.

.

Со попуст
Healifty 2 парчиња Рачни Топки Рака Топки Акупресурата Топки Здравствена Заштита Алатки

Healifty 2 парчиња Рачни Топки Рака Топки Акупресурата Топки Здравствена Заштита Алатки

DEN 494.16

Од стока
Во магацинот

На зглобовите и лактите може да биде посилна и флексибилни, кои се корисни за организмот и го намалува заморот.Пакет Including2 x топки.Погоден за средовечни и постари луѓе и на оние кои играат компјутерски за долго време да го поминуваат своето слободно време.Изберете материјали, со тешки текстура и јасно текстура, едноставен и луксузен.-Полиран и полиран многу пати, обрнувајќи внимание на детали и квалитет, уживајќи во удобноста на во животот.Одберете, целата е полн со природни текстура, топло и обоени.97inch-Големина : Околу 5.-Одберете, целата е полн со природни текстура, топло и обоени.Природно е еколошки, бојата е пријатен за око, и се игра и да се чувствува добро.93inch-Одберете материјали, со тешки текстура и јасно текстура, едноставен и луксузен-Природни е еколошки, бојата е пријатен за око, и се игра и да се чувствува добро.97inch-Големина : Околу 5.Карактеристики-Материјал : Пилешко крило дрво+црна жито-Големина : Околу 5.Полиран и полиран многу пати, обрнувајќи внимание на детали и квалитет, уживајќи во удобноста на во животот.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 737.28

Вклучува : 1 Стоматолошки Стража, 1 Фитинг Послужавник, 1 За Чување.Нуди обичај се вклопуваат заштита слич

DEN 388.56

ЕВА.Тоа е лесен во тежина, така што ќе може да не се чувствуваат многу оптоварување за време на носење.На

DEN 3576.00

Во околу 3 недели, ќе добиете вашите сопственинаправи стоматолошки апарат доставени до вашиот дом.Два с�

DEN 311.28

[Висок Квалитет и Безбедна]Нашата уста штитници за брусење заби се направи на ЕВА материјал,BPA free.Тоа мож

DEN 424.56

ЕВА.Тоа дизајниран за да ги заштити лицата кои страдаат од bruxism, дека анксиозност предизвикана од ноќнот

DEN 311.76

Висок Квалитет Neomen moldable стоматолошки устата чувари BPA FREE со заштитени СЛУЧАЈ.Лесно да се чисти и може да

DEN 481.92

Мекото фиксна восок се гмечи со забите во корисникот устата за да ја прилагодите форма, одговара на забо

DEN 1799.76

ДОБИЕ ОЛЕСНУВАЊЕ ОД МЕЛЕЊЕ! : Ако вашиот ноќно мелење е умерена до тешка, ќе ви се допаднат Ултра Удобно �

DEN 388.56

Анти Лизга : Анти лизга дизајн, ликовна силикони во устата на долга цевка за да се спречи движење надолу.2