.

.

Со попуст
15 Парчиња Милениче Чешма Замена на Филтер Пена Пред-Филтрирање Мачка и Куче Фонтани Пена Компатибилен со Drinkwell Керамички и 360 Нерѓосувачки Челик Миленичиња Куче, Ма

15 Парчиња Милениче Чешма Замена на Филтер Пена Пред-Филтрирање Мачка и Куче Фонтани Пена Компатибилен со Drinkwell

DEN 239.76

Од стока
Во магацинот

Имајте здрави домашни миленици : куче фонтана пена филтри може да се спречи опаѓањето, храна, белешки и други нечисти работи од циркулираат околу фонтаната, што може да се задржи домашно милениче вода за пиење, чист и свеж, и да ја задржите вашите домашни миленици здрави и среќни додека пиење.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Подобрување на целокупната филтрација : оваа пена филтер може да се направи вашето домашно милениче вода за пиење, чист и задржи миленици хидрирани, и таа има многу придобивки за вашето домашно милениче мачки и кучиња здрави, и додава повеќе среќа за вас и вашите домашни миленици, кога играте заедно.Широк спектар на употреба : оваа фонтана филтер пена е компатибилен со Drinkwell нерѓосувачки челик 360, Авалон, Lotus, и Пагоди милениче чешми, и овој филтер пена може да ви помогне да го продолжи животот на вашиот фонтана пумпа.Доволно количество : има 15 парчиња милениче фонтана пена филтри во пакет, кој може да ги исполни вашите домашни миленици секојдневно замена потреби, со обезбедување на подобар квалитет на живот за вашите миленици.5 x 11,8 инчи Пакетот вклучува : 15 x Милениче фонтана филтри Белешки : Поради пакувањето на производот, понекогаш, може да постојат некои деформација, но тоа не влијае на користењето, и тоа може да се врати, откако се отвори за еден период на време.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 599.76

Таа дава повеќе опции за вашите миленици и привлекува нив да пијат повеќе вода.5 L / 84oz Милениче Чешма, 3 На

DEN 550.56

Лесен за инсталација или расклопување.ХранаОдделение од Нерѓосувачки Челик : Направени од храна одделе

DEN 3501.36

Двоен слој за прочистување циклус филтрација : Сите временски услови здрава вода за пиење експерти, изр

DEN 3435.84

Така што на вашето домашно милениче секогаш може да ја пијат чиста и здрава вода.Можете да ја прилагодит

DEN 455.76

【Хигиенски и Екопријателски Материјал】Направени на BPAfree материјал, со висока густина PP памук, и кокос

DEN 263.76

Материјал : Висок квалитет на активен јаглерод и памук.Обезбеди чиста, свежа вода за вашите миленици...

DEN 263.76

Кабел должина : 60 инчи.Откако тоа се случи, риба може да умре поради недостаток на кислород.Кога ќе оди на

DEN 306.48

Ви посакувам прекрасен online шопинг!.81 инчен; излез кабел должина од 1m / 39 Уреди со покажувач на опсегот : за

DEN 335.76

6 Count (2Пакување од 3Број) на филтри на активен јаглен.Ги Отстранува Нечистотиите.Филтер за рака вклучени

DEN 959.76

✅[100% Задоволителен Квалитет и Услуга] постојана циркулација на вода и висок квалитет, од нерѓосувачки ч

DEN 13217.04

Материјал : Пластика 1 Домашно Милениче Фонтана За Пиење.Со Вода Диспензерот : Yes.Материјал : Пластика.Мак

DEN 167.76

Предности : виси устата влажнодоказ мачки, пиење на вода со главата надолу е лесно да се влажни и валкани

DEN 287.76

★ [ЗАДРЖИ ВАШЕТО домашно МИЛЕНИЧЕ ЗДРАВА] миленичиња фонтана филтри помогне за Подобрување на вкусот н

DEN 489.60

【Производ пакет 】1* миленичиња вода dispenser6* јаглероден филтер cotton We се надеваме дека нашите клиенти се 100

DEN 479.76

Еколошки АБС материјал.Безбедно и без мирис.Мали тело облик, Оптимизиран структура,да се зачува простор

DEN 1199.76

Safe Керамички Материјал : мачка чешма е безбеден, хигиенски и здрави.Тоа е dishwaterбезбедно и ниска одржувањ

DEN 959.76

Филтер дизајн е додадена на ефикасно филтер нечистотии во водата, и за прочистување на квалитетот на во