.

.

Со попуст
PLASTIFIC Пластични Кујна Замрзнувач Фиока Фрижидер Складирање Кутија Рек Носителот Слајд Полица Организатор (Дизајн No. 3, 15 x 15 x 5cm)

PLASTIFIC Пластични Кујна Замрзнувач Фиока Фрижидер Складирање Кутија Рек Носителот Слајд Полица Организатор

DEN 348.00

Од стока
Во магацинот

Домот & Погодно : на врвот на линијата фрижидер организатор е совршено решение кога станува збор за проширување на вашиот фрижидер простор за складирање.НЕ машина за миење САДОВИ-SAFE - BPA-free, чисти со раце користејќи благ детергент и вода (температура спектар -20 степен до 50 степен).ДОМОТ & ПОГОДНО : на врвот на линијата фрижидер организатор е совршено решение кога станува збор за проширување на вашиот фрижидер простор за складирање.Тоа не е ограничена само за домашна употреба само, но исто така, може да се вклопат и во канцеларии, фабрики, ресторани за правилно управување на производи кои се занимаваа со.Грижа Инструкции : Тоа е препорачливо да се мијат организаторот со рака само да му се даде на еден подолг производ живот.НЕ е САМО ОГРАНИЧЕНА НА КУЈНАТА : Овие јасни складирање кади се совршено решение за maximising мали простори и не се само ограничени на кујната.Ве молиме имајте во предвид дека производот не е машина за миење садови безбедно.Пакет содржи : 1 x избраната големина Складирање Кутија.Тие се добар складирање решение да се задржи вашата зачини, сосови и тегли организиран.Рачката овозможува совршена контрола кога се користи така што ќе имаат удобно користење за тоа.Пакет содржи : 1 x Избраната големина Складирање Кутија.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1699.20

Рафинирани од бор стакло, стакло е повеќе транспарентни од обична чаша.Погоден за коктели, martinis, chivas, вис

DEN 690.00

ЛЕСНО ДА ДИШАТ 3 ФИЛТЕР СЛОЕВИ.ДИЗАЈНИРАНИ ЗА ФИЛТРИРАЊЕ честички како железната руда, брашно, дрво, дом

DEN 743.76

●Безбедност Нето Пакетот Вклучува : Качување по Јаже Нето✪ограда Спецификации●ткаени Нето Име : Детск

DEN 741.36

8 MHz за правото канал; 3.2 MHz за левата channel Speaker : 30мм за Mylar Cone Отпорност : 32Ω ± 15%Ефикасен Спектар (максимум) :

DEN 1877.76

Целосно навој, оптоварување стил се зацврсти.Изработена од јаглероден челик, кои имаат механички поцин

DEN 638.40

Спецификации : Име : Smartphone Model No : M12pro Colors : Мистика Црна, Мистик Бела, Мистик Bronze Battery : 6800m Ah Литиумјонска batt

DEN 623.76

Изградена во САД 3мм единствено еднострана Алуминиум.Избледи и абразија отпорни на УВ мастило.Печатени

DEN 359.52

Автолековити својства им овозможи на филмот за да се опорави од мали гребнатини и да ја задржите вашиот

DEN 239.76

HDMI конекција за далечински пристап до HD media извори.Едноставно едно парче дизајн.Лесно да се инсталира.Мо

DEN 411.36

Производителот гаранција може да не се применува.Бренд – beter.Тип На Производ – Датотека.Родово – Унисе

DEN 3716.16

РЕВЕРЗИБИЛНА БЕБЕ ДУШЕЦИ ЗА ИНДЕКСИРАЊЕ : Овој голем бебето кат мат е одлична за стомак време, вклучува

DEN 239.76

Тоа се вклопува во повеќето автомобил купот на носителите и има вграденво сметководствената јамка во к

DEN 911.52

Двоен АнтиПадот Дизајн Обезбедува Добра Поддршка Ефект, Не Грижете се За Тоа Уривање!На Количка За Диза

DEN 18148.80

Тоа е, исто така, се препорачува за повеќето безжични уреди.На синусен облик инверторот е опремен со доб

DEN 467.76

Голем дијаметар од алуминиум рефлектор првенство : Го користи алуминиум рефлектор првенство голем дија

DEN 633.36

*100% сосема нов и квалитет,лесно да се прилагоди на должината за да одговара на зглобовите,една големина

DEN 563.76

[Широко Примена] Широко се применуваат за било ситуации, особено свадби и Денот на Вљубените страни...

DEN 261.36

Ѕид плоча вклучуваат : 1 HDMI Уживаат побрзо полнење брзина и трансфер на податоци го оценувате во до 5 Gbps,.Б