.

.

Со попуст
Хонг Конг Сака Срце Индивидуалниот Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

Хонг Конг Сака Срце Индивидуалниот Ноктот Clipper Машина Настроената Копче Синџир Режа

DEN 684.96

Од стока
Во магацинот

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : Мултифункционален помине clipper : ноктите сечење, шише отворање, копче синџир accessary.; Перки се во облик и големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.; Здрав не ' рѓосувачки челик : обезбедува екстремни цврстина спречување на свиткување и лизгање.; Лесно да се чисти.; Одличен подарок за вашите семејства и пријатели да се имаат одлична помине сечење искуство.Материјал : Овој производ е направен од висок квалитет на метал.Пакет Количина : 1 x Помине clipper.Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчи)Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Chain Feature : Мултифункционален помине clipper : ноктите сечење, шише отворање, копче синџир accessary.Перки се во облик и големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.Здрав не ' рѓосувачки челик : обезбедува екстремни цврстина спречување на свиткување и лизгање.Лесно да се чисти.Одличен подарок за вашите семејства и пријатели да се имаат одлична помине сечење искуство.Материјал : Овој производ е направен од висок квалитет на метал.Пакет Количина : 1 x Помине clipper Keywords : Ноктите Clippers,Хонг Конг,Keychain,Регион,Шише Настроената,Земја,Автомобил-стил,Култура,Копче Прстен,Клуч на Носителот,на Подарок.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 5533.44

Отстранување на производ, и readjust на ноктите, можете да го исполните некои медицински памук под чудни нок

DEN 2011.20

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но

DEN 165.60

Professionla Cuticle Сменатример Со Слободни Тласкач 5mm / 9mm карактеристики surgiквалитет, од нерѓосувачки челик сов

DEN 363.60

Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашио

DEN 2725.20

Атрактивно пакување : производот случај е направен од висок квалитет на СТП кожа, стилски и елегантен, е

DEN 555.60

Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдневна или пак со вас кога оди

DEN 339.60

100% од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Алатки : JASONWORK Маникир и Педикир алатки се направени од профе

DEN 651.60

На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки челик сечилото е загаранти

DEN 674.16

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 1394.16

Лесен за употреба и за двете ноктите и ноктите.Мини големина и преносни, лесен за носење, погоден за пату

DEN 191.76

Лесно сече ноктите во посакуваната должина со мазни раб.Тоа е направен од Висок Квалитет, од Нерѓосувач

DEN 2028.00

Доаѓа со преносни кожа случај (6 Поради различни снимање агол и светлина, може да биде благо, хроматските

DEN 191.76

Пакетот вклучува : 4 парчиња помине clippers.Боја : случајни боја.Дизајниран со прстен, погодно за чување и ви

DEN 579.60

На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки челик сечилото е загаранти

DEN 239.52

8 инчен голема вилица отворање, овој дебел ноктот clipper можат да се сместат на thickest ноктите.【4 во 1 Ноктот Cl

DEN 165.60

САЛОН ОДДЕЛЕНИЕ, SURGI НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ½ ВИЛИЦА НОКТОТ CUTICLE NIPPER СО ДВОЈНО ПРОЛЕТ ШАРКИ ЗА НЕПРЕЧЕНО СЕЧ

DEN 825.84

Вклучувајќи веѓа clippers, веѓа clippers, нокти датотеки, ноктите clippers Добредојдени да ги споделат и повратни ин

DEN 1989.60

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но

DEN 2313.60

▲[Големи Вилица Отворање на Ноктите Clipper] : широк вилица е доволно за намалување на дебел ноктите на мажи

DEN 165.60

НАПРАВЕН ОД 100 ПРОЦЕНТИ ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЗА СИЛА И ИЗДРЖЛИВОСТ.ДИЗАЈНИРАН ЗА БЕЗБОЛНО И БЕЗ МАКА

DEN 627.60

ние, исто така треба вашата feedbck,така што можеме да направиме за нашиот производ подобро,ви благодарам!.Т

DEN 531.60

Тие имаат различни производи да се изберат во зависност од вашите потреби.ние, исто така треба вашата feed

DEN 2133.60

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 386.40

Количина : 8 / 1 6pcs помине clipper комплет.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Големина : Ноктите Грижа Алатка Пос

DEN 739.92

★ Направени од премија од нерѓосувачки челик материјал, кои се трајни, анти ' рѓа и отпорни на абење...

DEN 959.04

Производот е направен од висококвалитетни нерѓосувачки челик, остар, силни и издржливи.По повеќе полир

DEN 191.76

Пренослив Дизајн : На занишан нокти датотека може безбедно да се користи како ноктите почиста, и приложе

DEN 684.96

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 5371.20

Лесно да се чисти и нема да рѓа лесно.Со кутија за складирање,полесно да се организираат и да се носат.Со