.

.

Со попуст
Стилски Ноктот, Фирма Здрав Деликатна Единствен Облик на Исклучителна Ноктот Покрие Еко Пријателски за Фестивал Партија за Слободен Собир(3044 злато)

Стилски Ноктот, Фирма Здрав Деликатна Единствен Облик на Исклучителна Ноктот Покрие Еко Пријателски за Фестивал

DEN 208.56

Од стока
Во магацинот

Лесно Да се Носат : добар начин за да помине уметност дека ќе не боли вашите нокти, лесно да се носат и полетување, ви донесе олеснување.4 во Пакет Листа : 1 x Ring Note : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.

Детални спецификации

Item Type:
Fingernail Ring
Material:
Electroplated Copper
Product Size:
Overall Size:
Approx. 3 x 1.5cm / 1.2 x 0.6in
Shape Size:
Approx. 2 x 1cm / 0.8 x 0.4in
Package List:
1 x Ring :
Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
Додатоци на производи
DEN 739.92

★ Направени од премија од нерѓосувачки челик материјал, кои се трајни, анти ' рѓа и отпорни на абење Прои

DEN 191.76

Пренослив Дизајн : На занишан нокти датотека може безбедно да се користи како ноктите почиста, и приложе

DEN 2011.20

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но

DEN 191.76

Пакетот вклучува : 4 парчиња помине clippers.Боја : случајни боја.Дизајниран со прстен, погодно за чување и ви

DEN 291.60

Оваа Педикир Маникир поставена е секоја работа што треба.Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со прен

DEN 2030.40

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но

DEN 363.60

Добредојдовте на нашата продавница!JASONWORKis сеопфатна дневни потреби продавница, кои ги покриваат сите в

DEN 1881.60

Нашите нокти кој е силен и издржлив, и тоа нема да избледи, исклучително тешко и остри.Совршена како за м

DEN 651.60

На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки челик сечилото е загаранти

DEN 684.96

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 5533.44

Отстранување на производ, и readjust на ноктите, можете да го исполните некои медицински памук под чудни нок

DEN 825.84

Вклучувајќи веѓа clippers, веѓа clippers, нокти датотеки, ноктите clippers Добредојдени да ги споделат и повратни ин

DEN 386.40

Количина : 8 / 1 6pcs помине clipper комплет.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Големина : Ноктите Грижа Алатка Пос

DEN 5371.20

Лесно да се чисти и нема да рѓа лесно.Со кутија за складирање,полесно да се организираат и да се носат.Со

DEN 1989.60

Оваа помине clipper е направен од висококвалитетни и издржливи метална дека ќе не ' рѓа или да се прекине.Но

DEN 165.60

Professionla Cuticle Сменатример Со Слободни Тласкач 5mm / 9mm карактеристики surgiквалитет, од нерѓосувачки челик сов

DEN 2028.00

Доаѓа со преносни кожа случај (6 Поради различни снимање агол и светлина, може да биде благо, хроматските

DEN 1380.00

Разноврсна апликација : ноктите clipper поставени се погодни за повеќе наврати, за домашна употреба, ноктит

DEN 627.60

ние, исто така треба вашата feedbck,така што можеме да направиме за нашиот производ подобро,ви благодарам!.Т

DEN 684.96

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

DEN 2725.20

Атрактивно пакување : производот случај е направен од висок квалитет на СТП кожа, стилски и елегантен, е

DEN 191.76

Лесно сече ноктите во посакуваната должина со мазни раб.Тоа е направен од Висок Квалитет, од Нерѓосувач

DEN 165.60

НАПРАВЕН ОД 100 ПРОЦЕНТИ ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ЗА СИЛА И ИЗДРЖЛИВОСТ.ДИЗАЈНИРАН ЗА БЕЗБОЛНО И БЕЗ МАКА

DEN 339.60

100% од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Алатки : JASONWORK Маникир и Педикир алатки се направени од профе

DEN 579.60

На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки челик сечилото е загаранти

DEN 390.00

Лесен и пренослив помине clippers сет, четири бои, две групи, за да се задоволат различните потреби.Ги задово

DEN 239.52

8 инчен голема вилица отворање, овој дебел ноктот clipper можат да се сместат на thickest ноктите.【4 во 1 Ноктот Cl

DEN 1983.12

Поради прирачник за мерење, некои мали грешки може да се случи, ве молиме обратете се на вистинскиот про

DEN 2313.60

▲[Големи Вилица Отворање на Ноктите Clipper] : широк вилица е доволно за намалување на дебел ноктите на мажи

DEN 363.60

Jasonwork е компанија која се специјализира во маникир и педикир комплети за мажи, жени и постари лица.Добре