.

.

Со попуст
Премиум Изолирани Ручек Кутија Големина Круг Работа Travel Канцеларија Ручек Кулер

Премиум Изолирани Ручек Кутија Големина Круг Работа Travel Канцеларија Ручек Кулер

DEN 359.76

Од стока
Во магацинот

❥ЛЕСНО да се ЧИСТИ : Течење доказ и водоотпорен оброк торба е супер лесно да се чисти.9 ИНЧ/20*20*12.Тоа е во одличен квалитет, многу цврсти и издржливи.Пакет : 1*Ручек Кутија. ❥ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 7. ★Мулти Начин да се Носат : Овој оброк кутија е лесен и пренослив.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 885.60

♥Одлична за работни ручеци / излети ♥100% безбедност материјал : Направени од храна одделение материјал

DEN 1195.20

Димензии : 9 Оваа издржлива, практичен и лесензакористење премиум lunchbox може лесно да се приспособат на р

DEN 1870.80

☛ Answer : ___________________________ Note : Боја на Производот би се разликуваат од сликата.Квалитетот на Производот не

DEN 383.76

【Повеќе userfriendly дизајн】На ручек кутија е изолирана од надворешниот пластични се да одржите храната топ

DEN 839.76

Карактеристики на лиен база.На Арктичката Зона на Храна Про Делукс Термички Превозникот го прави храна

DEN 679.20

Материјал : Пластични,304stainless челик.Цел : пластични ручек кутија може да се загрева во микробранова печка

DEN 369.36

1 oz Capacity : 800ml Heat Отпор : 40℃230℃ Пакет Листа : 1 x Ручек Box1 x Двојна Глава Spoon Note : 1 Флексибилна и лесно да се чис

DEN 791.76

СИЛНА & ЗДРАВ : Содржи до 51 унци, овие kraft земете кутии се наменети за поддршка на губење на големи оброци

DEN 995.52

КУПУВАЊЕТО ИМА ВЛИЈАНИЕ : За секој Fenrici производ купување, ние да донирате на непрофитна организација Гл

DEN 652.80

Пакување на вашиот сопствен ручек на училиште, работа или на патување е одличен начин да се заштедат пар

DEN 1079.76

【ПРЕНОСНИ и ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】Нерѓосувачки челик преносни храна потоплите ручек кутија со дршката е л

DEN 4900.80

Материјал : храна одделение PP и Керамички inners,тоа е да се носатотпорни и трајни, не ' рѓа, и е отпорна на ви

DEN 359.76

Забелешка : Поради различни мерни методи, нормално е дека грешката е во рок од 12cm.Ве молиме имајте на ум д

DEN 863.76

Фино брусење, мазна површина без брус, удобна рачка.отворено бенто кутија.Заштита на животната средина

DEN 1548.00

фрижидер зачувување особено, лак форма на настроената, лесно да се преземе и место, многу погодно.Големи

DEN 746.16

Не пропуштајте висококвалитетни бенто сад во собата.Со заклучување дизајн, без разлика дали ќе се стави

DEN 887.76

Постојат безбедност токи на двете страни на ручек кутија, која може да биде забрзана лесно со притискањ

DEN 1442.40

Главната архивиран џеб може совршено да се стави вашиот ручек кутија, некои грицки или овошје;.Материја

DEN 623.76

Ние како Виолончело Група се стреми кон воведување на зборот класа начин на живот на секој поединец за т

DEN 1101.12

Ручек Торба : внатрешна обвивка е ЕВА и ЈП cottonfits 2 ручек кутија и овошје.Мазна патентите, лесно да се чист

DEN 1199.52

????✔2 во 1 Електрични Ручек Кутија за Автомобили и Дома На електричното греење ручек кутија за автомобил

DEN 144.00

Одете зелено и ров на пластични кеси во вашиот ручек кутија!Овие сендвич обвива се одлична алтернатива

DEN 581.76

На овошје и veggie тенџере е специјално дизајниран за миење на овошје и зеленчук на самото место.донесе на

DEN 249.60

Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да се поставуваат прашања во ОК, или email на нас, ние ќе ви

DEN 887.76

Стерео греење во постојана температура од 360 степени, со користење на постојана температура автоматски

DEN 1077.60

★ Компактен и елегантен се справи со дизајн е идеален за училишта, работа, излети, излети, патувања, фитн

DEN 311.52

【3 Прегради Бенто Кутија】3 поделени простор ви овозможува да ги чувате различни видови храна и состојк