.

.

Со попуст
Јога Мат Зелена Симпатична Желка Шема Цртан филм Еко Пријателски Не се Лизга Фитнес Вежби Мат за Пилатес и Подот Вежби

Јога Мат Зелена Симпатична Желка Шема Цртан филм Еко Пријателски Не се Лизга Фитнес Вежби Мат за Пилатес и

DEN 959.76

Од стока
Во магацинот

Еко-Пријателски Материјал : Ана Cowper Јога мат е направен со TPE пријателски материјал.TPE материјал нуди најновите технолошки подобрување во однос на традиционалните јога душеци.Поскап но вреди.Уникатен Дизајн и Анти-пропадна : Јога мат карактеристики леплива не се лизга назад за влеча и контрола и уникатен дизајн на површината за да бидете мотивирани и фокусирани.Големи Димензии : 72"x 24"Дебелина : 1/4"; Тежина : 2.3 lb (Приближно).Подолг и поширок од редовните јога душеци, идеален речиси за секого.Нашите душеци доаѓаат со бесплатен торбичката и рака,можете да го носат на фитнес или каде што сакате.Совршена Изведба : 1/4" во дебелина, нуди најмногу удобно искуство за сите ниво јогиите.Двоен слој структура дизајн обезбедува оптимална потпора, одлична амортизирање и двострано не се лизга текстура, најдобро е погодна да се практикуваат многу форми на Јога.Ако јога мат има проблеми со квалитетот, исто така, ние ќе рефундирање на безусловно.Ако имате какви било прашања или проблеми, ние го поздравуваме тоа што контактирајте со нас преку E-mail.Нашата мисија е да ви обезбеди со одлична шопинг искуство.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 2376.00

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Создадена со дневен јоги во умот.Реверзибилна Мека, трајни, прекрасниот дизајн.ЈО

DEN 1199.52

Со висока густина TPE материјал, мат, ќе биде лесно да се мијат 6mm дебели дизајн, фитнес душеци обезбеди по

DEN 2706.00

★ [Шармантна Дизајн] Секојдневно оригиналниот дизајн јога душеци се сосема различни од други цврсти бо

DEN 633.60

❤Материјал : TPE ❤Големина : 72 x 24 во / 183 x 61 x 0.6 cm;72 x 32 во / 183 x 80 x 0,8 cm ❤Печатење област : едендвострано печат

DEN 719.76

❤4 MM дебели, полн со еластичност, заштита на вашето тело кога вежбате, тоа е суштински опрема за јога, пил

DEN 1271.76

Како резултат на тоа, тоа е разноврсна и се многу издржливи, јога мат е одличен избор за секој вид на прак

DEN 1007.76

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1271.76

【Мулти Цел】Ова Е голема отворен и затворен МАТ, би било идеално да се користи како кат тепих во вашата с

DEN 1675.20

Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако не се како нив, можете да безусловно н

DEN 383.76

100% Полиестер ❤❤Производи : Блузи, за жени пролет лето❤❤Пол : Жените❤❤Прилики : Дневно,повремено,парти

DEN 935.76

Природна гума може да се влечат, висока температура отпор.04 Инчи Дебела (2.МултиИзберете & Подарок : Ние н

DEN 1271.76

Апсолутно не се токсични изработени од Екосвесни материјали!Исто така, печатени јога душеци може да из

DEN 2335.20

Анти се Лизга и Кожата Пријателски : Нашиот пилатес јога мат е направен од природни гума назад и мека вел

DEN 1384.80

Тоа се тенки и лесни јога крпа е совршен за патување.На rubbery поддршка чуваат на јога мат од лизгање низ те

DEN 1271.76

Оваа јога е направен од Екосвесни состојки.Апсолутно не се токсични изработени од Екосвесни материјал

DEN 1007.76

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 2102.40

Ова е исто така GGREAT начин за да ја исуши BBetween UUSes.Да се подобри удобноста на вашиот кат BBased вежбање со PPOWER

DEN 1007.76

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

DEN 1310.40

Мала тежина, мала големина, свитлива и лесно да се носат.Поради разликата на мерење метод,таму можеби 12 с