.

.

Со попуст
MyMed за Еднократна употреба Мини Скалпел| Мини Кутија Машина #11 Остар Јаглерод-Челични Ножеви | Пакување од 25 за Dermaplaning, Podiatry, Отворање Кутии и е-Mail, Занаети и Повеќе

MyMed за Еднократна употреба Мини Скалпел| Мини Кутија Машина 11 Остар Јаглерод-Челични Ножеви | Пакување

DEN 286.80

Од стока
Во магацинот

✅ Висока Јаглероден Челик #11 Мечеви Остри #11 Хируршки Ножеви за Скалпел , Scalpels Хируршки Ножеви. ✅ ПРЕЦИЗНИ РАСПОЛОЖЛИВИОТ DERMAPLANING СКАЛПЕЛ НОЖЕВИ : Совршено наострен јаглероден челик сечилото, со заштитна капа за целосна безбедност, прецизно сечење хируршки ножеви. ✅ ТОЛКУ МНОГУ УПОТРЕБИ - кутија машина, mycology, comedones отстранување, биологија проекти во училиштето и лаборатории, уметности и занаети, медицински процедури, dissection, шиење и хирургија пракса, скалпел за кожата, дебридман, taxidermy. ✅ НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ НА ЈАГЛЕРОДЕН ЧЕЛИК ВО 1 НОЖОТ - sterilized скалпел ножеви 11 ви помогне да научат да dermaplane од себе, а вие можете безбедно да се користи за многу други мали естетски процедури. ✅ НИЕ ВЕРУВАМЕ во правење на работи 1% подобро секој ден, тоа е зошто тоа е НАШАТА МИСИЈА е да ви даде КВАЛИТЕТ во најдобра можна цена.Ние го направија овие скалпел ножеви од не ' рѓосувачки челик и поединечно вакуум-запечатени.My Med ножеви се неверојатно тенок и остри.Креиран од Нерѓосувачки Челик, што го прави трајни и ' рѓа-доказ.Совршено наострен јаглероден челик сечилото, поединечно завиткани за целосна безбедност, прецизно сечење хируршки ножеви.Скалпел ножеви #14 ви помогне да научат да dermaplane од себе, а вие можете безбедно да се користи за многу други мали естетски процедури.Ултра Остри Ножеви, Јаглероден Челик.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 685.20

Производителот гаранција може да не се применува.Штракаат.Виножито Топката.Еластична детали.Визуелна

DEN 2299.20

Analyte Грофот : 35 Хемија Стандарди Анализа Тип : Канабис;Коноп.Хемиски Тип : Органски.Сад : Ampule.Дел Број Прим

DEN 6642.24

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Колку што јас ќе ти каже

DEN 18148.80

Тоа е, исто така, се препорачува за повеќето безжични уреди.На синусен облик инверторот е опремен со доб

DEN 3621.84

Оваа голема играчка ќе се направи совршен подарок за децата, на возраст 3+ √ По продажбата на услугата : Д

DEN 623.76

Изградена во САД 3мм единствено еднострана Алуминиум.Избледи и абразија отпорни на УВ мастило.Печатени

DEN 239.76

HDMI конекција за далечински пристап до HD media извори.Едноставно едно парче дизајн.Лесно да се инсталира.Мо

DEN 690.00

ЛЕСНО ДА ДИШАТ 3 ФИЛТЕР СЛОЕВИ.ДИЗАЈНИРАНИ ЗА ФИЛТРИРАЊЕ честички како железната руда, брашно, дрво, дом

DEN 638.40

Спецификации : Име : Smartphone Model No : M12pro Colors : Мистика Црна, Мистик Бела, Мистик Bronze Battery : 6800m Ah Литиумјонска batt

DEN 550.80

10micron.Pleated Microglass медиуми 10инчен номинална должина,.Падот на Притисокот : 305 PSI.ISO 9001 : 2015 Уверение.Произведе

DEN 741.36

8 MHz за правото канал; 3.2 MHz за левата channel Speaker : 30мм за Mylar Cone Отпорност : 32Ω ± 15%Ефикасен Спектар (максимум) :

DEN 1080.00

Еден Сет за сите Сечење Потреби Ова 16 парчиња нож сет вклучува 8" готвач нож, 8" резба нож, 8" леб нож, 8" се о

DEN 602.16

Smart Дизајн, лесно да висат на ѕидот.Направен од висок квалитет на дрвени материјали, цврсти и издржливи.Б

DEN 960.00

Супер Конзола X PC Лајт Beelink КОМПЈУТЕР : Супер Конзола PC Лајт е PC интегриран со канцеларија и игри.Batocera игр

DEN 959.76

Прашина прстен ќе го заштити вашиот камерата леќи од најмалите остатоци.Проверете го вашиот уред компа

DEN 921.36

(Мазни ноктите површини и отстранување на маснотии и влага за долги‑трајни резултати.Најдобриот подар

DEN 598.56

Произведени во Германија направени од страна на рака, за 90 години, дезинфекција на инструменти, без нам