.

.

Со попуст
Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска Кожа Завиткани BPA Free, Уметнички Камера и Цвет

Lilibeely 17 оз Вакуум Изолирани од Нерѓосувачки Челик, Шише за Вода Спортски Кафе Патување Кригла Колба Вистинска

DEN 503.76

Од стока
Во магацинот

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосипед трчање.ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Осигурајте се дека вашиот пијалок на избор задржува температурата за многу часови за да се дојде.НАЈДОБРИТЕ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од Нерѓосувачки Челик Материјал и Кожа Завиткани.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ, НЕ се ИСТУРИ,големина е совршена,кој лесно може да се стави во автомобил чаша носителот, велосипед решетката или патна торба.КАКО ПОДАРОК : Совршен подарок за Роденден ,Денот на Вљубените или Одмор за себе ,Пријателите и Семејството.Вакуум Изолирани Шише за Вода *ЈАЧИНА : 17oz (500 ml) *ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Осигурајте се дека вашиот пијалок на избор задржува температурата за многу часови за да се дојде. *НАЈДОБРИ МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од Нерѓосувачки Челик Материјал и Кожа Завиткани *ЛЕСНО ДА се НОСАТ : ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ, НЕ се ИСТУРИ,големина е совршена,кој лесно може да се стави во автомобил чаша носителот, велосипед решетката или патна торба. *КАКО ПОДАРОК : Совршен подарок за Роденден ,Денот на Вљубените или Одмор за себе ,Пријателите и Семејството. *ПЕРСОНАЛНИТЕ ДИЗАЈН на вистинска кожа покрие со висок квалитет на печатење технологија го прави вашиот шише различни.Тоа ќе биде одличен подарок идеја за вашиот и вашите пријатели.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 599.76

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

DEN 299.76

На инспиративни време марк ве потсетува да пиете доволно вода во текот на денот, и јасно може да се види

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 791.76

????ВЕЛАТ дека НЕМА ДА ПЛАСТИЧНИ ЗАГАДУВАЊЕ : Нашата шише содржи НУЛА ПЛАСТИКА ❄️ СЕ НЕВЕРОЈАТНИТЕ ПЕРФО

DEN 527.76

★ЗАБЕЛЕШКА★ Поради светлосни ефекти, monitor Settings, итн.Нашето верување е дека интересите на нашите клиент

DEN 695.76

Совршена Големина : Еднократно шише за вода е удобно да се врши во вашата рака или место во вашиот ранец,

DEN 719.76

Изолирани од нерѓосувачки челик, шише за вода задржи течноста ладна за 24 часа и топла за 8 часа.Poeticcity Поб

DEN 455.28

Супериорен Изолирани Храна Колба : Двоен ѕид вакуум изолација технологија држи вашата здрава, вкусна до

DEN 798.96

НЕ ПОТ ТОА : S'well пијалаци контејнери се изолирани со бакарен ѕид слој за да се елиминира кондензацијата

DEN 503.76

ЈАЧИНА на звук : 17oz (500 ml)Ова е совршен за канцеларија или outdoor спортови кампување пешачење возење велосип

DEN 527.76

Вистинска Кожа Покрие Заврши : На насловната заврши е мек и лесен за држење во рака 18 / 8 Хранаодделение о

DEN 964.80

Можете да изберете омилен големина или боја што ви се допаѓа.Одговара на повеќето купот на носителите и

DEN 1028.40

·На термос го задржува течноста топла за 12 часа, и го задржува пијалаци ладни до 6 часа.Дури и ако шише за

DEN 839.76

➤Број на пакети : еден пакет.68inch, купот на капакот 1.➤Автозапечатување маска за да се спречи overflow и јавни

DEN 357.60

100% течење доказ BPA free обновливи refillable изолирани од нерѓосувачки челик, шише за вода / колба.на билатерал

DEN 478.80

ЗА ТОПЛИ и ЛАДНИ ПИЈАЛОЦИ : Изолирани од не ' рѓосувачки челик двоен ѕид дизајн држи пие топла или ладна п

DEN 1055.76

Поради двоен ѕид изолација, од не ' рѓосувачки челик телото останува студена на допир со топли пијалаци

DEN 2153.52

Долгорочни изолација, со помош на дваначин изолација технологија, изолација ефикасноста е поголема, на

DEN 335.76

Што повеќе?На tumblers со капаци може да ви обезбеди подобро искуство со двојно ѕидови и вакуум изолирани ст

DEN 502.80

Изолираната шише за вода е одличен подарок за било кој повод Рака мие гимнастик пред првата употреба и п

DEN 1036.80

Нашата 25 мл.нерѓосувачки спортски шише е совршен подарок за себе, вашето семејство или вашите пријатели

DEN 688.80

Најдобар Подарок за семејството и пријателите.Разни бои и светли бои за вашиот избор.Преносни и издржли

DEN 1116.00

Во тенџере телото е направено од нерѓосувачки челик и додатоци се направени од храна одделение PP матери