.

.

Со попуст
MOLEXMOLEX 1300970273-Кабел Жлезда, 2-1/2 NPT, 41.1 мм, 50.8 мм, Челик

MOLEXMOLEX 1300970273-Кабел Жлезда, 2-1/2 NPT, 41.1 мм, 50.8 мм, Челик

DEN 8156.40

Од стока
Во магацинот

ECCN : EAR99. Ro HS Согласност : Да се советува.Ro HS Phthalates во Согласност : Да се советува.SVHC : Да Се Советува.Карактеристики : Тема Големина - Империал : 2-1/2" NPTThread Големина - Метрички : -Кабел со Дијаметар Мин : 41.1 mm Cable Дијаметар Max : 50.8 mm Cable Жлезда Материјал : Steel Gland Боја : -IP / NEMA Оценка : Не Rated Product Опсег : 130097 Series Product Спецификација : ECCN : EAR99 Ro HS во Согласност : Да се advised Ro HS Phthalates во Согласност : Да се advised SVHC : Да Се Советува.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 791.76

Специјално дизајнирани за OculПотрагата Ситевоедно VR Игри Слушалки.Случајот е направен од висок квалите�

DEN 297.36

Тема Големина : 1 / 2 BSPF Машки.Канила дупка големина на (mm) : 4 / 0.16".Се користи со наводнување капка по капка �

DEN 2198.40

Пакет Содржина t имаат footplate за нивните нозе тоа предизвикува циркулацијата на крвта за да се забави.Оби�

DEN 1322.40

На PCB Bondingfinger дебелина е 1.6 mm, Должината е 84mm.Поддршка 98% нов направени игра играчи на пазарот (некои стари

DEN 1799.76

ПРИТИСНЕТЕ ✅ПРОМОЦИЈА или ✅ДОПОЛНИТЕЛНА ЗАШТЕДА ЗА БЕСПЛАТЕН ДАР!Производи вклучуваат : Вклучени Чак

DEN 19421.52

Замена на резервоарот wringer.Одговара на 25, 30, 60 литри mopping тенкови.Направени од предпоцинкуван челик.Земја

DEN 193.44

Заградата САМО, Play Station 5 HD Камера НЕ се Вклучени.Одлично за поставување на кои не им овозможи на камерата

DEN 2227.20

Влез : 100240 V AC 50 / 60 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа ПСУ 30 Дена Гаранција За Враќање На Пар

DEN 1996.80

16 Bit.Играта картичка работи совршено, погоден за играчи колекција.САД / ЕВРА или Јапонија кертриџ школка

DEN 1442.40

Високо квалитетен материјал, носатотпорни, и издржливи, големина може слободно да се намали,силна двост

DEN 455.76

UHF RFID Вратоврска Ознака.Апликации : RFID тагови кои се широко се користи во електронски Врски логистика сл�

DEN 287.76

еластична earloop затворање ✨ГОЛЕМА ВЉУБЕНИТЕ ЛИЦЕ МАСКИ ЗА ВОЗРАСНИ : Оваа симпатична и симпатична љубов

DEN 290.16

Карактеристики ИзграденаВо PPTC Автоматско Ресетирање на Осигурувачи * 1 По Канал * Обезбедува Автоматска

DEN 1868.64

90 mm Род & 130 mm Понесе.Гасеница Опрема Видови : Багери.Компатибилна Опрема Модели : 325 B, 325 B L, 325 B LN, 345 B, 345 B L, 34

DEN 1569.60

Новата Замена Пила Цилиндар На Главата Собранието.Одговара на Stihl Модели : MS290, MS390, MS310 029 039 46mm.Го заменув�

DEN 388.80

Ова е вистински МОБ Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) дел.МОБ ОЕМ WB29 K10023 е компатибилен со различни GE (General Electric) Гас �

DEN 75.36

Се протега на четири нозе, еластичен кабелот овозможува да се намали лесно, со истовремено подобрување �

DEN 479.76

Компатибилен со сите N64 модели 10 ft.Кабел.Ергономски, Премијата се изгради.На Hyperkin "Капетан" Премиум Контр

DEN 166.80

3" метал ѕид заградата за gridwall, црна.Лесно монтирање на решетка панели на ѕидот.Се препорачува употреба, (