.

.

Со попуст
1-15/32 ХСС 4MT Коси месо тело Вежба Малку

1-15/32 ХСС 4MT Коси месо тело Вежба Малку

DEN 5078.64

Од стока
Во магацинот

Коси месо тело вежби се направени за да ги собере Morse заострените дупки.Дизајниран да се изврши во широка палета на материјали во железо и челик семејства.Тие имаат црна оксид површината treatement кои се отпорни на абразија, го намалува чип заварување и ја подобрува чип проток, Спецификации : Вежба Малку Заврши : Црна Оксид Вежба Малку Точка Агол : 118 Степени Вежба Малку Големина : 1-15/32" месо тело Големина : 4 MT месо тело Тип : Коси Сечење на Ветер : Десната Рака Flute Должина : 9-1/4" Објект : Коси месо тело Вежба Малку Вежба Малку Материјал : High Speed Челик Точка Тип : Конвенционалните Точка Број на Флејта : 2 вкупна Должина : 14-7/8".

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 633.60

Црна Оксид заврши за општа намена дупчење во широк спектар на материјали, опрема и работни услови 29 / 32" Д

DEN 10310.16

Супериорен црвено цврстина за висока температура апликации.Помалку крајот оптоварување на притисок ба

DEN 1615.20

► Погодна за многу комерцијални и индустриски апликации ► На вежба малку има полира среброто се заврши

DEN 977.52

се зголемува сечење брзина со автоцентрирање и го спречува одење.Погодна да се сечат дупки во различни

DEN 407.52

Направен да ANSI толеранција.Brazed совет за сила, перформанси и издржливост.Посебни свирене на флејта за бр

DEN 1634.64

JT0; Вежба Чак не се Вклучени.Пролет натоварени 3 / 4" патување одговара на секоја вежба, мелница, струг или

DEN 713.76

Сет вклучува 1 EA; 1 / 16", 3 / 32", 1 / 8", 5 / 32", 3 / 16", 7 / 32" & 1 / 4" вежба адаптери.Секој адаптер има опсег на големини од

DEN 11568.00

Големини се Вклучени : 11.00 mm.Длабочина x Кол.Сооднос : 3x D.Одделение : K45 F.Длабочина : Кол.Сооднос : 3x D.Вкупна

DEN 10310.16

Супериорен црвено цврстина за висока температура апликации.Помалку крајот оптоварување на притисок ба

DEN 741.36

Целата е угасне, има поголема цврстина и отпорност на абење, не е лесно да се оштети, и има долг животен в

DEN 8151.12

Заврши Обработка : Соголени.Број на Флејта : 2 Вежба Големина : 1 / 8".Материјал Обработка : Карбид.Flute Должи

DEN 2023.20

Црна Оксид заврши за општа намена дупчење во широк спектар на материјали, опрема и работни услови #1 Morse К

DEN 109.44

1 / 2" Месо Тело S&D Вежби.Ова ги прави кратки вежби во поголеми димензии и на тој начин се добро прилагодени

DEN 101.76

Прекумерно карбид совет дава дозвола за да се префрлате завртки, водител на завртки и проширување вежби

DEN 468.00

Подобрување на ефикасноста и конзистентноста на дневник за дупчење за печурки потомство инокулација.В

DEN 173.76

Материјал : украдат.Боја : сребро.Големина : како на сликата покажува.Боја : сребро.Спецификација : Име на

DEN 555.84

Производителот гаранција може да не се применува.Спирала Вежба Битови за високи барања во тешко да се.Т