.

.

Со попуст
TUIFYBCO Црвена и Црна Роза Спортски Headband, Headband за Мажи Жени, Спортски Sweatband Hairband за Водење на Јога Тренингот

TUIFYBCO Црвена и Црна Роза Спортски Headband, Headband за Мажи Жени, Спортски Sweatband Hairband за Водење

DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Имајте коса од вашето лице и пот надвор од вашите очи.Кој Е Најдобриот Подарок За Вашиот Пријател, Мајка, Пријателка, Деца, Млади Бебе И Така Натаму.Мулти-цел : Нашата Headbands Е Одлична За Вашиот Секојдневен Носат И Сите Видови На Спортски Активности Како што се Трчање, Пешачење, Јога, Кошарка, мал Фудбал, Тенис, возење Велосипед, MTB, Скијање, Патуваат, да Работат, вложуваат И да Работат Надвор Во Салата.Унисекс Headbands за Мажи и Жени : 38 см/15 Инчен,една големина одговара на повеќето луѓе.Вие Нема да Чувствувате Помал Или да се загуби Со Тоа На Главата, Одговараат на Вашите Специфични Потреби И да се Обезбеди Максимална Удобност На Сите Времиња.Материјал : Направен Од Висок Квалитет На Мека Полиестер Ткаенини, Strechable, Дише, Мека И Пот Wicking.Ние Ќе Размена На Тоа Или Да Ви Даде Целосна Наплата.Чувајте ги вашите очи, далеку од пот, фитил далеку влага и сува брзо.Тоа го прави да се остане сув дури и во повеќето интензивно вежбање и ви овозможува да се фокусираат повеќе на вашата физичка активност.Совршена Големина : 38 см/15 Инчен,Една Големина Одговара на Повеќето луѓе.Пакет се Вклучени : 1x Спорт Headbands Note : 1.Можете да се јавите на нашите услуги на клиентите кога има било какви прашања.Ако Поради Некоја Причина Не Сте Задоволни Со Нашите Производи, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт.Чувајте Ги Вашите Очи, Далеку Од Пот, Фитил Далеку Влага И Сува Брзо.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 93.36

Ние обезбедуваме 24часа онлајн услуги на клиентите со нашите пријателски тим за поддршка.Можете да преб

DEN 3793.20

Чипка.Тоа може да се користи со речиси било која фризура, и тоа може совршено да одговара на било какви с

DEN 263.76

Лесни материјали : Хокеј на свила се користи за лето кул велосипед и windproof лесна за сонце прашина заштита

DEN 528.00

Преземање на една страна на sectioned косата, завиткајте го околу виткање род и безбедна во место со scrunchies...

DEN 239.76

100% Памук.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Официјално лиценцирани МАК производ.Сет вклучува

DEN 254.40

Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влага Далеку Од Од Веѓа

DEN 263.76

Тоа Се Чувствува Малку Поладна За Да Го Носат Нашиот Sweatband Поради Неговата Дише Изградба И Evaporative Пот Ефе

DEN 543.84

Прекрасниот ретро стил, свежи и убава форма,направи што повеќе шармантен.Димензии : дијаметар 5.Исто так

DEN 311.76

Sweatband Сет, Спортски Headband Wristband Сет (6 PCS) Sweatbands Тери Крпа Wristband Зглоб Sweatband Headbands Влага Wicking Пот Апсорбирање н

DEN 359.76

Свадба круна поседуваат карактеристиките на домот и исклучителна темперамент.Може да ги красат многу д

DEN 2133.60

Исто Така, Не Се Чини Дека Може Да Се Создаде Indention На Вашето Чело.Широк Бенд Е Одлична За Секоја Активнос

DEN 168.00

✅LOOKIN' ДОБРО, МАЧКИ ДОБРО : да се Чува flyaways и косата надвор од патот, додека миење на лицето или стави на шм

DEN 323.76

77% Памук, 21% Полиестер, 2% Spandex.Увезени.Еластична затворање.Машина За Миење.Сет вклучува headbands и чорапи во п

DEN 285.60

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 6832.32

Направи што повеќе Гламурозна, Достоинство и Елегантен.Совршено се вклопуваат за вашиот венчаница.Може

DEN 359.76

Супериорен Влага Менаџмент Секој headband е направен со нашите Перформанси Мешавина материјал за да се обе

DEN 264.00

Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влага Далеку Од Од Веѓа

DEN 263.76

100% Полиестер Влакна, Рака Мие Или Нежна, Машина За Перење, Пеглање На Ниска Температура, Не Кајгана.Лесен