.

.

Со попуст
Шарени Геометриски Облик Мозаик Позадина Ноќ Светлата Затворен,Ѕид Декоративни Nightlights за Спалната соба Расадник Бебе Соба Plug-in LED

Шарени Геометриски Облик Мозаик Позадина Ноќ Светлата Затворен,Ѕид Декоративни Nightlights за Спалната соба

DEN 335.76

Од стока
Во магацинот

Димензија:3 во W x 4.5 W, без користење прекумерна електрична енергија; долготраен ДОВЕДЕ до to60000 часа не се грижите за сијалицата заменете.Не Вклучувајте Дизајн Со својата чувствителна photocell сензор, оваа ноќ светлината автоматски се претвора во мрак и ИСКЛУЧУВАЊЕ на почетокот, вие не треба да го потсетам за да го исклучите светилка во Спецификација : 1.Net Тежина:60g; 6.5 во D x 2 H (76 MM x 112 MM x 47 MM).АВТОМАТСКИ СЕНЗОР NIGHTLIGHT : Многу Паметен, Тоа се пали Кога Ви е Потребна, Не Бара од Вас за Да се Префрлате Рачно, Која Може да се Спречи Вас Од Заборавајќи Да го Исклучите И да Губат Моќ.Со Помош На Неговиот Компактен Дизајн, Оваа Модерна Ноќ Светлина Може да Биде Вклучен Во Било кој Стандард се Користи Затворен Вентил, Остава 2 Штекер Слободни За Други Уреди.Велат здраво на лесен, безбеден и удобен живот во текот на ноќта.Само вистинската количина на светлина, не груби за вашите очи; совршен за добивање на до во текот на ноќта и не морале да го вклучите светлата да се разбуди другите нагоре, го осветлуваат сите пречки во собата.Добро дизајниран мини outlook е простор-за заштеда на енергија и не го блокира дното штекер за други уреди.МУЛТИ-ЦЕЛ : Ова ДОВЕДЕ ноќ светлина е совршен за бања, спална соба, ходникот, скали, кујна, дневна соба, и детска соба, се создаде безбедноста на околината, исто така, преносни за патување.МАЛА, КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА : 3 во W x 4.

Детални спецификации

1. Input Voltage:AC110-127V; 2.Output Voltage:DC2.8V; 3.Current:≤25MA; 4.Dimension:3 in W x 4.5 in D x 2 in H (76mm x 114mm x 48mm); 5.Net Weight:60g; 6.Power:0.5W; :
Додатоци на производи
DEN 359.76

4 cm x 3cm, пакет на две.Модерен и практичен подарок : единствена шема и модерен минималистички плоштадот из

DEN 138.48

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 335.76

Ја придружува вас и вашето семејство со овој удобен LED ноќ светлина.АВТОМАТСКИ СЕНЗОР NIGHTLIGHT : Многу Паме

DEN 335.76

Ја придружува вас и вашето семејство со овој удобен LED ноќ светлина.Издржливи и Сигурен : Со високо квали

DEN 639.36

Моќност : 3w Weight : 0 【3d Ноќта светла подарок】Моќ на потрошувачите : 0 LED Живот : до 50.28 kg Product е Volage : 5 VBase Голем

DEN 376.08

3 во Тежина : 0.2 оз Пакет се Вклучени : 1 x Силикони Ноќ Светлина за Деца 1 x Полнење Кабел Ако имате било какв

DEN 1807.20

Процесот На : Ласерско Гравирање.Моќност : 3w Weight : 0.8 М *Производ Тежина : 300g.Моќта на Владата : USB / Батерија

DEN 383.76

Целосно полнење бара само за 2 часа со вклучени микроUSB кабел(5 V / 1А).Пензионирање подарок.Дипломирањето

DEN 138.48

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 1404.00

Безбедносни мерки на претпазливост : Овој производ е само во затворен простор или во не дожд и јавните м

DEN 455.04

【СОВРШЕН ПОДАРОК】3 D Ноќта, Светлината Ќе Биде добра Партија Материјали, Детски Играчки, Роденденски По

DEN 263.76

Континуирано траење на батеријата : ноќ светлина е многу енергијазаштеда на енергија и заштеда на енерг

DEN 383.52

✔[Automatic Светлина Switch] : Овој производ е светлочувствителен сензор што точно може да се идентификуваат на

DEN 599.76

Шарени Керамичка Плочка Ноќ Светлина.Мерки 6x4x3 инчи.Направен е во САД од нашите уметници и уметнички дел

DEN 138.48

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 719.76

Тоа ќе ги направи вашите деца да падне во љубов со него на прв поглед, и ќе ја стимулира нивната имагинац

DEN 1581.60

Име на производ : RGBW Led Конектор;Материјал : Пластика.Тип на : Женски 2 P 2 Way Connector ( L Форма);Одговара за : RGBW LED

DEN 335.76

Со Помош На Неговиот Компактен Дизајн, Оваа Модерна Ноќ Светлина Може да Биде Вклучен Во Било кој Станда

DEN 335.76

Димензија:3 во W x 4.Ја придружува вас и вашето семејство со овој удобен LED ноќ светлина.Тековната:≤25 MA;