.

.

Со попуст
Надвор од Клетката Три-Shield Потпирачот Телефон Случај со Спојувалка за Каиш Holster Компатибилен со iPhone 13 Про Воена Одделение Капка Тестирани Солиден големо Влијание П

Надвор од Клетката Три-Shield Потпирачот Телефон Случај со Спојувалка за Каиш Holster Компатибилен со iPhone

DEN 479.76

Од стока
Во магацинот

6 Капка Тест Одобрени.Компатибилен – Компатибилен со Apple i Phone 13 Про 6.6 Капка Тест Одобрени.Не ќе работат со други модели на телефони, ве молиме проверете со вашиот модел на телефон пред да ја купите.1", Екран Заштитник НЕ е вклучена.Во потрага По Нерамен Целосна панцири Заштита За Вашиот Телефон?Проверете Нашата Три-Shield Телефон Случај Серија - Воена Одделение Заверена Шок Доказ за Заштита Исполнува МИЛИ-STD 810 G-516.Го поддржува и Безжично Полнење, Без Отстранување на Вашиот Case Patented Двојна Слоеви Дизајн - Тешко Поликарбонат Пластични Школка Со Флексибилни Сила TPU (Термопластични Полиуретан) Слој го Штити Телефонот Од Сериозни Капки, Инциденти, Нечистотија и Испакнатините.Beveled Аглите Заштита на Вашиот Екран и Камера.Засилен Lanyard Јамка Агли За Безбедна Задржете. 360 Степени Вртливата Спојувалка за Каиш со Holster - Удобен Спојувалка за Каиш Holster Клипови на Вашиот Појас или Торба за на Рака и Може да Ротира 360 Степени.Патентирана Три Shield Не се Лизга Дизајн со Засилен Четири Агол Шок Апсорпција и Дисперзија Технологија.Карактеристики Изградена-во Флип Отворете и Затворете Метал Потпирач за Раце Бесплатно Гледање.Засилен Аглите За Да Го Заштитите Вашиот Уред Од Испакнатини, Капки И Големо Влијание Паѓа. [Компатибилност] Само компатибилни со i Phone 13 Про 6.Целосна Тело за Заштита на – Dual Layer Тешко Школка со Мека Внатрешна Силикони Core Дизајниран Да ги Апсорбира Шок И да се Намали Влијанието На Вашиот мобилен телефон Уред.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 309.12

【ПојасКлип Holster】На 360 степени вртливата спојувалка за каиш на оваа Галаксија A02 S случај е rotatable, исто та

DEN 287.52

[ШОК АПСОРПЦИЈА] : 4 слоеви нивоа дизајн на бранител шарени случај перници против шок,пад и влијание, капа

DEN 455.76

ВОЕНА ОДДЕЛЕНИЕ КАПКА ТЕСТИРАНИ БОЛТ се карактеризира со двоен слој за дизајн за да ги растера влијание

DEN 335.76

Приближната Внатрешни Димензии : 5.4 во x 2.5 во x 0.8 во.Се вклопува 4.7"5.2" паметен телефон ,На пример, i Phone 13 mini,

DEN 263.76

Дали овој случај одговара за i Phone 13 или 13 Про?НЕ одговара за големина 6 Slideво дизајн го прави телефонот мо

DEN 1262.40

Големина на : 9*16.Модна ревија и Стил на Живот 1.4*1 Инчи)Одговара For For i Phone SE2020,11,11 Про,Про 11 Max,XS Mas,XS,X,8,7,6 S,XS ,XR,

DEN 479.76

[2018 НОВИ И ПОСИЛНИ МОНТАЖНИ СПОЈУВАЛКА за КАИШ ВРТЛИВАТА HOLSTER СО ИЗГРАДЕН ВО ПОТПИРАЧОТ] Нема повеќе неп

DEN 314.40

За Huawei Media Pad М5 10.8 инчен Гроздобер Книга Стил Хоризонтална Флип Животната средина СТП Кожа Случај со Нос

DEN 599.76

sweatshirt за жените crewneck суичери женска модата жените дуксери & ноќта на вештерките огромен црн фустан бела

DEN 926.40

Направени од највисок квалитет потресени природна кожа рустикален стил.Кожа е тен во Селски, исто така

DEN 285.36

ROKFORM ДИЗАЈН : Нашиот патентиран Quad Табот Пресврт Заклучување на i Phone 12 Мини Солиден Случај е дизајниран д

DEN 468.00

На BELTRON snapна заштитни случај и спојувалка за каиш комбо карактеристики супертенок профил, rubberized зафат з

DEN 405.60

Лесен пристап со нашите брзо ослободување на врвот latch систем и ротирачки, вртливата holster за право и лево

DEN 309.12

Обезбеди лесно пристап до сите порти, копчиња, камери, звучници, и mics.Ако имате било какви прашања во врс

DEN 1718.40

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

DEN 434.40

HUAYIJIE BFCH Случај За Huawei P40 лајт JNYL21 A JNYL01 A JNYL21 B JNYL22 A JNYL02 A JNYL22 B Телефон Случај Маска 1 Таа има добра цврстина.

DEN 407.76

5") Случај.Овој телефон случај подигнете го исклучите телефонот на рамна површина, исто така, заштитна ка