно и точно мерење на напон, струја, отпорност и повеќе.Не се лизга мека гума

DEN 1975.20

8,000Lm (4,000 Сму на крушка),50 W(25 W секоја сијалица) 6500 K Xenon Бела DC9 V32 V.Ситевоедно fanless LED светлата сијалица за по

DEN 154.56

Дијаметар : 5 / 16 инч.Должина : 1 инч.Материјал : Челик.Глава Стил : плоштад (сквер).Тема Тип : 18 (крупни).Дијам

DEN 11860.56

Уникатни парчиња од страна на уметникот на LLADRÓ.СОВРШЕН ПОДАРОК идеја.Дизајниран и рачно изработени во

DEN 455.52

Тие можат да се научат за возила,превозни средства и транспортен систем, вклучувајќи и работни места.Пр

DEN 215.76

Примена : Се Вклопува Приколка Оска Центри Прашина Маска Маснотии Капи.Се воведе : ВозиВо Стил (Обично се