.

.

Со попуст
Ranvo Бања Организатор Полица, Туш Организатор Удобен, Практичен Компактен Декоративни Модерен Дизајн за Хотел, за Кујна, за Дома(Бела 40cm)

Ranvo Бања Организатор Полица, Туш Организатор Удобен, Практичен Компактен Декоративни Модерен Дизајн за Хотел,

DEN 676.56

Од стока
Во магацинот

МОДЕРЕН ДИЗАЈН : стилски дизајн на туш caddy полица е погодна за различни декорација стилови. ЦВРСТИ и ИЗДРЖЛИВИ : туш организатор е направен од алуминиум, што не е лесно да ' рѓа, и е durable3. ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : туш за складирање може да ви помогне продавница дневни потреби без да се зема премногу простор за ефикасно storage5.ШИРОКО се ПРИМЕНУВА : туш организаторот има широк спектар на практичност.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : туш за складирање може да ви помогне продавница дневни потреби без да се зема премногу простор за ефикасно складирање.Функција : 1.Погоден за бања, кујна, многу погодна за семејството, хотел или spa How за Употреба : Користете ги шрафовите за да се поправи на wall Specification : Предмет Тип : Туш Caddy Shelf Material : Алуминиум Alloy Purpose : Заградата Пакет Листа : 1 x Туш Caddy Полица 2 x Screw2 x Проширување Tube2 x Декоративен Поклопец. МОДЕРЕН ДИЗАЈН : стилски дизајн на туш caddy полица е погодна за различни декорација styles2. ШИРОКО се ПРИМЕНУВА : туш организаторот има широк спектар на практичност. ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : туш за складирање е лесно да се инсталира, нема комплицирана операција е потребно, и може да се користи кога се залепи за ѕид со screws4.

Детални спецификации

Item Type:
Shower Caddy Shelf
Material:
Aluminum Alloy
Purpose:
Bracket
Package List:
1 x Shower Caddy Shelf  :
2 x Screw :
2 x Expansion Tube :
2 x Decorative Cover :
Додатоци на производи
DEN 2189.52

★Бања решетката е направен од алуминиум, а има 13 слој агол полици за да изберете од.★Важна Напомена : 1 У

DEN 6844.08

✋ Карактеристики : ✅ 100% нов висок квалитет.✅ Користете полици за чување на шампони, производи за чистењ

DEN 6463.92

⚡ 100% производ за обезбедување на квалитетот.✅ Применливи сцена : бања, комунални соба, дневна соба, град

DEN 1681.44

За да го инсталирате, мерење на растојанието од подот до внатрешниот таванот на вашиот туш, се приспособ

DEN 15931.68

[Интимни детали] Guardrails на двете страни да се спречи предмети од паѓање.Криви пред рамка и на врвот топкат

DEN 2435.52

Материјали : Нашата бања полици се направени од внимателно избрани алуминиумска легура, која што има си

DEN 2646.48

❤ Структурата е здрав : цевка од нерѓосувачки челик заграда, осигурување на квалитетот, силен капацитет

DEN 1478.40

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

DEN 623.76

Агол Туш Caddy : аголот полица со хардвер монтажа, можете да почнете со инсталацијата откако ќе го примите

DEN 551.76

ИНСТАЛАЦИЈАТА не Е ЛЕСНО да се знае добро, само да се биде внимателен дека неколку видови на ѕидови не се

DEN 1524.00

Сите други мазна површина ♥ Лесно да се инсталира : Сите додатоци се ситевоедно, вклучувајќи инструкции

DEN 239.76

【Голем Капацитет】 голем мрежа туш caddy додаде со прикачен клучот кука за безбедно чување на вашите клуч

DEN 1099.20

Опис : На аголот полица е направен од високо квалитетни PP материјал, заштита на животната средина, без ми

DEN 325.92

Ако постои било каква штета, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе го користиме најбрзо решение за

DEN 599.76

Оваа бањи полици има доволно простор за организирање и чување на детергенти.Може да се стави сите видов