.

.

Со попуст
КС Хајд Skived PTFE Филм Ламинат 3М 4941 Многу Висока Обврзници Conformable Акрилик Пена Лента, VHB Акрилик Лепило, Лагер, 20 мили Дебели, Темно Сива боја, 1 Ширина, 1 Должина (Пакувањ?

КС Хајд Skived PTFE Филм Ламинат 3М 4941 Многу Висока Обврзници Conformable Акрилик Пена Лента, VHB Акрилик

DEN 1620.00

Од стока
Во магацинот

Skived Тефлон Филм Ламинат на Многу Високо Обврзници Пена со Акрил Лепило.Ефикасна намалување на големина форми овозможува лесна за апликација.Способен за замена на заковки, место завари, течни лепила и други постојани сврзувачки елементи.На conformable пена обезбедува добар контакт, дури и со неусогласеноста на супстрати.Отпорност на растворувачи, влага и plasticiser миграција.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 191.76

Добар баланс на сила, флексибилност, издржливост, и removability ????Се создаде Остар Раб Користење на дебели п

DEN 118.80

Лепливоста 18 Мл. / Во.Материјал Винил.Перформанси Темп 60 до 158 Сте.С.Дебелина 2.3 Мили, Должина 72 Yd.Затегнув

DEN 227.28

Висока јачина, лесна површината е лесно да се скрие 50 Отсто повеќе пресек поени и зголемување на бројот

DEN 2088.00

Продажба Единица : ROLL.Бренд : 3 M 3 M Број : 8805 Поддршка Материјал : Нема Поддршка.Лепило Материјал : Акрил...

DEN 319.20

Работи во тешки услови и високите температури се движат од 60ºF (50ºC) да 400ºF (204ºC).Чиста отстранување време

DEN 372.24

Дебела подлога обезбедува тешки заштита и зголемување на отпорност на триење.Агресивни гума лепило обв

DEN 5813.52

9 мили дебели.Удобен 3" core лента точење чувајте ги рацете слободни.Дизајнирано за средна температура апл

DEN 383.52

Висок квалитет : Ние, имаат висок квалитет на контрола стандарди, и сите ленти се произведени преку напр

DEN 184.32

Нежно отстранете јасно филм слој да се изложи на лепило површината.Кога се применува за да се соодветно

DEN 2066.40

Мазна, цврста минипалачинка се третираат со топлина и растворувач отпорни saturant погоден за повеќето бој

DEN 232.56

【Компактен толку Згоден за да се Носат】Можете да го Носат, А во Прилог на Лента;Дури и Без Ножици, Может

DEN 1212.00

Екопријателски, невкусна, лесно да се работи, и не ќе падне.Лесен За Инсталација : Само лепило, кора и се д

DEN 405.60

Чисти и Лесно Отстранување, сина хартија лента за насликаните ѕидови, дограма, метал и стакло.Медиум кап

DEN 186.72

МТ е полутранспарентно, така што може да биде особено прилично кога тоа е слоевит, тоа е исто така лесно

DEN 186.48

Виски 3 M 233+ Перформанси Зелена Маскирање Лента обезбедува постојано супериорни перформанси на украси,

DEN 215.76

УВ заштитен за маскирање на директна сончева светлина.Не крварат или досадни боја линии.Прецизност и сл

DEN 186.24

Производителот гаранција може да не се применува.Мерки 15mm x 10m.Лесно да ја напишам.Обновливи и лесно да с

DEN 2176.80

Woodpeckers имаат силно чувство на територијата.Тие ги прават своите домови на дрвја, ѕидови и други места.Не

DEN 238.80

Ro HS согласност,.Снимката покажува одлични електрична изолација.силикон лепило заштита остава остатоци.

DEN 186.00

1(MM) Пакет се Вклучени : 3 (проекти) Лепливи Ленти За Индустријата за Пакување Карактеристики : производот

DEN 5610.24

Tedlar PVF Филм поддршка дава сила без додаден дебелина.Одлична отпорност на атмосферски го прави идеален з

DEN 15115.44

Оваа лента може да издржи сушење на температури до 400ºF да помогне да се спречи splice неуспех и да се намали

DEN 10093.20

Стапови веднаш и се противи укинување или виткање за бои апликации.Се согласува и го одржува интегритет

DEN 311.76

Медиум Лепливоста за МултиПовршина Употреба.Испорачува остри линии.Ја спречува боја крварат.Држи до 14

DEN 746.40

Стапови веднаш и се противи укинување или виткање за бои апликации.Се согласува и го одржува интегритет

DEN 503.76

Жолта маскирање лента е совршен за занаети, DIY, уметност.Се создаде Остар Раб Користење на дебели палачи

DEN 407.76

Продажба Единица : ROLL.Бренд : 3 M 3 M Број : TPM5 Ширина : 36.Должина : 100 yd.За premasking или примена на prespaced легенди ка

DEN 198.72

????Ние го цениме нашите клиенти и сакаат да уживаат во пријатен шопинг искуство!Ако поради некоја причин

DEN 174.24

AMTPG272 Маскирање Лента е многу conformable и флексибилни.УВ растворувач отпорни.СТР"s казнаstructured TM палачинка по