.

.

Со попуст
Замена на Делови за Печатач PRTA11415 LC HR Дома Позиција Потекло Сензор за Mimaki Jv3 Jv4 Jv33 Печатач F Сензор Граница Вклучите Сензор за Allwin Галакси Sensor - (Тип: LC Ограничување на ?

Замена на Делови за Печатач PRTA11415 LC HR Дома Позиција Потекло Сензор за Mimaki Jv3 Jv4 Jv33 Печатач F Сензор

DEN 671.76

Од стока
Во магацинот

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА : имаме 2 точка состојба "Orignial Реновираше" или "КОМПАТИБИЛЕН НОВИ"send од страна на случаен избор.Ве молиме не цел, ако ум за ова.ЗАБЕЛЕШКА - Carefuly проверете објект изглед, големина, боја и да се споредат со оригиналниот објект пред да се одржи вашата цел е да бидете сигурни дека тоа одговара на вашата машина.Број на модел само за референца, ве Молиме да не цел ако објектот не изгледа како и оригиналната дел или partnumber не е исто.Тип : LC ограничување на сензор.Пакет Содржина : 1 Парче.Опис : производ description LC HR Дома Позиција Потекло Сензор за Mimaki Jv3 Jv4 Jv33 Печатач F Сензор Граница Вклучите Сензор за Allwin Xuli Galaxyoriginal sensorproduct specifics HR &LC граница sensoruse за употреба за Mimaki jv22 JV33 JV5 за Allwin Xuli Галакси Човековите Sunika Aifa Yongli ект инкџет printersize HR/LCfuction позиција граница sensor HR : Нормално open LC : Нормално closethere се (LC) и (HR) типови достапни на овој линк е за човечки ресурси (HR ограничување на сензорот ) ве молиме оставете порака ако youneed LC граница sensorattention pleaseproduct display HR граница sensor LC граница sensor HR граница sensor LC граница sensor Item Спецификација : Тип : HR / LC граница sensor Voltage : 220 VVoltage : 110 Vitem име : позиција граница sensoruse за : за Mimaki Jv3 Jv4 Jv33 за Allwin Xuli Галакси Printermodel тип : HR LCHR : Нормално open LC : Нормално closesuitable за : piezo фото инк-џет печатач printer Grade : висок пакување : 1pcs.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 638.40

Спецификации : Име : Smartphone Model No : M12pro Colors : Мистика Црна, Мистик Бела, Мистик Bronze Battery : 6800m Ah Литиумјонска batt

DEN 215.76

На тока дизајн го прави едноставен и лесен за користење, само висат на копчето, тоа природно ќе се прилаг

DEN 250.56

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 633.36

*100% сосема нов и квалитет,лесно да се прилагоди на должината за да одговара на зглобовите,една големина

DEN 527.76

Овие кошници се одржи сè, од препарирани животни, играчки и книги, да занает материјали, крпи и прекривки

DEN 623.76

Изградена во САД 3мм единствено еднострана Алуминиум.Избледи и абразија отпорни на УВ мастило.Печатени

DEN 348.00

Домот & Погодно : на врвот на линијата фрижидер организатор е совршено решение кога станува збор за прош

DEN 359.76

Балонбесплатно, отпечатоцибесплатно, прашинаотпорни.Не леплива остатоци кога отстранети.Сино Светло Ф

DEN 911.52

Двоен АнтиПадот Дизајн Обезбедува Добра Поддршка Ефект, Не Грижете се За Тоа Уривање!На Количка За Диза

DEN 359.52

Автолековити својства им овозможи на филмот за да се опорави од мали гребнатини и да ја задржите вашиот

DEN 239.76

Тоа се вклопува во повеќето автомобил купот на носителите и има вграденво сметководствената јамка во к

DEN 563.76

[Широко Примена] Широко се применуваат за било ситуации, особено свадби и Денот на Вљубените страни [Иск

DEN 2279.76

Оваа големина на јаже нетосе користи главно за качување и може да се користи од страна на обичните деца.

DEN 10292.16

♥ Идеална за чистење решение за дома или на работното место : светлина, отпорни и лесно да се чисти...

DEN 1888.80

Неговиот дизајн може да се пофали повеќе од 50 години на производство на фино подесување дека е резултир

DEN 1007.52

Помага да се задржи вашата валкана облека чиста, вашиот простор чисти, и вашите валкани алишта надвор од