.

.

Со попуст
Monocular Телескоп, 40x60 Висока Моќност HD Monocular со паметен Телефон Носителот Tripod Водоотпорен Ноќ Визија и Јасно Призмата Двоен Фокус, Лов Патување дивиот свет Птица Гледа

Monocular Телескоп, 40x60 Висока Моќност HD Monocular со паметен Телефон Носителот Tripod Водоотпорен Ноќ Визија

DEN 959.76

Од стока
Во магацинот

На високо-квалитетни оптика обезбеди висок квалитет на слика. 【Компактен И Здрав Тело】Ергономски дизајн ви помага да се фокусирате на вашата цел брзо и прецизно со една рака.Погоден за патување, пешачење, планинарење, спортски уживаат во прекрасната природа, приказ на птици, види видови, за општа намена. 【Широко Апликација】Совршен за планинарење, лов, качување, птицата гледа, гледа дивиот свет и сценографијата, голф, обемот, надзор, концерти и патување итн.Работи добро и во слаба светлина и ноќ. 【Ноќ Визија】Ниско-светло ниво ноќ визија, тоа може да ви помогне да гледаат на работите во слаба светлина (не може да се види нешто во целосна темнина). 【Висок Контраст И Резолуција на Слики】Висока Моќност monocular телескоп опремени со BAK-4 призма и целосно мулти-обложени леќи, чувствувате светлина пренос и светлина и во светлина ќе достигне до 99.Одличен подарок за вашето семејство и пријатели.И трајни гумени оклопи со ленти прави удобен за користење.Да ви обезбеди неверојатна гледање искуство.Издржливи, високо квалитетен материјал е исто така погоден за груби средини.

Детални спецификации

Type:
Mobile Phone Monocular Telescope
Lens:
BAK4 optical prism
Magnification:
10x
Focusing System:
Eyepiece Focusing
Додатоци на производи
DEN 2325.60

Погоден за i Phone 13 / 12 / 11 / XR / Xs / X, i Phone 8 / 7 / 6, Samsung Галакси S10 / S9 / S8 / Забелешка 10 / 9 / 8, Huawei Колега 30 20, LG, МВР, Sony

DEN 1439.76

✔️ СЛИКИ СО HD ЈАСНОСТ во Внатрешноста на monocular е целосно мултиобложени леќи и Bak4 призмата нуди светла и

DEN 438.24

Дизајн за Monocular Телескоп случај за Gosky Титан 12x50, исто така добри за Gosky 12x55m, Pankoo 40x60, Viajero 12x50, stilnend 40x60, Emarth В

DEN 263.52

1.【12x50 HD Monocular Телескоп】 12x50 висока моќност monoculars, целосна 12x зголемување и 50mm објект леќа дијаметар monocular

DEN 1984.80

Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политикат

DEN 1199.76

✔️ СЛИКИ СО HD ЈАСНОСТ во Внатрешноста на monocular е целосно мултиобложени леќи и Bak4 призмата нуди светла и

DEN 2121.60

МИНИ ТЕЛЕСКОП ЗА ВАШИОТ ТЕЛЕФОН Со својата 10 X зголемена леќа и поле на гледање на 305 ft / 1000 метри, можете

DEN 479.76

★ Овој производ има двоен фокус способност ★ Ова monocular нуди 25x зголемување и на 30мм цел дијаметар...

DEN 263.76

Дали сакате да се гледа птица без distrubing нив ?Дали сакате да изгледа вашиот идол clealy во концерт?Дали сакат

DEN 1862.40

【Висока Definitio】Опремени со BKA4 призми и обложени леќи, визуелните слики е светла и висок сатурација, обез

DEN 435.60

Целосно обложени оптика, гаранција супериорен светлина пренос и светлината.Нека имате најдобриот погл

DEN 791.76

Идеален за отворено активност и љубители на дивост истражувачи.Водоотпорен, магладоказ, прашинадоказ, s

DEN 2063.76

2 степени и целосна 1000 метри на гледање!Фати Моментот!Компактен, лесен, водоотпорен и магладоказ, отпорн

DEN 2138.40

Една рака операција : лесен и компактен, полесно и поудобно за надворешна употреба.Ден ноќ визија : тоа ќ

DEN 1809.60

Секогаш се подготвени да го фати патот помалку направени со жилетостри точност.НАЈДОБРИ СПОРТСКИ И ПТИ

DEN 959.52

Лесно да се инсталира, да обезбеди HD слика или видео за да ги споделите со вашите пријатели.Можете да ги

DEN 479.52

Лесно да се носат наоколу, за безбедно да го чувате и неверојатно лесен и компактен, ова monocular телескоп ќ

DEN 1607.76

Кога ќе купите Digs Bee Мобилен Телефон Телескоп, ние сакаме да знаете точно што ќе се добива и се среќни ког

DEN 7029.36

Тип / фокусна должина : 400mm, јасно бленда : 60mm.Може да зумирате 20 X / 32 X пати.Визуелна пенетрација преку голе

DEN 335.76

Супериорен светлина пренос и светлината.Една рака операција.Моќен, ултракомпактен и ултралесни.Поголе

DEN 438.48

Оваа monocular нуди 10 X зголемување и 28mm цел дијаметар Одговара за спортски настани, концерти, птицата гледа,