.

.

Со попуст
Burndy YAV185FM10 Hylug Не-Изолирани Бакарни Тубуларна Терминал, 10 Студ Големина, 35.7 Ширина, Flex 185 велика БРИТАНИЈА квадратни. мм Диригент (Пакување од 10)

Burndy YAV185FM10 Hylug Не-Изолирани Бакарни Тубуларна Терминал, 10 Студ Големина, 35.7 Ширина, Flex 185 велика

DEN 11114.40

Од стока
Во магацинот

Тип YAV Hylug не-изолирани бакарни тубуларна терминал.Направени од electrolytic бакарни цевки, електро конзервирани.Опсег на бакарни цевки формирана терминали преземање на жици од Flex 185 велика БРИТАНИЈА плоштадот милиметри диригент.Топлина отпорни до +125 степени Ц Студ големина : 10.

Детални спецификации

Додатоци на производи
DEN 1063.20

Тип YAV Hylug неизолирани бакарни тубуларна терминал.Направени од electrolytic бакарни цевки, електро конзервира

DEN 452.16

Uninsulated бакар компресија терминал со инспекција прозорец.УЛ Наведени и АДС уверение 600 Volts до 35 k V.Дириген�

DEN 1900.80

ве молиме контактирајте со нас прво пред да се даде негативен feed врати или да побара од А до Z тврдат Гара

DEN 108.48

Разгореа влез спречува свиткана назад насоки кога вметнување фино влакно диригент во барел.Направени о

DEN 434.88

Бакар компресија терминал.УЛ Наведени и АДС уверение 600 Volts до 35 k V.Диригент : 125 / 24 150 / 24 #2 Заварување #2 AWG.Е

DEN 221.04

Може да се користи со код диригент и flex диригент класа : G, H, I, К, М и Локомотива.На тип на производ е Panduit M200

DEN 13643.76

Тип YAV Hylug неизолирани бакарни тубуларна терминал.Направени од electrolytic бакарни цевки, електро конзервира

DEN 1170.96

Тип YA2 TCFXB Две Дупка Hylug flex диригент долго барел belled крајот.Бакар компресија терминал 90 степени C, 600 Volts до

DEN 144.24

Номинална за бакарни или алуминиумски проводници.УЛ 486 A / B, 90целзиусови степени Оценет.Chamfered влез за оле�