.

.

Со попуст
Професионални MicroSDXC 512GB Работи за Nokia 7.1 Картичка Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

Професионални MicroSDXC 512GB Работи за Nokia 7.1 Картичка Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон.

DEN 3359.76

Од стока
Во магацинот

Се постигне ПОДОЛГ ВЕК на БАТЕРИЈАТА користење на овој функционер ултра компактна големина со уверение ниска потрошувачка на енергија.Кингстон е најголема ДОВЕРБА картичка производителот за Nokia во индустријата!. *КУПИ СЕГА - ОБИЧАЈ КАРТИЧКА РЕЗЕРВИ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!.Сите права се задржани.✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, најсигурен●Најбрз Брзини Фати подобро слики и Full HD 4 K видео и фотографии●Оценет во U1 и C10 брзини, тоа значи до 80 MB/s на префрлување на датотеки, податоци, видео стриминг.Додадете екстра складирање, споделување Работи за вашата содржина каде и да сакате, безбедно и веднаш.(А1 UHS-1 Класа 10 Заверена 80 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивидуални тестери докажува Потврдена од нас.СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Nokia 7.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 273.60

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

DEN 1079.76

✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1номинална перформанси супер перформанси картичка

DEN 1079.76

●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најма

DEN 1390.08

32 GB micro SDXC цврстдржава картичка има околу 2830 свирка форматирана слободен простор.1 спецификации.V10 оцене

DEN 5519.76

Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квали

DEN 2080.80

16 GB micro SDHC мемориска картичка за паметни телефони, таблети, camcorders и повеќе.Вклучува погодно полна големи

DEN 719.76

*КУПИ СЕГА ОБИЧАЈ КАРТИЧКА РЕЗЕРВИ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!.●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантир

DEN 599.76

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други...

DEN 1919.76

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Samsung СМG986 ULBAXAA !.Дода

DEN 486.00

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други ✅

DEN 162.96

SANDISK.SDSDQ016 GA46 micro SD(TM) Мемориска Картичка (16 GB).Нови.SANDISK SDSDB032 GA46 SDHC(TM) Мемориска Картичка (32 GB)Класа 4; Целосно

DEN 719.76

✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, н

DEN 599.76

9инчен за сите тоа го прави ✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB / s, што е окол

DEN 3359.76

(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 80 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивид

DEN 326.88

Брзо читање брзина до 100 MB / s и пишување speed до 20 MB / s за висок квалитет на слики и видео.Компатибилен со BLU

DEN 471.12

Мемориска картичка брзина е во голема мера влијае и читач на картички, полнач, USB порта итн.Заштита: Вод

DEN 791.76

✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за Леново K

DEN 1199.76

San Flash потврдена Работи за Дела за вашиот AsPad Fone S ја прави оваа СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН!.Кингстон е најголема

DEN 282.24

Пакет со (1) 32 GB San Disk micro SD картичка и (1) Сè, Но Stromboli МултиСлот за Картичка Читателот Вклучува SD, Micro SD (ТФ), М

DEN 5519.76

⚡Професионални Ултра работи за вашиот 1 TB за LG E475 паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HISpeed, Lossless Формат!Со

DEN 1919.76

Можете да се увери тоа е сигурно, лесно и доверлив работната точка за разлика од сите други, на Работи за

DEN 5519.76

Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и во

DEN 490.08

Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од ус

DEN 1919.76

(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 80 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивид

DEN 311.76

Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, добредојдовте да контактирате со нас! 【Стаби

DEN 1199.76

Кингстон е најголема ДОВЕРБА картичка производителот за Asus!.Можете да се увери тоа е сигурно, лесно и до

DEN 3359.76

*КУПИ СЕГА ОБИЧАЈ КАРТИЧКА РЕЗЕРВИ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!!.Додадете екстра складирање, споделување Работи за ва

DEN 959.76

(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 80 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивид