.

.

Со попуст
НК НК Фондан Торта Екранот Стојат 10 Инчен Свадба Својства Партија Compote - Злато - Пинк

НК НК Фондан Торта Екранот Стојат 10 Инчен Свадба Својства Партија Compote - Злато - Пинк

DEN 815.76

Од стока
Во магацинот

Се користи за прикажување cupcakes, свадба колачи, disserts, колачиња и други третира.Висок квалитет на Железо материјал, силни и издржливи.Лесен за употреба и чиста.Совршен за да се покаже вашите омилени слатки и десерти во било свадба, роденден, бебе туш, годишнина, попладне чај, и било кој друг настан или посебен повод.Едноставен дизајн декоративна шема, модерен и убави.Европски стил дизајн, таписерии и единствен, со аристократски , елегантен стил.Опис : - Висок квалитет на Железо материјал, силни и издржливи.Лесен за употреба и чистење - едноставен дизајн декоративна шема, модерен и убава - се Користи за прикажување cupcakes, свадба колачи, disserts, колачиња и други третира - Европски стил дизајн, таписерии и единствен, со аристократски , елегантен стил - Совршен за да се покаже вашите омилени слатки и десерти во било свадба, роденден, бебе туш, годишнина, попладне чај, и било кој друг настан или посебни occasion Specification : - Материјал : Железо - Боја : Бела, Црна, Розова, Сина, Glod - Дијаметар 25cm/9.84 инч, Висина 19.5 cm/7.68 inch Package Вклучува : 1 парче Торта Застане.

Детални спецификации

- Material:
Iron
- Color:
White, Black, Pink, Blue, Glod
- Diameter 25cm/9.84inch, Height 19.5cm/7.68inch :
Package Includes:
1 piece Cake Stand :
Додатоци на производи
DEN 2054.40

Рака измијте се препорачува.Ве молиме да се избегне директен контакт со храна и за спречување на обоени

DEN 287.76

【Пакет Вклучувајќи】1 Пакет Јасно Акрилик Lollipop Екранот и 100 PCS Торта Поп Стапчиња.Ако тоа е валкано, само

DEN 1199.76

За блескави дисплеј, го опкружуваат овој bling торта стои со нашите кристал лустерот свеќа носители или об

DEN 1146.96

за нив, кој е лесен и практичен за двете дневни и партија да ги користи.Со капак може да се спречи комарци

DEN 753.60

Овошје кошница : bold челична рамка, electroplated бронза, безбедни и стабилни.Овошје кошница безбедност : нема д

DEN 1459.20

Премиум Дрво : Ова дрвени чоколадо застане е направен од премиум boxwood, која е мазна, eco friendly и многу издржл

DEN 671.76

100% Храна Безбедно Насликани во безбедна храна на база на вода бела боја бојата и заврши со полусјајни м

DEN 1574.40

Направени од цинк легура материјал, оваа торта плоча стои справи со е цврсти и издржливи во употреба.Раб

DEN 2253.60

лесно складирање, ракување и транспорт.торта стојат Во естетски дизајн, беспрекорна за трпезарија или н

DEN 1653.60

Табела Оркестарот:Кога од нив беше побарано да донесе салата, удар или пустината една партија, сакате в

DEN 671.76

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од ед

DEN 2032.80

NWS1006 Лава Камен Торта Стои со Дрво Пиедестал, Сет од 2 Бренд Име : Kalalou.Димензии : Големи : 10 инчи Дијаметар x

DEN 5333.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 7114.56

Посебен облик овозможува оваа торта застане за да се користи како домашна декорација.Тие се среќни да с

DEN 647.76

Прекрасни Тиер 3 Стои : Ова нивоа на издржување на сад доаѓа во тиква облик стил дизајн со исклучителна о

DEN 647.52

Димензии : на врвот површината на плочата е 12 Inches / 30cm во дијаметар, и целиот застане е 10 Бидете свесни де

DEN 2376.00

【ПАКЕТ ПОСТАВИТЕ】На целиот сет се состои од 1 триниво торта плоча, 1 двениво торта плоча, 1 среден висок

DEN 1891.20

Соодветна големина и не ќе се премногу место за складирање.Јасно Стаклена Тегла : Идеален за користење

DEN 1151.76

Геометриски облик фах гроздобер злато торта алатки за десерт шупливи од табела кошница декорација торт

DEN 18753.12

Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 12cm.Плоча Тип : Снек Plates Material : Ceramic Pattern

DEN 239.76

МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет на природата дрво.Екранот Стои.Големина : 11.8 инчен*4.9 инчен / 30cm*12.5 cm.Вкупно пак

DEN 3993.60

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик материјали, безбеден и еколошки.Ве молиме овозможи

DEN 12831.84

Име на производ : торта стојат, десерт stand Product материјал : не ' рѓосувачки steel Quickly : 1.Прикажи ги исклучите

DEN 715.20

ГОЛЕМИНА ЗА ТОРТИ / ДЕСЕРТИ : торта стои погоден за 8 инчен,10inch и 12inch колачи или десерти.МАТЕРИЈАЛ : Оваа т

DEN 160.56

1 / 2" Дебела Една Единица.Крајната Свадба, Фондан и Посебен Повод Пекарница Одбор Ултра Силна.Овие одбор