.

.

Со попуст
wangyy Јазик, LED Звукот Бар ТВ Bluetooth Звучници за домашно Кино Звук Бар FM Радио Часовник со Аларм Безжична Subwoofer (Боја : Б)

wangyy Јазик, LED Звукот Бар ТВ Bluetooth Звучници за домашно Кино Звук Бар FM Радио Часовник со Аларм Безжична

DEN 1108.80

Од стока
Во магацинот

Неделен аларм или еден-на времето на алармот.Го поставите алармот да се разбудат и да уживаат во пријатен ден.Snooze функција ќе се активира со притискање на било кое копче и овозможува екстра 5 минути на сон за тешки прагови.LED екранот за да се прикаже времето на аларм, температура јасно, броеви се доволно голема за да ја видите лесно.Тоа не е само дигитален часовник за аларм но, исто така, Bluetooth звучници, FM радио, време и температура плеер, MP3 плеер, огледало.Лесен за употреба.Погоден за момчиња, девојки, жени, мажи, и стари лица.Тоа е совршен подарок за роденден, годишнина, Божиќ, итн.Bluetooth 5.0 thversion обезбедува побрз и постабилен Bluetooth поврзување на уреди, обезбедување на висок квалитет на звук.Поддржува било кој Bluetooth уред, телефон, КОМПЈУТЕР,итн.Со 1500 m Ah голем капацитет на батерија која ги задоволува вашата потреба дома.Литиум батерија на висок квалитет обезбедува 8-10 часа континуирано играње, уживаат во лесна музика напојува од страна на висока ефикасност Li батеријата.На мултифункционален на овој јазик е исто така многу погодни за деца и постари лица.Можете да се поврзете не-Bluetooth уреди како што се MP3 плеери со користење вклучени ПОМОШЕН кабел.или insert Mrico SD картичка или У диск да се игра на музика.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1151.52

На boombox, исто така, обезбедува џек за слушалки & ПОМОШЕН текст, па можете да уживате во музика приватно, и

DEN 520.80

безжичните слушалки со MEMS микрофони може да се филтрира бучавата во позадина да најголема мера и да ви о

DEN 2159.28

НИКОГАШ не ги ПРОПУШТАЈТЕ НА КЛАСИЧЕН Не е само гроздобер outlook, но Ретро Bluetooth Boombox Касета играч, исто так

DEN 3606.00

110 V240 V Двојна Напон Boombox за Светот Употреба.Висок Квалитет на Звук и Голема Моќ со 2Начин 4 Звучници и Голе

DEN 455.76

100% Сосема Нов И Висок Квалитет 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Влезен Напон : AC 100 V240 V Текст Фреквенција : 50

DEN 1468.80

❀ Серпентина материјал : Бакар Круг Жица ❀ Звук филмски материјал : Титаниум Филм ❀ Боја : како на слики

DEN 1836.00

Издржливи, комбинација на уметност и живот, едноставни и стилски, спална соба, студија, отворено, трпеза

DEN 1799.76

Топвчитување на CD player AM / FM стерео радио Касета player / снимач Близнак кој се одвојува јазик LCD дисплеј Авто

DEN 278.40

Опкружувачки Звук Двојна 3 W јазик испорачуваат со високи перформанси мултидимензионални звучни и anunparal

DEN 983.76

Тоа доаѓа со AC адаптер за да го поврзете electrically, но со шест C батерии, тоа е исто така одлична за краток ил

DEN 477.36

Повеќе режими на репродукција Поддршка музика, радио, снимањето, видеото, екнига, изграденаво стоперка

DEN 1958.40

Пренослив CD плеер репродуцира ЦД CDR / RW дискови Директни Мелодија AM / FM радио 20 песна програмабилни мемо

DEN 403.20

➤Далечински Управувач, 24.8*24*14cm ➤AM / FM Радио ➤USB MP3 Репродукција ➤3,5 мм ПОМОШЕН Текст ➤Нашата продавница

DEN 210.72

✎Светот Широк Влезниот✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎За безбедност за Заштита на✎ : Нема шум, ниска температур

DEN 455.76

100% Сосема Нов И Висок Квалитет 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.AC Полнач Кабел,Стандард 2Prong U S Дизајн Боја :

DEN 4799.76

Гледате вашите омилени ТВ емисии; Стримувате музика безжично преку Bluetooth.Игра Цд, mp3 песни, или AM / FM радио