.

.

Со попуст
SHANG-ЈУНИ 2500W 24V Домаќинство Климатизација Пумпа за Вода Моќ Станица Домаќинство Фотонапонски Полнење синусен облик Соларна Енергија Инвертер Соларни Домашна Употр

SHANG-ЈУНИ 2500W 24V Домаќинство Климатизација Пумпа за Вода Моќ Станица Домаќинство Фотонапонски Полнење синусен

DEN 18148.80

Од стока
Во магацинот

Тоа е, исто така, се препорачува за повеќето безжични уреди.На синусен облик инверторот е опремен со добра термичка заштита сензор.На алуминиумски легури школка има некои бранува, отвори и вграден фанови, кој ќе се отвори кога инверторот станува жешка под било оптоварување или по снабдувањето со електрична енергија е загреана.Мешање на радио, комуникации и прецизност опрема.Нека овој инверторот биде вашиот автомобил додаток и кампување додаток.Многу други електронски уреди се напојува.Едноставно поврзете DC батеријата кабелот директно со батеријата на автомобил, камион, комбе, приколка, или RV, и можете да моќ кампување греалки, мобилни електроника, мали апарати, лап-топ компјутери, конзоли за игри, и возила.Модел XP-2500 Wtype Соларни инвертери Коло topology Push-pull Output напон waveform Sine wave Input напон спектар 12 V48 V (V)излезниот напон 220 Output Моќност 2500 (W)Инвертер efficiency94.Излез waveform е иста како и дека на главната мрежа AC напојување, обезбедување на непречено менување на синусен облик за чувствителни електронски производи обезбедени од страна на електронска опрема.Изолација напон совршено го штити вашиот опрема од overvoltage, undervoltage, прегревање, преоптоварување, обратна поларитетот и краток спој.Многу погодна за off-grid системи, ниска THD, отпорност на абење, и силна индуктивен капацитет.На трајни алуминиумски домување штити инвертер од капки и судири.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 633.36

*100% сосема нов и квалитет,лесно да се прилагоди на должината за да одговара на зглобовите,една големина

DEN 1600.80

Издржливи и Расклопна : Оваа алатка tote со 4 поддршка мислења за да ја задржи својата форма и исто така рас

DEN 239.76

HDMI конекција за далечински пристап до HD media извори.Едноставно едно парче дизајн.Лесно да се инсталира.Мо

DEN 2376.00

Инкорпорирање на напредна електроника, овие напредни мерачи имаат корист од големи дигитални readout и авт

DEN 480.00

1" Екран) од испакнатини, модринки и гребнатинки.ЗАШТИТНИ И ЛЕСЕН ПРИСТАП до сите телефонски пристаништа

DEN 261.36

Ѕид плоча вклучуваат : 1 HDMI Уживаат побрзо полнење брзина и трансфер на податоци го оценувате во до 5 Gbps,.Б

DEN 690.00

ЛЕСНО ДА ДИШАТ 3 ФИЛТЕР СЛОЕВИ.ДИЗАЈНИРАНИ ЗА ФИЛТРИРАЊЕ честички како железната руда, брашно, дрво, дом

DEN 741.36

8 MHz за правото канал; 3.2 MHz за левата channel Speaker : 30мм за Mylar Cone Отпорност : 32Ω ± 15%Ефикасен Спектар (максимум) :

DEN 411.36

Производителот гаранција може да не се применува.Бренд – beter.Тип На Производ – Датотека.Родово – Унисе

DEN 467.76

Голем дијаметар од алуминиум рефлектор првенство : Го користи алуминиум рефлектор првенство голем дија

DEN 550.80

10micron.Pleated Microglass медиуми 10инчен номинална должина,.Падот на Притисокот : 305 PSI.ISO 9001 : 2015 Уверение.Произведе

DEN 919.20

1.Тоа е изработени од еколошки материјали, дозволувајќи им на децата да играат на сигурно 2.Вежба на деца

DEN 623.76

Изградена во САД 3мм единствено еднострана Алуминиум.Избледи и абразија отпорни на УВ мастило.Печатени

DEN 1528.80

268g Package се Вклучени : 1 * Детектор на Движење.Жичен тип детектор на движење треба да се користи заедно со а

DEN 1877.76

Целосно навој, оптоварување стил се зацврсти.Изработена од јаглероден челик, кои имаат механички поцин

DEN 921.36

(Мазни ноктите површини и отстранување на маснотии и влага за долги‑трајни резултати.Најдобриот подар

DEN 554.40

84"Градите : 36cm / 14.Материјал : Полиестер Содржина : 1 PC Милениче јакна Големина Детали : Големина : XSНазад До

DEN 215.76

На тока дизајн го прави едноставен и лесен за користење, само висат на копчето, тоа природно ќе се прилаг

DEN 1888.80

Неговиот дизајн може да се пофали повеќе од 50 години на производство на фино подесување дека е резултир

DEN 263.76

Класична Црна и Бела Боја Асортиман : две солидна боја шамија scrunchies со свилен чувство, две scrunchies шамија с

DEN 598.56

Произведени во Германија направени од страна на рака, за 90 години, дезинфекција на инструменти, без нам

DEN 359.52

Автолековити својства им овозможи на филмот за да се опорави од мали гребнатини и да ја задржите вашиот

DEN 20398.80

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од

DEN 602.16

Smart Дизајн, лесно да висат на ѕидот.Направен од висок квалитет на дрвени материјали, цврсти и издржливи.Б

DEN 1699.20

Рафинирани од бор стакло, стакло е повеќе транспарентни од обична чаша.Погоден за коктели, martinis, chivas, вис