.

.

Со попуст
Сонце Ѕид Оркестарот Налепница Модерна Сонцето Мурали Деца Бебе бебе соба Соба Deccals YT5903 (Жолт)

Сонце Ѕид Оркестарот Налепница Модерна Сонцето Мурали Деца Бебе бебе соба Соба Deccals YT5903 (Жолт)

DEN 309.12

Од стока
Во магацинот

1.големина : 15.8 X15.8inch (40 X40cm). 2.Висок-Квалитет Умре-Намалување на Винил,Издржливост,Водоотпорен,отстранлив .Не demage за вашиот ѕид. 3.Самолепливи Винил Ѕид Налепница ,еко-пријателски,резба налепница тоа ќе го направи вашиот ѕид изгледа како насликани. 4.Можат Да Се Применат На Било Каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови. 5.Красат Бебе и Деца, бебе соба, внатрешни ѕидови или windows на вашиот дом, тоалет, канцеларија, ученичкиот дом, автомобили или продавница.Состојба : 100% Сосема New Theme : Зборови & Phrases Color : Black Material : еколошки vinyl Non-токсични, заштита на животната средина, waterproof Suitable за дневна соба, спална соба Овој Decals Се Одлични За Украсување на Ентериерот И Екстериерот Површини И Може да Се Примени На Било кој Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел,Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови.Самолепливи умре-намалување на винил налепница ,нејзините нема позадина ќе го направат вашиот ѕид изгледа како насликани.Како да се отстрани : Даде сушете со фен за коса да се загрее до (сет на ниска температура).Ова ќе го објави лепило и да ја направат полесно да лупам off.Едноставно отстранете го со вашите нокти на работ и полека излупете го.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1725.60

Висок квалитет : ѕидот налепници за девојки спална соба направен од високо квалитетни ПВЦ материјал,вод

DEN 215.76

[ОБНОВЛИВИ & ЧИСТИ] : Огромен Мене пеперутка налепници може да се користи, трајни и нечистотијаотпорни...

DEN 191.76

Големина : ѕидот mural се сече на 4 парчиња за лесна инсталација, секој во 29"x 83",вкупната големина е 116"x 83" (Ши

DEN 239.76

ВНИМАНИЕ : Бидете сигурни дека ѕидот површина е мазна,чиста,сува и нема прашина.Оваа налепница е многу п

DEN 181.20

Забава светат во темница налепници, дел од Oodles опсег од RSW.Воскресна квалитет умре сече во облик на налеп

DEN 3542.16

●Нашата мурали се многу погодни за внатрешна декорација ●Ако имате било какви прашања, ве молиме конта

DEN 335.76

ДОНЕСЕ НАВЕЧЕР ДОМА се Создаде реална галаксија со овој флуоресцентни светла ѕвезди со 3 различни голе

DEN 311.76

Сите наши винил ѕид decals се произведени со премиум индустриски одделение Lutema самолепливи винил.✓ На наш

DEN 683.76

Сите decals се направени да нарачате и направен во САД.ЛЕСНО да се Примени Вие Ќе добиете инструкции.Печати

DEN 73.20

✤✤25% попуст кога ќе купите 5 предмети, 30% се исклучува кога ќе се купи 10 предмети , 40% се исклучува кога ќе

DEN 1543.20

Потоа ставете го mural банери според бројот, и притиснете со нив за некое време! ●Ве молиме имајте во предв

DEN 362.40

1.Ве молиме имајте во предвид : само непречено ѕид е погоден за овој производ.За прашливи вар ѕид, accidented п

DEN 2313.60

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ, СВЕТЛИ БОИ Овие налепници се направени од висококвалитет на винил.Рачно изработени Ѕ

DEN 311.76

Лесно да се примени и да се отстрани без да остават било леплива остатоци.Сирена и ѕвезденото небо модел

DEN 60.72

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било пр

DEN 119.76

Висок Квалитет : Направен од висок квалитет водоотпорен материјал.Водоотпорен, не исчезнува, лесно да с

DEN 873.60

[Применливи прилики]3d пеперутка налепници може да се примени за да се мазни и чисти површини како што се

DEN 383.52

МатеријалВинил.Само лупам и стап.Пренослив и repositionable без леплива остатоци.Се однесува на било мазни пов

DEN 1918.80

РЕАЛЕН ИЗГЛЕД : Печатени со Најдобрите Водата Базирани на Бои на Пазарот за да се Обезбеди Реална Изгле

DEN 1125.60

HiКвалитет Сјаен Финиш.Раканасликани Изглед.Инстант Декорација.Долготрајни.Супериорен производ и диза

DEN 191.76

Тоа е погоден како празник подароци за децата, семејството и пријателите, без разлика дали тоа е за личн

DEN 215.76

Тоа може да се залепи на било чиста, сува, немазна текстура површини : ѕидови, прозорци, плочки, мебел, огл

DEN 239.76

Додадете Домашниот Украси : Vivarty Ѕид Decals не се само за на ѕид.Премиум Квалитет : Астронаут ѕид decals се напр

DEN 239.76

Исечете исклучување на decal во парчиња (ако е потребно).Донесе боја и животот во својата соба без да се рас

DEN 237.12

【КОЛИЧЕСТВО Безопасни.Водоотпорен 【АПЛИКАЦИЈА】 : Можат да бидат применети на дневната Соба, Троседот,

DEN 155.76

Затишје вашето дете за да заспие : држиме ѕвезда ѕид налепници во детска спална соба, смирувачки светлин