.

.

Со попуст
DIAOD 6 Мрежи Кристал Помине Уметност Rhinestones Мешани Големина Flatback Сирена Монистра Помине Шарм Камења, Накит Нокти 3Д Декорација (Боја : C)

DIAOD 6 Мрежи Кристал Помине Уметност Rhinestones Мешани Големина Flatback Сирена Монистра Помине Шарм Камења,

DEN 2155.20

Од стока
Во магацинот

Мешани Големина Mutli Боја На Ноктите Бисери。.Погоден за користење на врвот на ноктите полирање, УВ градител гел, акрилик, итн.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Одговараат За Домашна Употреба или Професионално.Убави, Слатки, Преносни и Endurable。.Материјал:Rhinestones Gems Mixed Големина Mutli Боја на Ноктите Pearls Color : Blue/Rose Red/Жолта/Светло Сина/Виолетова/Бела AB/Портокал/Светлина Green Suitable да се користи на врвот на ноктите полирање, УВ градител гел, акрилик, итн.Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Одговараат За Домашна Употреба или Професионално.Убави, Слатки, Преносни и Endurable。Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом, мобилен телефон е случај, очила, направени картичка, телото уметност, итн.Pacakge : 1 Кутија Помине Rhinestone Notes : Поради разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Количината на производот на сликата е за повикување само, реалната количина е предмет на вистински производ примени, ако умот, ве молиме да не купувам, благодарение!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1851.36

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

DEN 1070.88

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

DEN 215.76

★Rhinestones за Нокти : 2 кутии помине rhinestones.Една кутија вклучува 500pcs мултиголемина круг бел кристал бисер rhin

DEN 924.00

Материјал : Стакло.Количина : 10pcs.големина : 17 X7mm.Предмет Тип : Кристал Декорација.функција : Триаголник 3 D

DEN 1631.76

【ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ СНОПОВИ】Топла продажба AB БОЈА и се ИСКАЧИ ЗЛАТНА БОЈА 2 кутија кристално стакло крист

DEN 1214.40

100% нов бренд и висок квалитет.Големина На : Различни Големини.Облик : Пеперутка.Пакет Содржина : 10pcs / Мног

DEN 2097.60

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Пакет количество внимателно пред да нарачате.Пре

DEN 489.36

Совршен за помине уметност декорација, се користи за да додадете сјајна и блескава уметност декорација

DEN 191.76

Објектот Дијаметар : ss6 1440pcs.Предмет тип : Монистра.Парична казна или мода : Мода.Број на модел : Кристал & Д

DEN 1965.60

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

DEN 143.76

✅ Висок Квалитет Garantee ✅ Dragonfly помине rhinestones се направени од Акрил,необработени стакло е доста транспаре

DEN 2772.00

Rhinestones не печ, тие треба да бидат залепени (лепак не се вклучени).Кристал кристал : направен од висококвал

DEN 599.52

Лесен за употреба и носат : Сите помине камења и rhinestones се лесно да се применуваат на природни & доградба

DEN 1728.00

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Пакет количество внимателно пред да нарачате.Тип

DEN 215.76

МУЛТИЦЕЛИ За Чанти, Облека, Ноктите Уметност, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, , Честитки, итн ( на

DEN 335.76

Предмет Тип : Кристал Декорација.Тежина : 10g.Количина : 1 Пакет со 6 мрежи.Материјал : Акрил.Големина : КАКО

DEN 191.76

【Помине Уметност Кристал Rhinestones】 : пакетот вклучува 20 стилови вкупно 240 Pcs; На rhinestones не амбуланта кореги

DEN 719.76

Е многу лична и модерен rhinestones за занаети.Спецификација : Материјал : Материјал : Висок квалитет на K9 Стак

DEN 77.52

Услугата Гарантира:Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактира

DEN 191.76

Flatback кристали и rhinestones, одлична за помине уметност и занаети DIY 4320 КОМПЈУТЕРИ помине rhinestones во 6 големини &