.

.

Со попуст
XiuLi Нога Тренер јас Пасивни Обука, Преку Постојано Движење - Погоден за Постарите, Вежбање Уред, Тивко & Компактен

XiuLi Нога Тренер јас Пасивни Обука, Преку Постојано Движење - Погоден за Постарите, Вежбање Уред, Тивко &

DEN 2047.20

Од стока
Во магацинот

Нашата автоматско нога вежба уред е една нога тренер и физиотерапија уред кој нуди целиот пасивни фитнес студио додека седи.Можете да го користите постојано, за неколку часа, без никакви проблеми.Сега може да се земе целосно искористување на овој пасивен салата каде и да одите.Сега можете да го користите целиот пасивни салата насекаде.Тежи само 4.Само опуштете се, опуштете се и за само 15 минути дневно ќе се видат резултатите.specification Voltage : 110 V ~ 240 V.Ова ги држи нозете се движат континуирано, ја подобрува циркулацијата на крвта, го спречува грчеви во нозете и грбот, а во исто време го намалува васкуларни проблеми и воспаление на нозе.Тоа, исто така, има тивок мотор кој ви овозможува да ја користите во секоја соба без нарушување никого.Тоа, исто така, ги зајакнува вашите мускули секој пат кога ќе го користите.Електрични dual-брзина систем : Тој е направен од висок квалитет на материјалите и степенување со моторизирани dual-брзина систем.Лесен за користење : само вклучете го, стави вашите нозе, и, конечно, да ја прилагодите вашата брзина.Оваа ФИЗИОТЕРАПИЈА МАШИНА е толку лесен за користење што ќе може да почнете да го користите веднаш.Оваа тренингот се состои од прецизни континуирани движења кои ја подобруваат мобилноста на нозете и за подобрување на циркулацијата на крвта.Таа, исто така ќе ви помогне да се намали васкуларни проблеми и ногата воспаление додека борбата против целулитот и проширените вени.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 575.76

Многу Издржливи Хип Тренер: Направен од дебела јаглероден челик.Помага тенок и заострување на бутовит

DEN 212.16

Лесно да се изгради абдоминална сила насекаде со овој абдоминална водат кабелот exerciser кој компактен диз

DEN 1951.20

Направени од квалитетен природен латекс материјални, нетоксични, мирис слободни, еластична, отпорни на

DEN 4063.68

Вашиот купениот производ ќе пристигне во рамките на 1035 работни дена.Намалување на заеднички вирус.Прои

DEN 698.40

√【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН】Ефикасно да се стегне и на ѕвонење бутовите, triceps, glutes, оружје ефикасно ја

DEN 747.00 898.56

Целокупната Димензии (секое проширување) : 9.25"L x 2.25"W x .75" Дебела.Се зголемува Висината на Futura Табела Работ

DEN 419.76

Пакет Вклучувајќи 1 x пена справи со 3 x латекс цевка 2 x повлече.Направени од премиум материјал, издржлив и

DEN 2856.00

Големи Не се Лизга Нога Плоча : голем не се лизга нога плоча вклучува 4 вшмукување чаши за да се задржи Пл

DEN 239.76

Ова е идеална преносни вежба алатка која може да заштедите време и пари.сите може да се направи седат до

DEN 1660.80

Оваа светлинапондериран нога коса одбор е ергономски дизајниран.Ова се прилагодува балансот одбор пом

DEN 598.80

Сепак, ние сме прилично сигурни дека ќе биде суперимпресиониран со начинот на кој вашиот масти загуба о

DEN 407.76

Патентирана СамоPriming Дизајн : Интегрирање на вештачки воздушна пумпа со традиционалните седат до бар, в

DEN 528.96

●Полно тело тренер : Унисекс, ефикасно ги стегаат мускулите на бутовите, triceps, задникот, рацете и да се ре

DEN 750.00

ПОЧИТУВАЊЕ на ВАШАТА ПРИВАТНОСТ, Ние Ќе Брод на Сите Вашиот Пакет Дискретно да ја Заштитите Вашата Прив

DEN 2399.76

Патентирана Pivoting Педалата за да се Добие Рашири во Текот на Движењето.НеПропадна На Површина.Пренослив.

DEN 1476.00

Во античка Кина, на мускулите се поврзани со човековото здравје и животен век.Истегнување е безбедно и е

DEN 239.76

Never Shrink Бедрото Господар & Најдобро за Губење на Тежината Секојдневно насекаде ќе може лесно да се изгра

DEN 1648.80

Едноставна, но ефикасна, фитнес опрема, совршен задник опрема за вежбање за луѓето од сите возрасти и фи

DEN 186.00

Идеален за основни сила за обука, која се протега, тонирање, отпор вежби, јога и Пилатес, оваа издржлива и

DEN 527.76

【Обезбеди Навремено Попродажбата на Услугата】Ако имате било какви прашања во врска со квалитетот и уп

DEN 2395.20

Х Фактор Тешки 3 во 1 Мулти Функција Плачко Клеча Машина дизајнирана да се однесуваат на сите quadriceps и glutes

DEN 477.60

Местото не е ограничено, ќе можат да го остварат во затворени простории и на отворено или во теретана.Кв