.

.

Со попуст
Батеријата Replacment за kolida GPS Gnss K9 GPS Gnss K9E GPS Gnss K9T GPS Gnss K9TX GPS K7 Pin GPS Пескарење L7402W BTKD-L7402W

Батеријата Replacment за kolida GPS Gnss K9 GPS Gnss K9E GPS Gnss K9T GPS Gnss K9TX GPS K7 Pin GPS Пескарење

DEN 612.48

Од стока
Во магацинот

Нашите батерии се направени за да се точните спецификации исто како оригиналот на батеријата.Секој батеријата е со строгите спецификации откривање и се користи за тестирање, апсолутно се обезбеди безбедно и трајно користење на батеријата.Overcharge, со текот на испуштање, во текот на напон и краток спој заштита за подобри животниот век на батеријата.Батерија Тип : Li-ion.Димензии : 70.63 x 38.09 x 20.49 mm Тежина : 130.0 g.Напон : 7.4 V, Капацитет : 2200m Ah, ПОТ : 16.28 Пот.Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS.Ние сме професионални батеријата снабдувач, носејќи ништо име БАТЕРИИ.Ние поддршка глобална дистрибуција во Америка, Азија, Европа, Блискиот Исток и Океанија, особено за сад и Канада . - Компатибилен Модел : Gps Gnss K9 Gps Gnss K9 EGps Gnss K9 TGps Gnss K9 TXGPS K7 Pin GPS Пескарење L7402 W - Компатибилен Батеријата Дел Број : BTKD-L7402 W - Ro HS одобрен за токсични слободни. - CE и ISO9001 Сертификат за обезбедување на квалитетот.Совети Пред да Купите ве Молиме потврдете го на соодветен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме испратете e-mail на нас со вашата батерија детали или слики, ние ќе ви ги даде професионален предлози.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 287.76

Hermitshell Тешко Патување Складирање За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и г

DEN 551.76

【ВИСОК КАПАЦИТЕТ】2Pack 1200m Ah батерија LiПолимер Батерии обезбедува максимална количина на енергија за Xbox

DEN 2150.40

Hermitshell Тешко Патување Складирање Торба За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениц

DEN 623.76

И Било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас, Нека не сте се било Грижете се.1

DEN 239.76

❤2.4 V 500m Ah NiМЗ Тип : ААА*2 батерии клетки,Конектори : ЕЈ приклучокот,ве МОЛИМЕ бидете сигурни дали оваа бат

DEN 1583.76

Батерија Тип : Liion Батерија Состојба : Brand New.Напон : 7.4 V / 11.1 V ; Капацитет : 38 Wh / 44 Wh.Замена На Дел Број : C21X502 C31

DEN 1375.20

На капацитетот на батеријата од производот е многу голема, па на полнење ќе бидат многу бавни и треба да

DEN 335.76

Заменете GPS Navigator Батеријата : Garmin i Que 3200, i Que 3600, i Que 3600a,(P / N 1 A2 W423 C2, A2 X128 A2) 100% Компатибилен со оригинална ба

DEN 143.52

Карактеристики : 1.6 V Батерија Тип : NiCD Состојба : Brand New Она што го Добива : 1*Masione 3.Висок квалитет 3.6 V 400mah Зам

DEN 2143.20

Доаѓа со Шест чаши за да одговара на одреден радија во ад.Ако сакате повеќе различни првенства во единиц

DEN 637.20

Производ Големина : 3.75" x .88" x .88".Бела Подарок Кутија Се Вклучени.Ласерски Гравирани Слика.Целосно Трошоц

DEN 215.76

Пакетот Вклучува : 1Pack ААА*2 2.Безбедност осигурување NiМЗ екопријателски ќелија, не содржи Hg / Cd / Pb, не пра

DEN 1867.20

Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања.Dual суперсветли LED светла се вкл

DEN 1305.60

Батерија Тип : Liion Клетки : 6cell; Напон : 11.1 V; Капацитет : 47 Wh / 4400 Mah.Работи со : Павилјон 14E000 15E000 15te000 15ze000 17E000 17E

DEN 1627.20

Гарантира за Една цела Година 5800 m Ah Долготрајни Високи Quality Battery.Компатибилен со Samsung GALAXY Tab S2 9.7 Таблета

DEN 236.64

Замена Uniden DCT756 Батеријата.Замена за Uniden Cordless Телефон Батерии.Доживотна Гаранција.Капацитет : 700m Ah, Upstart Б

DEN 636.24

Замена на Батеријата за SOKKIAand GRX1 GPS примачите CX CX Вкупно Станици CX101 CX103 и други.Liion, Volts : 7.4 V ,Капацитет : 4400m

DEN 1173.12

Вистински капацитет.Изградена во мултизаштита функции краток спој, се прегрее s право на батеријата.Од

DEN 1358.40

Избави од Калифорнија складиште во рок од 2 работни дена.Компатибилен Батеријата Модел : Avaya Trans Talk MDW9631 К

DEN 814.80

Тоа може да го полните вашиот i Phone 8 до 6 пати на батеријата е целосно наполнета.Таа има четири порти (Микр

DEN 636.00

【Совршен го Замени】Висок капацитет циркулаторниот функција, совршен замени на оригинални батерии...

DEN 417.60

【Моќ Центар За Сите Паметни Уреди】Од лаптопи до камери, беспилотни летала, и паметни телефони, Omnicharge мо