.

.

Со попуст
Unicey Ѕвезда со Планети Големи Складирање Бин Количка за Перење Забавува за Расадник Забавува и Детска Соба

Unicey Ѕвезда со Планети Големи Складирање Бин Количка за Перење Забавува за Расадник Забавува и Детска Соба

DEN 935.76

Од стока
Во магацинот

Оксфорд Ткаенина.Димензии : 19.3x11.8x15.9 во/49x30x40.5 cm(Hx Wx L).Нашите перење торба е погодна за домашни, на полиците, за плакари, за расадник, за детска соба, за бебе соба, за бања, за спалната соба, за дневната соба, за перална, за кујна,за балкон,за статистика, за на училиште,за автомобили, за надвор.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина ПВЦ водоотпорен,Во внатрешноста на кошница е фиксна со заградата, задебелена дното, лесно да се застане, Водоотпорен ЈП слој надворешниот.Нашите перење кошница со виткање дизајн го прави тоа практични за сите места и го прави лесен за чување.Совршен за облека складирање (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.), домашен текстил за складирање, играчка складирање, бебе производ за складирање и домашно милениче производ за складирање.Карактеристики : Нашата перење забавува не користете било штетни синтетички пестициди или ѓубрива.Здрав & Трајни производи за долготрајна употреба.Печати : Уникатни отпечатоци на нашата количка за перење забавува кофа може да додадете живописни бои за вашиот простор, разубават вашата соба.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1752.00

Топло Потсетување : За практичноста на логистика и транспорт, по виткање и транспорт тоа, можете да ги пр

DEN 1308.00

, на родендени, Божик, Нова година, и било празници, се даде себе си, најдобри пријатели, семејството, и ис

DEN 359.76

На перење кошница има цврсти рачки, лесно да се носат и тешки.Направен од тешки платно материјал, 100% плат

DEN 295.20

Материјал : Оксфорд Ткаенина + Јп Оксфорд Ткаенина, Силни И Издржливи, Можат Да Стојат Добро, Внатрешниот

DEN 479.76

【ПРОМЕНЛИВА ГОЛЕМИНА】 : Popup перење попречи е 15.7x15.7x18.5 кога во исправена и 15.7x15.7x2 во кога се намалат.Негов

DEN 607.20

Перење Кошница Големина : 12.6(L)*11(W)*22.7(W)во, голем капацитет.Материјал : Двоен слој оксфорд ткаенина со ЈП с

DEN 575.76

Издржливи & Стабилна : Сите конците од нашите перење кошница се дури и дистрибуција и парична казна, биде

DEN 1730.40

Голема кошница за расадник, со доволно простор за складирање за пелени, бебешка брише, пелена, бебе обле

DEN 599.76

☑️ XXXГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" ПАМУК ЈАЖЕ СКЛАДИРАЊЕ КОШЕВИ – Тие се доволно голема за чување на предмет

DEN 338.40

Широката употреба & едноставно печатење на облека, кошница, ќе ги задоволи вашите потреби, исто така, мож

DEN 527.76

Ние ќе ви даде задоволителен одговор.На ѕидот е обложен со бело ЈП ткаенина, која е идеална за складирањ

DEN 455.76

Големина : 15 ❤100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на посветуваме да обезбеди најдобра услуга на клиентите и да

DEN 479.52

7", пространа соба за да ги чувате многу валкана облека, играчки, чевли, книги, крпи, чорапи, итн.Голем бебе

DEN 599.76

Се Врати својот Простор со VISESUNNY Складирање Bins Double платно чување на кутии се забавен и креативен начин д

DEN 911.52

Двоен АнтиПадот Дизајн Обезбедува Добра Поддршка Ефект, Не Грижете се За Тоа Уривање!На Количка За Диза