.

.

Со попуст
Jesslus Кујнски Мијалник Организатор Телескопски Потоне Складирање Рек Телескопски Потоне Рек Носителот Проширување Потрошувачка Кошница (Црвена,Една Големина)

Jesslus Кујнски Мијалник Организатор Телескопски Потоне Складирање Рек Телескопски Потоне Рек Носителот Проширување

DEN 266.88

Од стока
Во магацинот

Нашите потоне сунѓерот решетката е погодно за чување на чистење алатки за секојдневно чистење, како на пример, перење на садови за течни, рака sanitizer, топката четка итн.Должината може да се прилагоди слободно и голем капацитет може да се чуваат.Лесен за инсталација : дизајнот без дупчење и удирање е лесно да се инсталира, расклопување и чистење без оштетување на вашиот мијалник.Мијалникот чува вашите садови далеку од валкана вода во мијалникот.На тока инсталација е постабилна и ќе не потресат.PP материјал е повеќе стабилен и не се тресат.Идеална алатка за кујна : отворена шупливи дизајн може брзо да се исцеди водата.Чувајте го потоне чисти : нашата телескопски потоне складирање рек не го окупира просторот, но може да се сместат сунѓери, детергенти, за чистење со четки, партали, итн.Карактеристики : Материјал : пластични Боја : Жолта / Сина боја / црвен Проширување големината на рамката : 23.за да се задржи кујната чиста и уредна.Тоа е многу погодна за чување на сунѓери, четки, партали и други кујнски прибор.Многу простор за заштеда на енергија!.Потсетување : ве Молиме да се измери големината на потоне пред ставање на ред за да се избегне несоодветна големина.Кошница може да се организира или се откажам сунѓери, ballpoint пенкала, партали, итн.74 во Големина на : 17.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 9692.40

★Да зачувате простор да се Направи вашата кујна повеќе среди и елиминирање на проблеми на вашите садов

DEN 503.76

Кујна рек потрошувачка кошница.Кујнски садови за складирање кошница ,над мијалникот јадење решетката.Л

DEN 309.60

1, големината на капе мрежа е околу 50 (L) * 28 (W) * 64 (H) cm / 60 (L) * 28 (W) * 64 (H) cm, голем капацитет, може да опфатени оп

DEN 355.20

ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија Едноставно popup за да го користите и тогаш колапсот на станот за лесно скл

DEN 1303.20

Се отвори внатре прегради се обезбеди темелно чистење и сушење.Издржливи, хемиски отпорни пластични ди

DEN 359.76

На високоодделение S: кујнски мијалник caddy constucted од страна на 304 нерѓосувачки челик материјал се со црна

DEN 460.56

Отворен дизајн има јадења со страна куки да се откажам чаши и чаши.Фах има прикачен страна на преградата

DEN 1764.00

Прибор за јадење и садови може да биде лесно да се организира.Боја : сина + сребрена / црвена + сребрена /

DEN 2107.20

Материјал : Тоа се прави на 304 нерѓосувачки челик, кој не е лесно да оксидираат и ' рѓа.На дното е опремен с

DEN 760.80

Логистика треба да бидат испорачани во 13 поени.На шупливи дизајн, вентилација го прави вашиот садови се

DEN 1252.80

Стави насобраните полица на мијалникот стојат, а потоа се откажам сите додатоци за употреба.прилагодли

DEN 3931.20

Направени од издржлив полипропилен пластика, Opti Clean Ne Wave RW2014 опрема за перење решетката е безбедно за уп

DEN 647.52

ЗДРАВ ДОМАШЕН ПРОИЗВОД ви овозможува да се измијат овошје и зеленчук да се измијат нечистотијата од суп

DEN 1790.40

3парче јадење управување со фах нуди простор за одвод и сушење по перење.Бронза винилобложена жица реше

DEN 4640.64

Сад решетката е направен од цврсти метали.Отстранлив независни стапчиња за јадење кафез и намалување н

DEN 3251.28

Се мијат и се исцеди, две во едно Подигнете го исцеди area3.Таму се исцеди дупки на различни големини на дно

DEN 357.60

5" ве молиме цел поголем модел ].Совршена куќа за организација и складирање.Ова јадење сушење рек над миј

DEN 551.76

[Висока Температура Отпор] Нашите производи може да ги издржи високите температури на 230°C / 446°F и може да

DEN 3683.76

[Материјал] Чиста природна бамбус производи, еколошки и здрави, ефикасно спречување на штица од напукну

DEN 1583.76

Должина Прилагодливи, Одговара 90% Потоне : Слободно да ја измените ширината на решетката ( 33" ≥ големина

DEN 791.76

1"H cm јадење drainer направени од издржлив, храна одделение и mildew слободни бамбус.Не шарени страна натпревар

DEN 4364.16

Идеален за перење, чување и транспорт на долги предмети, како што се печење листови и коцки.Отворете зав

DEN 8313.12

Крпа Бар : Интимни секојдневниот дизајн,може да се задржи сува ткаенина, вентилирани, и хигиенски.1 X Теле

DEN 1857.60

Се отвори внатре прегради се обезбеди темелно чистење и сушење.Издржливи, хемиски отпорни пластични ди