.

.

Со попуст
HSHOR Smartphone Отклучен паметни телефони Sim Слободен Отклучи 3g M12pro, 4GB RAM меморија + 64GB ROM, 6800mAh Батеријата, 32MP + 50MP, Dual SIM Екран Отпечаток Отклучување, се Соочуваат со Признав?

HSHOR Smartphone Отклучен паметни телефони Sim Слободен Отклучи 3g M12pro, 4GB RAM меморија + 64GB ROM, 6800mAh

DEN 638.40

Од стока
Во магацинот

Спецификации : Име : Smartphone Model No : M12pro Colors : Мистика Црна, Мистик Бела, Мистик Bronze Battery : 6800m Ah Литиум-јонска battery Camera : 32 MP+50 MPScreen : 6. 【6800m Ah Висок капацитет на Батеријата】Напојува со 6800m Ah голем батеријата, можете лесно може да се оди преку 4 дена на секојдневна употреба.Главната камера спортски голема f/1. 【Задните HD камера】На M12pro карактеристики на 50 MP камера комбинација.Полнење на пристаништето е заменет со нов тип-C приклучок, може да имате повеќе избор во адаптери. 【Лице за Препознавање на Отклучување 】револуционерен препознавање на лице ви помага брзо да пристапите до вашиот личен телефон, без било други се движат.Доста удобен за зафатен пат или тесни момент.7-инчен HD + екранот, елегантен дизајн】 6.28 um пиксели, Оваа силна комбинација зголемува фото сензибилитети назад во светлина или слаба светлина, Само точка и пука, и M12pro ќе бидете сигурни дека вашите слики остануваат јасна и светла.7-инчен дисплеј совршено се вклопува во вашата дланка и нуди извонреден визуелен комфорт. 【Најнов висока брзина и лесна Андроид 10 и 3 G искуство】 користи сите најнови од Google со Андроид 10, вклучувајќи приватност контроли, функцијата за навигација и темна тема.нуди ултра широк поглед и шокантен визуелно искуство додека гледа ТЕЛЕВИЗИЈА или сурфање на интернет, ќе бидат целосно се апсорбира во вашите омилени филмови или видео игри.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 239.76

Тоа се вклопува во повеќето автомобил купот на носителите и има вграденво сметководствената јамка во к

DEN 602.16

Smart Дизајн, лесно да висат на ѕидот.Направен од висок квалитет на дрвени материјали, цврсти и издржливи.Б

DEN 550.80

10micron.Pleated Microglass медиуми 10инчен номинална должина,.Падот на Притисокот : 305 PSI.ISO 9001 : 2015 Уверение.Произведе

DEN 1888.80

Неговиот дизајн може да се пофали повеќе од 50 години на производство на фино подесување дека е резултир

DEN 623.76

Изградена во САД 3мм единствено еднострана Алуминиум.Избледи и абразија отпорни на УВ мастило.Печатени

DEN 297.60

Со цел да се организира испорака за вас веднаш ,ве молиме да ни ги испратите вашите лаптоп број на модело

DEN 960.00

Супер Конзола X PC Лајт Beelink КОМПЈУТЕР : Супер Конзола PC Лајт е PC интегриран со канцеларија и игри.Batocera игр

DEN 1528.80

268g Package се Вклучени : 1 * Детектор на Движење.Жичен тип детектор на движење треба да се користи заедно со а

DEN 919.20

1.Тоа е изработени од еколошки материјали, дозволувајќи им на децата да играат на сигурно 2.Вежба на деца

DEN 1699.20

Рафинирани од бор стакло, стакло е повеќе транспарентни од обична чаша.Погоден за коктели, martinis, chivas, вис

DEN 4039.68

Замена на дел за TR341 и TR344 батерија полнач колекции.Обезбедува лесензакористење интерфејс помеѓу сите TR3

DEN 1080.00

Еден Сет за сите Сечење Потреби Ова 16 парчиња нож сет вклучува 8" готвач нож, 8" резба нож, 8" леб нож, 8" се о

DEN 3716.16

РЕВЕРЗИБИЛНА БЕБЕ ДУШЕЦИ ЗА ИНДЕКСИРАЊЕ : Овој голем бебето кат мат е одлична за стомак време, вклучува

DEN 18148.80

Тоа е, исто така, се препорачува за повеќето безжични уреди.На синусен облик инверторот е опремен со доб

DEN 633.36

*100% сосема нов и квалитет,лесно да се прилагоди на должината за да одговара на зглобовите,една големина

DEN 2299.20

Analyte Грофот : 35 Хемија Стандарди Анализа Тип : Канабис;Коноп.Хемиски Тип : Органски.Сад : Ampule.Дел Број Прим

DEN 741.36

8 MHz за правото канал; 3.2 MHz за левата channel Speaker : 30мм за Mylar Cone Отпорност : 32Ω ± 15%Ефикасен Спектар (максимум) :

DEN 598.56

Произведени во Германија направени од страна на рака, за 90 години, дезинфекција на инструменти, без нам

DEN 2279.76

Оваа големина на јаже нетосе користи главно за качување и може да се користи од страна на обичните деца.

DEN 654.72

Роуз Злато Заврши.За користење со 3" на центарот Жица Мрежа и Slat Мрежа Панели 6mm Дијаметар Цевки.пакување

DEN 407.76

(Топло Совети : Овој телефон случај не ги поддржуваат безжично полнење.3 mm покрена екран работ и 1.На висо

DEN 1172.40

1.100% сосема нови производи 2 Висок квалитет на производите 3 Едноставна инсталација, професионална инста

DEN 359.52

Автолековити својства им овозможи на филмот за да се опорави од мали гребнатини и да ја задржите вашиот

DEN 215.76

Моден стил : препознатливиот идентитет, додадете мода атмосфера.Компатибилен за WAHL 8148 8591 коса clipper.Зашти

DEN 1600.80

Издржливи и Расклопна : Оваа алатка tote со 4 поддршка мислења за да ја задржи својата форма и исто така рас

DEN 467.76

Голем дијаметар од алуминиум рефлектор првенство : Го користи алуминиум рефлектор првенство голем дија