.

.

Со попуст
2 Пакет Везови Конец Организатор Дрвен Крст Бод Тема Носителот Одбор Љубов Срцето Овална Форма Тема Предиво Организаторот за DIY Шиење Складирање

2 Пакет Везови Конец Организатор Дрвен Крст Бод Тема Носителот Одбор Љубов Срцето Овална Форма Тема Предиво

DEN 672.00

Од стока
Во магацинот

Материјал : Дрво.Боја : Природна дрво боја.Срцето големина : 15.8*14.6 cm/6.2*5.7 инчи.Овална големина : 20.3*12.5 cm/8*4.9 инч.Пакетот вклучува : 2 * вез конец организатор(1 срцето + 1 овална). 2 Пакет Везови Конец Организатор Дрвен Крст Бод Тема Носителот Одбор Љубов Срцето Овална Форма Тема Предиво Организаторот за DIY Шиење Складирање Спецификации : Предмет тип : Везови конец organizer Material : Wood Color : Природно дрво color Heart големина : 15.8*14.6 cm/6.2*5.7 inch Oval големина : 20.3*12.5 cm/8*4.9 inch Package вклучуваат : 2 * вез конец организатор(1 срцето + 1 овална) Забелешка : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1967.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

DEN 359.76

Совршен за пријателство нараквици, String Уметност, DIY Проекти, Занаети Подароци, го користи е бескрајна на

DEN 431.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

DEN 407.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

DEN 693.60

【ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈ】 : Одлична за деца, млади девојки, мајки, баби и секој кој сака занаети конец; Светла б

DEN 479.76

【Погоден】Крстот Бод Конец би можеле да се применат за изработка на пријателство нараквици, децата зан

DEN 79.68

2Пакет на Везови Тема, Брилијантен шествлакно делив Везови Конец,Направени од двојно mercerized 100% долго г

DEN 599.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн

DEN 479.76

Ве молиме овозможи 13мм разлики поради прирачник за мерење.Вез конец може да се употребува за Вез, Крстот

DEN 912.00

1 Овој DIY везови тема донесува 6тема дизајн, кој е траен и не е лесно да се носат 2 Памук конец е добро дизај

DEN 477.12

Тоа може да се користи за пријателство белегзии, рачни вез, кроскрои, уметности и занаети проекти, конец

DEN 431.76

Користете го тоа со комбинација со Волна, Металик Конец, Свила Конец и Rayon Тема floss Guaranteed Colourfast тема.Зароб

DEN 126.00

Шествлакно конец е направен од двојно mercerized долго главен 100процентно памучни влакна.Се состои од 6 лесно

DEN 924.00

На свила конци се мека, сјајна и нежна.Материјал : 100% природни mulberry silk Color : Види picture Length : 2022 метри по гајт

DEN 311.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Светла боја, богата сјај, неисчезн